Proč mě miluješ? Upřímné způsoby, jak odpovědět na otázku lásky

· Doba ke čtení 4 minut
pošli přátelům

Proč mě miluješ? Odpovědět na tuto otázku musí být upřímná a vycházet z Vašeho srdce. Na nás lidech je celkem zvláštní to, že často nemůžeme uvěřit našemu štěstí, když najdeme úžasného člověka, který si myslí, že jsme stejně úžasní jako on. Mohli bychom se začít ptát, proč nás milují, nebo bychom mohli být prostě zvědaví, co na nás je, že nás milují.

Takže když vám váš partner položí otázku: „Proč mě miluješ?“ chcete říct něco, co skutečně vyjadřuje to, jak se cítíte. Chcete, aby to pocházelo z vašeho srdce.

Nedělejte si starosti, pokud nejste skvělí v předvádění svých pocitů nebo jste málo výmluvní. Zde je několik upřímných způsobů, jak odpovědět na otázku, a ukázat partnerovi, jak moc ho zbožňujete.

SEZNAMENI
Seznamujte se chytře!

Velká výhoda

Seznamka amateri cz má obrovskou výhodu a tou je možnost pozvat vybraný protějšek na video chat. Pohovořit tváří v tvář a samozřejmě si ho i důkladně prohlédnout a zjistit zda se nejedná a falešný seznamovací profil.

Proč mě miluješ? Upřímné odpovědi

Protože můžu být 100% sám sebou, když jsem s tebou.

Kolikrát jste změnili, kým ve skutečnosti jste, předstírali, že se vám něco líbí, když se vám to nelíbilo, souhlasili s něčím, když vaše srdce říkalo ne.

Myslím, že jsme tam byli všichni zejména v dobách našeho mládí. A pokud si nevyvineme dostatečně silný pocit sebevědomí a vlastní hodnoty, můžeme s tím dál bojovat jako dospělí.

Pravdou je, že je těžké najít někoho, komu můžete odhalit sebe samého a nejen, že budete plně pochopeni, ale že budete za to také milovaní.

Protože mě povzbuzuješ, abych byl nejlepší verzí sebe sama.

Je na nás, abychom se každý den probudili a byli takovými lidmi, jakými si přejeme být, a byli na sebe hrdí. Ale když si najdete partnera, který vás vyzývá, abyste šli ještě dále, posílili se a byli každý den ještě větší, než jste byli den předtím je to vzácné. A je to krásné. S někým takovým jsme si v životě mohli vystačit.

Protože mé dny jsou s Tebou lepší.

Každý z nás by se měl cítit šťastný a celistvý sám, ale když najdete svou spřízněnou duši, zjistíte, že štěstí se jen rozšiřuje. Jste spokojení a šťastní, když sami děláte věci nebo hovoříte s přáteli, ale když jste spolu, je to prostě lepší. Tak mu řekněte to řekněte.

Protože mi dáváš bezpodmínečně a nikdy jsem nevěděl, jak to vypadá, dokud jsem tě nepotkal.

Když najdete skutečnou lásku, pochopíte, co ve skutečnosti znamená být obětavý. Dávat bezpodmínečně, aniž byste si udrželi skóre nebo očekávali něco na oplátku. Ne že byste nechtěli přijímat (je skvělé také přijímat), ale to není váš motiv.

Když vám někdo projeví tento druh lásky, změní se život. Ukazuje vám laskavost něčího srdce a jeho skutečnou povahu. Ukazuje vám, že ve vztahu není pro to aby něco získal, ale pro to, co může dávat. To úžasným způsobem změní váš život.

Protože mě miluješ pro to, kdo jsem, a pro mou lidskost.

Nikdo z nás není dokonalý. Všichni máme svůj vlastní nepořádek, své vlastní nedostatky a vtipy, a to je to, co nás činí tak krásně lidskými.

Přesto nás někdo stále miluje. Někdo nás přijímá za to, kým jsme s chybami a tak. Nesnaží se nás změnit nebo opravit. Prostě nás miluje za to, kým jsme.


Máte první rande informujte se jak na to


close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..