První rande pánové nebuďte za jelita pozor na ponožky

· Doba ke čtení 3 minut
pošli přátelům

Je zcela jasné a není o čem debatit, že žena jako první na chlapovi okoukne obličej, poklopec a boty nevyjímaje ponožky. A tady je kámen úrazu světe div se u mnoha mužů. Ponožky jsou základ a vyjadřují Vaši povahu a dávají Vám styl. To je třeba si uvědomit a řádně se na první rande připravit co se týče nejen vzhledu, ale i ponožek. Uvědomte si jdete na rande a to je zábava. Není to obchodní schůzka ani fotbálek zakončený pivem.  Podle toho zvolte ponožky.

Jaké ponožky vybrat abych ženu zaujal

Tady jde samozřejmě o to, co budete mít na sobě a vždy na první rande jděte tak oblečen jak se cítíte příjemně. Nepřetvařujete se ve svém vkusu oblékněte si to, co Vám sedne. Oblíbené rozjeté kecky však nechte doma.

V klídku si zajděte do butiku, nákupního centra a prohlídněte si ponožky, které Vám sednou. Nebojte se barev. Samozřejmě, že černá nic nepokazí a bílá je již dávno za horizontem. Náš tip jsou barevné ponožky tím rozhodně neprohloupíte. Budete se odlišovat a zaujmete. Berte tedy barevné vzory křiklavé barvy.

Boty jsou k ponožkám důležitě

Oblíbená kombinace kvalitních polobotek a výrazných ponožek je jasnou volbou. Hnědě polobotky z přírodní kůže a k tomu zelené ponožky s červenými puntíky je parádní volba. K černým polobotkám se nebojte jít do žlutých ponožek s křiklavě barevnými vzory buďte kreativní.

Co na sebe dál aby mi to ladilo

Džíny, pásek do bravy k botám triko pokud možno bez límečku (klasiku) do barvy k ponožkám, lehkou bundu či sako do barvy k botám. Pak již zbývá čas na hygienu a můžete vyrazit na první rande

Nebojte se experimentovat s křiklavými ponožkami je to perfektní věc jak se odlišit a vytvořit si svůj styl. Bíle ponožky si nechte na doma ty nikdy ven nenoste leda na sport.

A ještě jedno malé upozornění jakékoliv sandály a v nich bíle ponožky případně ještě s umazanou a vytahanou patou je Vaše sebevražda když Vás takto žena uvidí pravděpodobně asi uteče.

Křiklavým ponožkám zdar galerie

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..