Pravidla seznamování pro ženy. Existují ještě? A pokud ano, jaké jsou?

· Doba ke čtení 4 minut
pošli přátelům

Pravidla seznamování pro ženy v posledních letech se seznamování hodně změnilo. A tak se moderně mění i doporučená pravidla seznamování pro ženy!

Pojďme si nyní něco vyjasnit. Tato pravidla nemají omezovat ženy v seznamování to v žádném případu. Místo toho je posunou ku předu v moderní době randění! Každá žena se může svobodně rozhodnout pro své vlastní pravidla.

Stanovení pravidel a jejich dodržování, pokud jde o vztahy, je klíčem k vedení plnohodnotného života. Proto může být užitečné mít průvodce, který by měl odkazovat na to, co byste měli dělat, pokud vás někdo využívá nebo jak řešit rozchod ve vztahu.

Pravidla seznamování pro ženy
Moderní doba vyžaduje mít svá pravidla za, které nepůjdete

Zde jsou doporučená pravidla seznamování pro ženy, které chtějí být šťastné.

SEZNAMENI
Seznamujte se chytře!

Velká výhoda

Seznamka amateri cz má obrovskou výhodu a tou je možnost pozvat vybraný protějšek na video chat. Pohovořit tváří v tvář a samozřejmě si ho i důkladně prohlédnout a zjistit zda se nejedná a falešný seznamovací profil.

Moderní pravidla seznamování pro ženy

Poznejte co u chlapa netolerujete přes co nejede vlak

Jsou to věci, které by vás okamžitě odvrátily od potenciálního partnera. Například byste chodili s kuřáky? Vadí vám, že váš potenciální partner má jiné politické přesvědčení než vy? Co když nechce děti?

Zůstaňte otevřená

Nyní, když znáte své limity přes, které nepůjdete, je jedním z nejlepších pravidel pro moderní seznamování u ženy naprostá otevřenost a to i v intimnostech (samozřejmě až na to dojde řeč ne na první schůzce). 

To znamená být otevřena romantice v jakékoli podobě nebo formě. Nezáleží na tom, zda jde o práci, místo nebo koníčky. 

Místo toho, abyste se soustředili na to, jaký typ člověka by podle vás on měl být, měli byste se soustředit na to, jak Vás vnímá. Cítíte se s ním šťastná? Přitahuje vás? Podporuje vás a rozesměje?

Ve většině případů tyto věci poskytují základ naplňujícího vztahu mnohem víc než pěkný oblek nebo působivý vysokoškolský diplom. Věnujte tedy více času tomu, abyste věděli, kdo jsou Váš nápadník.

Věnujte více pozornosti u chlapa jeho činům než slovům

Je tak snadné se nechat strhnout sladkými poznámkami a koketními textovými zprávami, když máte novou známost. Ale i když je romantické citáty skvělé slyšet, někdy je v raných fázích randění nejdůležitější to, co je třeba udělat. 

Správný chlap je někdo, kdo Vás pozve na rande a vždy udělá to co řekne – žádné výmluvy typu dnes mi to nevyjde.. Nejen, že je to dobré znamení, že jste s někým, kdo drží své slovo, ale také to ukazuje, že se o vás zajímá. 

Nehrajte hry

Zapomeňte na hry typu Nebudu posílat SMS, dokud mi nejdřív nenapíše on SM nebo staré známé počkám tři dny pak zavolám. Když začneme hrát tyto nesmyslné hry s Vaším potenciálním partnerem, riskujeme, že o něj přijdeme. Proč? Neukazujete mu jak se cítíte on si myslí, že Vás nezaujal a hledá dál. Pozor na to!

Pokud však Váš nový vztah vytváří bezpečný prostor pro sdílení vašich pocitů, neváhejte se otevřít! Posune to váš vztah kupředu a mílovými kroky. 

Je v pořádku dát si přestávku s randěním

Někdy můžeme na náš seznamovací život dát velký důraz. Je snadné mít pocit, že bychom měli neustále tlačit na pilu a hledat intenzivně toho pravého. Je však důležité si uvědomit, že je někdy dobré si dát pauzu od randění, pokud se cítíte vyhoření. Je to dokonce zdravé.

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..