První rande o čem mluvit 5 základních pravidel

· Doba ke čtení 5 minut
pošli přátelům

Dneska máte rande a jste znervózněni první rande o čem mluvit. Jste odhodlaní a doufáte, že to dopadne dle Vašeho očekávání. Nicméně máte plnou hlavu obav a jste velmi nervózní.

Věděli jste, že muži se rozhodnou pro druhou schůzku již během 15 minut vědí, že se chtějí znova setkat. Ženám a děvčatům to trvá již o něco déle v průměru se žena rozhoduje i více než jednu hodinu zda pozvání na druhou schůzku přijme.

To je vážně velký tlak. Jak si můžete zaručit, že neuděláte chybu a vše nechtěně nepokazíte?

Pokračujte ve čtení a objevte 5 základních tipů prvního rande, abyste zajistili, že váš úspěch bude zaručený.

První rande o čem mluvit dostaňte své pocity a hlavu zpět do hry

První rande

Způsob, jakým se cítíte před schůzkou, může rozhodovat o tom, jak to půjde. Je těžší se cítit pohodlně a být v pohodě když jste plný stresu, nervů a úzkosti. Nezapomeňte zůstat v kontaktu s tím, jak se cítíte před schůzkou.

Pokud se u Vás objeví nějaké nepohodlí, snažte se uklidnit. Může být pro Vás užitečné si uvědomit, že fyzický zážitek úzkosti je téměř totožný s vzrušení. Zrychlený tep, zpocené dlaně, motýli ve vašem žaludku – to je skoro stejné!

Řekněte si, že nejste nervózní, ale vzrušený! Tento jednoduchý trik může znamenat zásadní rozdíl ve Vašem chování.

První rande přemýšlejte o místě schůzky

V seznamování, stejně jako v práci realitního makléře, je to všechno o umístění, umístění a umístění. Vybírejte moudře a s rozvahou místo setkání. Budete chtít najít někde místo příznivé pro vaše cíle. Například romantické posezení v tiché vinárně bude rozhodně lepší pro povídání než bar s hlasitou hudbou a řevem.

Zvažte také scénář nejhorší varianty, že druhá polovička na schůzku nepřijde nebo z nějakého důvodu se omluví případně ze schůzky odejde. Rezervace 5 chodového menu v restauraci, nebo něco podobného, není ta nejlepší možná volba.

Vyberte si místo, které vám umožní se navzájem poznat, aniž by vás večer rozptylovalo okolí.

Připravte si některé konverzace a otázky bude to fajn

Konverzace je jistým obchodníkem ve světě seznamování. Pro některé lidi je jednodušší než pro jiné. Ti, kteří bojují s konverzací a sociálně jsou stydlivý, mohou považovat za užitečné mít připravené nějaké rozhovory a témata. Nic na tom není nestyďte se do školy jste se také museli připravovat a pocity před zkouškami byli podobné.

Skvělý tip je klást otázky. Nejen, že otázky udržují konverzaci plynoucí, ale ukazují, že vás zajímá i druhá osoba. To samo o sobě je pro druhého výborný postřeh

Vyzkoušejte otevřené otázky, které nejsou příliš klišé nebo běžné, které vyvolávají kreativní odpovědi a stimulují zábavnou, přátelskou konverzaci.

Pozor na jazyk těla ten také hovoří konverzace není všechno

první rande o čem se bavit

Také prostřednictvím našich orgánů sdělujeme množství informací. Vyjadřujeme se svými pohyby rukou, výrazy obličeje, polohováním těla a tak dále. Uvědomování si řeči těla a těla druhé osoby vám může pomoci získat správné poselství. To může také dát vám představu o tom, jak samotné seznamování bude pokračovat.

Například pozitivní kontakt s očima, uvolněné držení těla a sklon držet tělo dopředu jsou pozitivními příznaky zájmu.

Podívejte se na vaše nejlepší vlastnosti

Důvěra v sebe je klíčem k úspěchu první schůzky. Hledá na sobě to nejlepší může být skvělý způsob, jak vyvolat sebevědomí. Hezké a přiměřeně sexy oblečení vyvolá pocit přitažlivosti ten je klíčovým prvním krokem k úspěchu.

Ne všichni, ale mnoho lidí podstoupí v tomto úsilí plastickou operaci. Nosu, obličeje konturování, výplně pod oční pytle a tak dále se používají k posílení toho, jak atraktivní se cítíme.

Je nepravděpodobné, že budete muset jít tak daleko! Ale snaha podívat se na sebe do zrcadla a vyšperkovat se může být skvělá pro vaše první rande.

Pamatujte si mějte svoji na správném místě, vyberte si ideální místo pro setkání a připravte si rozhovory a dávat pozor na signály řeči těla během schůzky!

S těmito věcmi budete na cestě k úspěchu v hledání partnera. Hodně štěstí!

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..