První rande jak se chovat jak nepokazit první rande – 1. díl

· Doba ke čtení 3 minut
pošli přátelům

První rande jak se chovat tady si přečtete jak na to! Většina z nás zažijte první rande jen několikrát za život. Chovat se v tento velký den jako profesionál umí opravdu málokdo. Nicméně neuškodí si představit alespoň 10 nejčastějších chyb, které lidé na prvním rande dělají.

jak se chovat na rande
Dvou dílný seriál jak nepokazit první rande

První rande jak se chovat – Efektní místo první schůzky

Zvláště muži se snaží při volbě místa schůzky co nejvíce zazářit. Obyčejná kavárna nebo čajovna přece nemůže ženu okouzlit.

Mnohem lepší bude třeba výšlap na Sněžku nebo pánská striptýzová show. Bohužel, originální místo první schůzky často ženy od prvního rande od radí, nebo naopak přiláká ty, které pasou jen po okamžitých prožitcích a o dlouhodobý vztah vlastně nemají zájem.

Hlavně být sexy

Chtít se líbit tomu druhému je přirozené. Ale ani šaty s nejhlubším výstřihem nebo ležérně zapnutá košile po vzoru George Clooneyho nebudou mít kýžený efekt, pokud se v nich budete cítit nepohodlně nebo nepřirozeně.

Na džinách a triku případně sportovní halence není nic nepatřičného. Jen nejoblíbenější okopané tenisky nechte radši doma.

Pozdní příchod je zabiják

Společenský bonton říká, že dáma se mírně zpozdit může, zatímco muž musí být na místě na minutu přesně. Na první schůzku by ale neměl přijít pozdě žádný z partnerů.

Na místo je dobré dorazit alespoň 5 minut před stanovenou dobou, ale pokud je doprava trochu obtížnější nebo o sobě víte, že většinou nestíháte, stanovte si časovou rezervu větší. Na případný dotaz podotkněte, že jste dorazili zrovna před chviličkou. Vyhnete se tak zvědavým otázkám.

Zapomenutý úsměv

Výraz obličeje tvoří z prvního dojmu celou polovinu. Dodá vám jiskru, sebevědomí a dobrou náladu. Během prvních minut ho nejspíš nasadíte automaticky, ale co potom?

Rada zní:

trénujte. Ještě před dnem D si vyzkoušejte techniku pozorného úsměvu třeba na nejlepším příteli nebo kolegyni z práce.

Během rozhovoru se jednoduše zaměřte i na svůj výraz. Za pár dní si tuto techniku určitě osvojíte a nebudete o ní muset ani přemýšlet.

První rande – Nervozita je přirozená

To je sice pravda, ale nikdo nemusí vidět, že se to ve vás mele jako pytel blech. Hlídejte si hlavně mimovolné pohyby a zlozvyky, třeba okusování nehtů, dloubání se v nose.., neustálé upravování vlasů nebo olizování příborového nože.

Odcházet každých patnáct minut na cigaretu také není dobrý nápad. Zradit vás může i nadměrné pocení. Pro jistotu se nastříkejte dvojnásobnou dávkou antiperspirantu nebo použijte speciální savý polštářek. Mokré koláče v podpaží totiž nejsou sexy asi omylem:)

SEZNAMENI
Seznamujte se chytře!

Velká výhoda

Seznamka amateri cz má obrovskou výhodu a tou je možnost pozvat vybraný protějšek na video chat. Pohovořit tváří v tvář a samozřejmě si ho i důkladně prohlédnout a zjistit zda se nejedná a falešný seznamovací profil.

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..