in , ,

První rande pánové nebuďte za jelita pozor na ponožky

Křiklavým ponožkám zdar nebojte se odlišit ženu uchvátíte

ponozky_rande

Je zcela jasné a není o čem debatit, že žena jako první na chlapovi okoukne obličej, poklopec a boty nevyjímaje ponožky. A tady je kámen úrazu světe div se u mnoha mužů. Ponožky jsou základ a vyjadřují Vaši povahu a dávají Vám styl. To je třeba si uvědomit a řádně se na první rande připravit co se týče nejen vzhledu, ale i ponožek. Uvědomte si jdete na rande a to je zábava. Není to obchodní schůzka ani fotbálek zakončený pivem.  Podle toho zvolte ponožky.

Jaké ponožky vybrat abych ženu zaujal

Tady jde samozřejmě o to, co budete mít na sobě a vždy na první rande jděte tak oblečen jak se cítíte příjemně. Nepřetvařujete se ve svém vkusu oblékněte si to, co Vám sedne. Oblíbené rozjeté kecky však nechte doma.

V klídku si zajděte do butiku, nákupního centra a prohlídněte si ponožky, které Vám sednou. Nebojte se barev. Samozřejmě, že černá nic nepokazí a bílá je již dávno za horizontem. Náš tip jsou barevné ponožky tím rozhodně neprohloupíte. Budete se odlišovat a zaujmete. Berte tedy barevné vzory křiklavé barvy.

Boty jsou k ponožkám důležitě

Oblíbená kombinace kvalitních polobotek a výrazných ponožek je jasnou volbou. Hnědě polobotky z přírodní kůže a k tomu zelené ponožky s červenými puntíky je parádní volba. K černým polobotkám se nebojte jít do žlutých ponožek s křiklavě barevnými vzory buďte kreativní.

Co na sebe dál aby mi to ladilo

Džíny, pásek do bravy k botám triko pokud možno bez límečku (klasiku) do barvy k ponožkám, lehkou bundu či sako do barvy k botám. Pak již zbývá čas na hygienu a můžete vyrazit na první rande

Nebojte se experimentovat s křiklavými ponožkami je to perfektní věc jak se odlišit a vytvořit si svůj styl. Bíle ponožky si nechte na doma ty nikdy ven nenoste leda na sport.

A ještě jedno malé upozornění jakékoliv sandály a v nich bíle ponožky případně ještě s umazanou a vytahanou patou je Vaše sebevražda když Vás takto žena uvidí pravděpodobně asi uteče.

Křiklavým ponožkám zdar galerie

Líbil se ti příspěvek? Přiděl mu bod.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

líbání pod třešní

Líbání pod třešní láska nebo svátek práce inspirace

online_seznamovani

Mám zkusit online seznámení důvody proč ano