První rande kdy po něm by měl muž napsat SMS?

· Doba ke čtení 11 minut
pošli přátelům

První rande gratulujeme, podařilo se vám uklidnit nervy z prvního rande a vaše rande pravděpodobně proběhlo v pořádku, navzdory tomu, co vám vaše úzkostná mysl možná říká. Všechno se na světě zdá být dobré a ve vašem kroku může být dokonce jaro. Dokud si samozřejmě neuvědomíte, že musíte přijít na to, kdy psát po prvním rande.

Nejnapínavější fází je vždy první rande. A drazí muži, vaše první rande vás může buď naladit na romantickou cestu, nebo vytvořit temnou stopu ve vaší historii randění. Pokoušet se uskutečnit správné seznamovací hovory ve správný čas se může zdát jako skličující úkol, zvláště pokud všechna rozhodnutí děláte sami.

Když jste se poradil s téměř každou přítelkyní, kterou máte, aby vám pomohla vybrat oblečení na první rande, proč musíte řešit otázku, kdy napsat SMS po prvním rande sám? Jsme tu, abychom vám pomohli se vším, co potřebujete vědět o následném SMS po první seznamovací schůzce.

kdy mám napsat holce smsku po prvním rande

Jak brzy následuje SMS po prvním rande?

Všechna pravidla seznamování vás vedla k přesvědčení, že pro posílání textových zpráv je ideální načasování. No, vyhoďte ty knihy z okna. Nejlepší čas na SMS po prvním rande je jednoduše, když se na to cítíte. Samozřejmě byste jí neměli hned psát SMS, jakmile vystoupí z vašeho auta…

I tak ale musíte věřit svým instinktům, protože víte, jak vaše rande probíhalo a jaké jsou pravděpodobné šance na další. Navíc nezapomínejte, že „jak brzy napsat SMS po prvním rande“ se může stát zbytečnou otázkou, pokud to nakonec bude ona, kdo vám pošle SMS jako první. I když ne, snažte se o tom nepřemýšlet.

Ale co muži obvykle dělají? Mohli by skončit psaním SMS příliš pozdě ve snaze vypadat „cool“ a sdělit přátelům informace o tom, jak rande probíhalo. Místo toho všeho se jen zamyslete nad tím, jak to rande probíhalo. Jak jste se cítili? Přikývla? Zdálo se, že má zájem? 

Nechte se svými pocity, aby vás vedly při psaní textové zprávy, bez jakéhokoli vnějšího vlivu. Nejen, že důvěřujete svým vlastním instinktům, ale tím, že si uděláte čas, budete upřímní ke svému protějšku i sami k sobě.

Když se příliš rozčilujete nad tím, jak dlouho po prvním rande čekat se sms zprávou , věnujte své přemýšlivé mysli nějaké podněty k zamyšlení a zkuste se zamyslet nad tím, jak to rande vlastně probíhalo.

Jakmile si uvědomíte, že to pravděpodobně šlo lépe, než si myslíte, jděte se svým vnitřkem a napište jí, kdykoli budete chtít. I když to dopadlo katastrofálně, vždy můžete text po chvíli vypustit a zjistit, kam to jde.

Související čtení: Svobodná matka online seznámení.

Průvodce a doporučení

Jak dlouho mám čekat na SMS po prvním rande?

Kdy: “Jak dlouho bych měl čekat, abych jí poslal SMS po mém prvním rande?” hlodá ve vaší mysli, snažte se nenechat to pohltit váš den. Když zatlačíte, není zde žádný časový graf, na který byste se v této situaci mohli odvolat. Doba, po kterou byste měli čekat, závisí na tom, jak skvělé vaše rande proběhlo.

Pokud jste se svou schůzkou sdíleli spojení a opravdu ji chcete znát, měli byste jí to dát vědět co nejdříve. 

Ale pokud vaše rande nebylo tak skvělé, zkuste ji úplně neignorovat. Pošlete text s uznáním, něco ve smyslu „Děkuji, že jste za mnou přišli, vážím si, že jste přišli. Co se děje?”

Seznam pravidel zde nekončí. Víme, že SMS po prvním rande vás přivedla k tomuto článku a vaše zvědavost nebude utlumena

Co napsat ženě po prvním rande?

sms po prvním rande budte upřímní

Takže SMS „po prvním rande“ vás poslal do stavu naprostého zmatku. V první řadě si musíte uvědomit, že tomu možná přikládáte větší význam, než byste měli. To, jak tato osoba zareaguje, bude do značné míry záviset na tom, jak rande proběhlo.

Abychom vám pomohli, uvádíme příklady textu SMS po prvním rande, které vám pomohou vybrat, co můžete napsat.

1. Udržujte to rytířské

Zkuste si zahrát na gentlemana a zeptejte se jí, jestli se dostala domů v pořádku. A pokud jsi ji doprovodil, vrať se domů a popřej jí roztomilou dobrou noc. Nejen, že to otevře dveře pro konverzaci mezi vámi dvěma, ale je pravděpodobné, že si celou noc budete posílat flirtující textové zprávy. Pokud hledáte text jako příklad po prvního rande, tady to máte:

 • Ahoj, doufám, že jsi dorazila domů v pořádku
 • Jsem doma, chci ti říct, že jsem si užil spoustu legrace. Dobrou noc.
 • Doufám, že jsi se bavila a dostala jste se domů v pořádku. Rád bych to zopakoval

2. Řekněte jí, že jste se dobře bavili

Chceš jí říct, že se ti líbila? Zkuste jí to říct co nejjednoduššími slovy. Oba jste nervózní a chcete vědět, co se stalo. Nebylo by tedy skvělé, kdybyste jí to řekl?

 • Dnes jsem se měl tak skvěle, doufám, že ty také. Rád bych tě znovu potkal
 • Měl jsem radost! Bylo tak příjemné strávit s tebou nějaký čas
 • Celou dobu jsem se usmíval, bylo to tak zábavné, myslím, že jsem nikdy neměl lepší první rande než tohle

3. Připomeňte jí zábavný okamžik

Pokud jste oba sdíleli nějaký zábavný moment, mohl by to být váš klíč k zahájení dobré konverzace. Pokud někdo z vás udělal vtipnou poznámku nebo viděl něco vtipného, ​​zkuste o tom poslat své přítelkyni SMS. Text po prvním rande může být doslova něco tak jednoduchého jako:

 • Když mě číšník málem utopil v kuřecí polévce, málem jsem tam na vteřinu vyšiloval
 • Pořád se směju tomu vtipu, co jsi udělala,
 • Nezapomínám na ten vtip, který jsi řekla o XYZ

Související čtení: Citově chladný partner jak ho poznat a co s tím dělat.

Známe odpovědi. Čtěte.

4. Řekněte jí, že se těšíte, až ji zase uvidíte

Pokud jste se dobře bavili, zkuste jí napsat SMS s pozváním na druhé rande. Vyhněte se tomu, aby to znělo velmi konkrétně nebo vlezle, zkuste si vytvořit neurčité plány na další rande.

Zatímco následný text po seznamovací schůzce lze použít k nastavení budoucích schůzek, neočekávejte, že z toho hned vznikne konkrétní plán druhého rande. Cílem je dát jí vědět, že byste ji chtěli ještě někdy vidět, aniž byste museli tlačit na další rande.

Nový amatéři

Moderní seznamovací aplikace s video chatem

Zdarma k vyzkoušení

 • Skvěle jsem se bavil a rád bych si to zopakoval. Možná příště sushi?
 • Dnešní káva byla tak dobrá! I když jsem slyšel o tomto skvělém novém místě, které se otevřelo. Možná tam půjdeme příště?
 • Moc jsem si tě užil, doufám, že si to někdy brzy zopakujeme

5. Buďte upřímní a taktní

Nikdo nemá rád odmítnutí. Takže pokud to nevyšlo, snažte se nemlátit v křoví nebo být brutálně přímočarí. Ujistěte se, že jste vděční a zdvořilí. Vždy je dobré ukončit své první rande v dobrém, a i když věci nedopadly dobře, vždy můžete poslat pěknou SMS, abyste to ukončili.

 • Ahoj, děkuji, že jsem tě potkal. Ale mrzí mě, že mi to příště nevyjde. Vše nejlepší pro tvoji budoucnost
 • Jsem rád, že jsme se potkali! I když si opravdu nejsem jistý, jestli dokážu pokračovat. Omlouvám se, ale nejsem si jistý, jestli to dokážu
 • Bylo skvělé tě poznat, ale myslím, že potřebuji nějaký čas pro sebe, než budu moct posunout tohle nebo cokoli jiného vpřed
kdy napsat po prvním rande SMS

4 tipy na seznamování, které byste měli mít na paměti při psaní SMS po prvním rande

Nyní, když máte jasnou představu o tom, kdy napsat po prvním rande a co byste měli napsat, jste pravděpodobně mnohem méně úzkostliví, než když jste začali číst tento článek. S tím, co bylo řečeno, stále existuje několik věcí, které byste pravděpodobně měli mít na paměti.

1. Prolomte ledy

Nyní jste se oba na svém prvním rande dobře bavili a očekává se, že si napíšete. Ale vy všichni chcete bořit stereotypy a říkáte si – „Ach, ona se taky dobře bavila. Počkám až napíše ona” Zkuste se té myšlence vyhnout.

Buďte gentleman, jaký jste, a zkuste prolomit ledy tím, že jí pošlete SMS, že jste se dobře bavili. Zmírní to napětí, přiměje ji, aby vás měla ráda nad textovými zprávami , a vnese do vašeho budoucího psaní zpráv určitou úroveň pohodlí.

Související čtení: Jak se seznamovat a randit v době Koronavirus pandemie

rady a nápady

2. Nečekejte příliš dlouho

Starý seznamovací mýtus, že „muži si po prvním rande obvykle najdou čas na psaní SMS“, by vám neměl diktovat rozhodování. I když je v pořádku poslat jí SMS půl dne nebo dokonce den po rande, ujistěte se, že ji nenecháte čekat příliš dlouho. Jen to způsobí její frustraci.

3. Vyhněte se náhodným textovým zprávám, pokud neplánujete druhé rande:

To, co ženy pokaždé štve, je fakt, že muži se většinou na prvním rande dobře baví, sledují SMSky a konverzace jsou pak monotónní. Je to, jako by nikdy neměli plán na druhé rande nebo se nad tím zdržovali příliš dlouho. Takže, pokud s ní nechcete jít na druhé rande, snažte se navzájem neztrácet čas

4. Buďte upřímní

Vyhněte se psaní SMS po prvním rande jen kvůli posílání SMS zpráv nebo dovádění, dokud si nenajdete někoho jiného. Také, pokud se vám líbila, vyvarujte se předstírání, že jste někdo jiný, jen abyste na ni udělali dojem. Sečteno a podtrženo – zkuste to udržet rovně a být upřímní

Nyní, když máte lepší představu o tom, kdy napsat SMS po prvním rande, doufáme, že po prvním rande nebudete nad textem příliš přemýšlet a prostě do toho půjdete. 

Jak jsme zmínili na začátku, je docela možné, že tomu přikládáte příliš velký význam. Ve skutečnosti to opravdu není tak velký problém, zvláště pokud jste se měli oba rádi. Napište jí, kdykoli budete chtít, jen se ujistěte, že ji nevyplašíte.

Nejčastější dotazy

1. Co když po prvním rande nenapíše?

Pokud po prvním rande nenapíše SMS, měli byste to udělat vy. Je to tak jednoduché. Možná byla zaneprázdněná, možná jsou nějaké věci, které musela udělat. V takových případech prostě pokračujte a posílejte zábavné textové zprávy, pokud chcete v konverzaci pokračovat.

2. Jak brzy je příliš brzy po prvním rande psát SMS?

Pravděpodobně byste neměli psát SMS, jakmile vystoupí z vašeho auta, nebo dokonce hodinu po rande. Pokud opravdu chcete, aby tato osoba věděla, že jste se bavili, zkuste počkat minimálně 3–4 hodiny. Pokud před tím nezačne konverzaci sama, samozřejmě.

3. Měli byste napsat po prvním rande, pokud nemáte zájem?

Pokud nemáte zájem, měli byste ji po prvním rande napsat zprávu, abyste ji to dali vědět. Není třeba někoho strašit, když mu můžete sdělit své pocity. Řekněte ji, že nemáte zájem zdvořile, a jděte dál.

Jdeme na první rande 10 článků, které by jste měli číst

SEZNAMENI
Seznamujte se chytře!

Velká výhoda

Seznamka amateri cz má obrovskou výhodu a tou je možnost pozvat vybraný protějšek na video chat. Pohovořit tváří v tvář a samozřejmě si ho i důkladně prohlédnout a zjistit zda se nejedná a falešný seznamovací profil.

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..