Proč mi chybí můj bývalý 9 důvodů a 5 věcí co s tím

· Doba ke čtení 12 minut
pošli přátelům

Proč mi chybí můj bývalý, pojďme si namalovat obrázek: Je to sedm měsíců, co jste se rozešli s bývalým. Věci nebyly příliš dobré, ale ušli jste dlouhou cestu. V práci se vám daří skvěle a váš společenský život se vrací do starých kolejí. Pryč jsou dny vzlykání o půlnoci nebo pohodlí při přejídání se zmrzliny. Ale jak procházíte kolem kavárny v obyčejné úterý, vidíte pár, který společně pije kávu a drží se za ruce. 

Ale pak zjistíte, že přemýšlíte – sedí také můj ex ted na kávě s někým jiným? S kým budu já? Najdu si ještě takovou lásku jako byl on? A než se nadějete, jste tady a propadáte králičí dírou svého ex a vzpomínek. Všichni jsme to zažili. Je velmi běžné, že vám chybí bývalý, pokud víte, proč se to děje. A tady potřebuje pomoc většina lidí (včetně vás).

Dnes píšeme o 9 důvodech, proč vám bývalý chybí, a 5 věcí, které s tím můžete udělat. 

Nyní prozkoumáme proč nám chybí naše bývalé lásky, i když víme, že to pro nás není dobré. Proč opakovaně sklouzáváme do těchto starých vzorců? A hlavně, co můžeme se svými pocity dělat?

Proč mi chybí můj bývalý - 9 důvodů 

Proč mi chybí můj bývalý – 9 důvodů 

První, kdo se mě zeptal, proč mi chybí ex, byl můj blízký přítel. Téměř dva roky po jejím odchodu toto téma náhodně nadhodila. Proč mi můj bývalý tak chybí, přestože jsem ho opustila?  Odpověděl jsem abstraktně, protože jsem neměl vhodnou odpověď ani slova.

Jsme na tom nejzranitelněji, když na nás ulpí nepřítomnost našeho partnera, pocit prázdnoty po rozchodu je zcela běžný. Napadají mě strašidelně krásná slova. Když naše emoce vládnou, je důležité být nasměrován správným směrem. První věcí, kterou musíte udělat, je porozumět tomu, s čím se potýkáme a používat rozum.

Chybějící ex může mít mnoho důvodů, ale společný jmenovatel určitě existuje. Když s někým začneme chodit, nakonec se přes něj pokusíme vyplnit mezery v nás. To se stává zcela nevědomky … ale naši partneři pro nás nikdy nemohou vyplnit žádnou prázdnotu. 

Není to jejich odpovědnost ani výsada. Musíme dělat svou vlastní emocionální práci. To je důležité si pamatovat, když jste ve vztahu, a když jste se také rozešli.

Začněme možnými důvody vašich otázek – Proč mi po roce chybí můj bývalý? Chybí mi můj bývalý, ale chci jít dál … jak to mohu udělat? Proč mi proboha chybí moje bývalá přítelkyně, která se ke mně chovala špatně?

Související čtení: Proč ženy odcházejí a jak zachránit vztah.

Nešťastná ve vztahu = 100%

1. Váš rozchod je zlomovým okamžikem

Zlomový okamžik je zlomový okamžik – poté, co k němu dojde, už nic nebude stejné. Vztah se stává velmi velkým determinantem rutiny. Lidé si na své partnery zvykli-telefonní hovory, SMS, rande na večeři, vzájemné spaní nebo společné bydlení.

Mnoho lidí zažívá ztrátu směru, protože se jim země pod nohama posouvá. Jak strávit den? Ke komu se vrátit domů? Vztahy propůjčují kontextu našich životů a možná vám bude chybět váš bývalý, protože jste hluboce zmatení z toho, kam jdete. Ptáte se tedy, proč mi chybí moje bývalá přítelkyně?

2. Proč mi chybí můj bývalý? 

Vzpomínky na minulost jsou hodně jako kobliha. Jsou velmi milé a přitažlivé na pohled, dokonce i velmi zaoblené-ale uprostřed mají obrovskou zející díru. Věci jsou zpětně vždy růžové. Vzpomínání na společné chvíle je jedním z hlavních důvodů.

Je to základní evoluční potřeba – všichni chceme intimitu. A s bývalým je to historie, protože jste spolu strávili tolik času. Řekl bych, že jste si navzájem zažili různé druhy intimností . A vždy jsou to dobré části, ke kterým se stále vracíte. Je přirozené, že se k nim ve své mysli vrátíte.

3. “Nevzdám se nech mě tě milovat”

Nový amatéři

Moderní seznamovací aplikace s video chatem

Zdarma k vyzkoušení

Pokud jste stále zamilovaní do svého bývalého, možná v sobě máte naději na smíření. Chybí vám, protože doufáte, že k vám najde cestu zpět. Na optimistickém výhledu není nic špatného, ​​pokud neztrácíte přehled o tom, co je skutečné.

A být daleko od toho, koho milujeme, je určitě docela obtížné. Ale pokud opravdu existuje šance, že se oba dáte dohromady, jsem si jistý, že se to stane včas.

Související čtení: Fáze smutku po rozvodu a uzdravení

nechat lásku odejít je těžké..

4. Proč mi chybí moje bývalá přítelkyně, která se ke mně chovala špatně?

Násilný vztah může mít trvalý dopad na lidi. Stockholmský syndrom se týká pouta, které si oběti zneužívání vytvářejí se svými zneužívajícími. Dokonce se mohou zamilovat do partnerů, kteří je psychicky i fyzicky trápili. Vzhledem k tomu, že trauma probíhá hluboko, je po rozchodu velmi časté velké trápení zneužívajícího ex. 

Většina lidí se snaží dokončit vztah. I zneužívající vztahy jsou pokusem o totéž. Dynamika se zkroutí, když jedna osoba začne ovládat druhou. Hodně práce jde na uzdravení a na pokračování v zneužívajícím vztahu, protože je zapotřebí hodně přemýšlení.

5. Ostatní se neshodují

Když se po rozchodu začnete vídat s jinými lidmi, automaticky je srovnáváte se svým bývalým. Můžete si myslet, že se směje příliš hlasitě … Jana nikdy nebyla na veřejnosti tak hlasitá. Váš nesouhlas se současným partnerem, dokonce i určitá jejich vlastnost, vám může způsobit, že vám chybí bývalý.

Standardy, které předchozí partner stanovil, je těžké vymazat. Jste zvyklí chodit s někým určitým způsobem a odražené záležitosti nebo spojení mohou tyto vzpomínky oživit. 

6. Chybíš mi

Blues po rozpadu náš život pořádně tlumí. Stáváme se pesimistickými a prožíváme depresivní fáze. Letargie, ztráta/chuť k jídlu, nespavost a emoční nestabilita nás mohou stáhnout dolů na úplné dno. Sledovat tuto naši verzi je docela zklamáním. Produktivita je na historickém minimu.

Související čtení: Víme jak se vyrovnat s rozchodem

Zde jsou důležité kroky!

7. Chybějící: Uzavření – Proč mi s odstupem času chybí můj bývalý?

Uzavření je tak životně důležité … Je docela nešťastné, že to každý nepochopí. Chybějící bývalý může pocházet z místa, kde je mnoho nevyřešených pocitů a problémů, kde litujete toho, jak se věci vyvinuly. A řešením není vynucení uzavření. Musíš se uzdravit sám.

8. Proč mi po roce chybí můj bývalý? Na vině je internet

Sociální média jsou ledovec a vaše cesta dál je Titanic. Všechno je skvělé, dokud se fotka ex neobjeví na vaší časové ose a neuvidíte ji s jiným mužem. Zveřejňuje aktualizaci stavu, která oznamuje, jak je „přijata“, a bum! A divíte se, proč si říkáte: „ Proč mi chybí moje bývalá přítelkyně?“ Právě proto lidé blokují své ex na sociálních médiích.                                                                        

Být přáteli na Facebooku nebo je sledovat na Instagramu věci komplikuje. Zjistíte, že je pronásledujete nebo s nimi vedete „půlnoční konverzace“ Samozřejmě vám chybí, jsou prakticky přítomní ve vašem životě! Nechte si poradit a co nejdříve přestat sledovat ex.

9. A k přijetí

Silnou možností je, že vám chybí bývalý, protože jste se s rozchodem nesmířili. Co hledám za slovo? Odmítnutí. Registrace a zpracování události (stejně jako emocí, které s sebou nese) jsou klíčové pro další postup. Nemůžeš být pštros a zabořit hlavu do písku.

Neuznat, čím procházíte, odmítat své pocity nebo je plnit do lahví je recept na emocionální katastrofu. Pokud se přistihnete, že říkáte věci jako proč mi můj ex chybí s postupem času, pak musíte konec vztahu správně uchopit.

Rezonoval ve vás některý z těchto důvodů? Měl jsi chvilku, kdy jsi si řekl, bože, to je ono? Pokud ano, je čas udělat další krok. Přejděte dolů a pokračujte ve čtení o tom, co přijde po odhalení, proč mi chybí můj bývalý?

Související čtení: Jak se rozejít s narcistou

Narcistní porucha osobnosti ve vztahu
Proč mi chybí můj bývalý
Absence uzavření může způsobit, že vám bude chybět váš bývalý

Věci, které je třeba udělat, pokud vám chybí vaše ex 

Protože nyní (doufejme) víte, PROČ vám chybí bývalý, polovina práce je hotová. Nyní se přesuneme ke zvládání rozchodu a jeho následných pocitů. V tomto segmentu si vyhrneme rukávy a promluvíme si o akčním plánu. Protože uvědomění je neúplné bez rozhodné akce. 

Chybějící ex lze řešit 5 hlavními způsoby a téměř všechny z nich mají více společného s vámi než s nimi. Připravte se na to, abyste si udělali seznam úkolů pro zlepšení sebe sama, protože vás čeká emocionální proměna.

1. Chybí mi můj bývalý, ale chci jít dál

A také to cti. Když vztah skončí, je důležité si uvědomit, jakou roli ve vašem životě hrál. Važte si toho (a svého partnera), protože to bylo místo, kde byl investován váš čas, úsilí a srdce. Samozřejmě, neromantizujte to.

Místo potlačování emocí to vyplačte. Dokončete několik krabic kapesníků a plačte nad obrázky nebo memorabiliemi. Spěte v jejich tričku a čtěte staré texty. Udělejte pro bolest vše, co potřebujete. Je vám dovoleno být vzlykajícím, špinavým a mezi nepořádkem ležícím v posteli. Toto je úplně první krok k uzdravení a překonání ex.

2. „Odolám všemu kromě pokušení“

Tak řekl Oscar Wilde … A nemusíte se od něj inspirovat. Moje zpráva pro vás je doslova opakem. Pokud jde o vašeho bývalého – neustále odolávejte pokušení. Máte chuť poslat SMS? Odolat. Chcete jim zavolat? Odolat. Přemýšlíte o přátelství s výhodami nebo o vztahu  s nimi? ODOLAT. Nekonejte podle žádné z těchto myšlenek.

Pokud vám chybí, aniž byste měli jakýkoli kontakt, představte si, co se stane, když vytvoříte komunikační linku! Vyhněte se všem těmto špatným volbám. 

3. Nenechávejte si to pro sebe – Proč mi chybí můj bývalý?

Být nezávislý je úžasná životní dovednost, ale uzdravení vyžaduje odbornou pomoc. Oslovit poradce nebo terapeuta je životně důležité. Když se diskutuje o vztazích nebo stylech připoutání, musíte se vrátit zpět. Formativní roky? Tam to všechno začíná. Musíte se podívat na vztah, který sdílíte se svými rodiči, protože to ve vašich současných vztazích hraje velmi, velmi cennou roli.

“A tomu říkám” stínová práce “. Musíte to udělat pro své blaho. Když jdete k poradci, usnadní vám tuto cestu – promluví s vaším vnitřním dítětem a zaplní emocionální mezery uvnitř. Jak sezení probíhají, postupně nacházíte mír a vystupujete jako rozvinutý a emočně stabilní jedinec. “

Související čtení: 25 problémů ve vztazích. Rozsáhlé shrnutí 20 minut čtení

Jaké jsou nejčastější problémy ve vztazích

4. Soustřeďte se na jiný vztah

Totiž ten, který máte se svým vlastním já. Poté, co jste oplakávali vztah a smířili se s trochou bolesti, sedněte si a přemýšlejte o vývoji událostí. Podívejte se zpět na svůj vztah a zjistěte, kde jste udělali chybu. Daly se věci dělat jinak? Všímáte si vzoru? Máte tendenci opakovat určité chyby?

Toto cvičení sebeuvědomění vám pomůže překonat dlouhou cestu. Každý je trochu vadný:) a dokonalost je mýtus; ale můžeme zabránit tomu, abychom se dopustili určitých chyb tím, že budeme všímaví. A pozorování sebe sama po určité době nám dává trochu objektivity. Vycházíme z „ublíženého režimu“, ve kterém jsme byli. To nám dává podrobnější odpověď na otázku „Proč mi chybí můj bývalý?“, Což nám nakonec brání v unáhlených rozhodnutích.

5. Staňte se zaneprázdněnou včelou      

Buzz-buzz vaše cesta k radosti. Uspokojte se v období, kdy nebudete s nikým chodit. Získejte pohodlí a radost z toho, že jste nezadaní; vyrazte na rande, začněte se věnovat novému koníčku, setkávejte se s přáteli a rodinou, cestujte ve volném čase, jděte k poradci a uzdravte se, nasměrujte své energie na budování kariéry a další, mnohem více. 

Když se znovu zaměříte z bývalého na sebe, váš život bude mnohem jednodušší. Snažte se najít uspokojení a naplnění sledováním věcí, které máte rádi. Jakmile budete trochu stabilnější, můžete znovu začít s někým chodit.

Abychom shrnuli vše, co bylo řečeno – váš partner nebo bývalý za vás nikdy nemůže udělat vaši emocionální práci a uzdravování je pomalý proces, ale musíte tomu (i sobě) dát čas. Myslíte si, chybí mi můj bývalý, ale chci jít dál. A vy určitě půjdete.

Nejlepší způsob, jak se zotavit, je vyhledat odbornou pomoc, která vám poskytne další šťouchnutí. 


SEZNAMENI
Seznamujte se chytře!

Velká výhoda

Seznamka amateri cz má obrovskou výhodu a tou je možnost pozvat vybraný protějšek na video chat. Pohovořit tváří v tvář a samozřejmě si ho i důkladně prohlédnout a zjistit zda se nejedná a falešný seznamovací profil.

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..