Přežít nevěru. Jak se uzdravit když Vás partner podvedl

· Doba ke čtení 5 minut
pošli přátelům

Přežít nevěru je to tady, potkalo to i Vás. Zjistili jste, že Vás partner podváděl, a teď jste z toho hotoví a nevíte co dál. Zaplavují vás pocity zrady, hněvu, smutku, frustrace, úzkosti a zmatku. Cítíte se prázdní. Máte pocit, jako by vaše srdce bylo vytrženo z hrudi. Je snadné a přirozené si myslet, že nikdy nepřekonáte to, co prožíváte. Pro mnohé se zdá myšlenka „přežít“ nevěru jako nemožná.

Některé páry, které se ve svých vztazích setkávají s podváděním, okamžitě směřují k rozchodu nebo rozvodu. Zatímco ostatní by to možná chtěli nějako napravit. Ať už je pro váš vztah jakékoli konečné rozhodnutí, pro postup v životě vpřed bude třeba uzdravení. 

Přežít nevěru
Přežít nevěru jak vyléčit svou duši po nevěře.Čtěte

Pokud jste se setkali s nevěrou, zde je několik tipů, jak se můžete uzdravit a začít se znovu cítit jako dřív. A pozor budete zase o něco chytřejší.

Přežít nevěru dopřejte si cítit své pocity

Pohřbívání, ignorování a potlačování vašich pocitů jen zpomalí vaše uzdravení a přežít nevěru . Abyste mohli vše správně zpracovat a promyslet. Musíte si dovolit cítit všechny Vaše pocity. Plně vnímat své pocity Vám pomůže udržet Vás v realitě. Je méně pravděpodobné, že budete jednat zmateně možná i hystericky.

Vy za to nemůžete nevěrný byl Váš partner neobviňujte se

Je snadné obviňovat se za rozpad partnerského vztahu. Nejčačtější je myšlenka : „Kdybych věnoval(a) jen větší pozornost partnerovi“. Je zcela přirozené si myslet, že jste provokovali partnera tím, že jste udělali něco špatného. ​​

Důležité je uvědomit si, že nejste zodpovědní za rozhodnutí vašeho partnera. On se rozhodl upřednostnit své vlastní touhy dát nad Vás a Váš vztah. I když se ve vašich vztazích objevili problémy, neomlouvá to skutečnost, že Vás partner podvedl. Odpovědnost za nevěru ve vztahu nese výhradně Váš partner.

Rozmazlujte se a mějte se rádi to Vám pomůže přežít nevěru

Nevěra partnera neguje Vaší vlastní hodnotu a sebeúctu. Můžete pochybovat o své přitažlivosti nebo o tom, jak bezva člověk jste. Dělejte věci, díky nimž se cítíte dobře. Možná to znamená prozkoumat své oblíbené koníčky a aktivity. Které jste během svého vztahu dali stranou. 

Můžete také začít chodit do posilovny nebo výkonnostní třídy fitness, jako je vzpírání nebo CrossFit. Dokažte si, jak jste silní a jakou máte pevnou vůli. Ať vás nakopne cokoli co bude pro Vás pozitivní a budete se cítit živí a milovaní, udělejte to.

Svěřte se svým přátelům, kterým důvěřujete nezapomeňte na rodinu

Podváděný partner by mohl vzbudit pocit hanby a rozpaků. V této situaci však budete potřebovat veškerou lásku a podporu, které můžete získat. Odvažte se oslovit své nejdůvěryhodnější přátele, rodinu o podporu. 

Zjistíte, že Vám poskytnout naslouchání když to potřebujete. Vyhledat odbornou pomoc, jako psycholog, je také dobrý nápad. Jděte za svým ošetřujícím lékařem, nestyďte se a požádejte o psychologa. 

Dejte si pozor na komerční psychoterapeuty v mnoha případech cílí jen a pouze na peníze. Dbejte o své duševní zdraví. Nevěra je břemeno, které byste neměli nosit sami.

SEZNAMENI
Seznamujte se chytře!

Velká výhoda

Seznamka amateri cz má obrovskou výhodu a tou je možnost pozvat vybraný protějšek na video chat. Pohovořit tváří v tvář a samozřejmě si ho i důkladně prohlédnout a zjistit zda se nejedná a falešný seznamovací profil.

Neztrácejte energii nenáviděním svého partnera.

Ať už jste se rozhodli ve vztahu pokračovat, nebo ne, určitě vás budou bolet pocity. Pocit pohrdání a pomsty jsou v tomto scénáři zcela přirozené.  

Hněv plodí více hněvu a pokud v tomto začarovaném kruhu zůstanete, bude obtížné posunout se s životem kupředu. Úzce na toto navozuje podléhání návykovým látkám dejte si na to pozor.

Nemusíte hned odpustit svému partnerovi (možná mu nikdy úplně neodpustíte to, co udělal). Udělejte si laskavost a vyberte si cestu klidu v duši nad plýtváním drahocennou energií někomu, kdo vám ublížil.

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..