Přátelé po internetu díky seznamce již nejsem sám pomohla mi seznamka

· Doba ke čtení 3 minut
pošli přátelům

Občas to v životě není vůbec jednoduché. Člověk má často mnohé povinnosti a nedostává se mu čas na své nejbližší. Já jsem člověk často velmi zaneprázdněný. Mám mnohdy tolik povinností, že se nedostanu ani ven a jsem nucen trávit čas neustále u počítače. Stává se to sice občas, ale člověka to mrzí. Venku je hezky a vy pracujete.

Nejsem sám. Ale jsou možnosti, kdy si to člověk kompenzuje. Mohu říct, že ohledně práce a celkových příjmů si nemohu stěžovat. V tom mě potkalo štěstí.

Přátelé po internetu díky seznamce

A na svoji práci mám možná i určité nadání. V čem jsem ale štěstí neměl, to byly přátelé. V mém okolí jsem nikdy správné přátele nenašel. Když jsem chodil na střední školu a následně začal pracovat, nebylo to o nic lepší. Říkáte si, k čemu vám je dobrá práce a jiné dovednosti, ve kterých sice dobří jste, když kolem sebe nemáte ty lidi, se kterými byste si ten život užili.

Nebylo to lehké. Jelikož je moje práce spojená opravdu velmi silně s počítačem, vytvořil jsem si profil na bezva flirt seznamce. Kolikrát, když jsem neměl chvilku co dělat nebo byla nějaká pauza, tak jsem si prohlížel nějaké profily a četl inzeráty na seznamce. Nehledal jsem nějaký vážný vztah, ale spíš přátele. Trvalo to nějakou dobu. Ale vyplatilo se to.

Na seznamce lze nalézt nejen partnera, ale i kamarády

Jednou jsem v právě v kategorii, kde byly inzeráty právě ohledně hledání přátel, objevil jednoho zajímavého kluka. Docela zajímavé zájmy, které se podobaly těm mým. Vskutku dobře napsané a zapůsobil dobře. Napsal jsem mu a dali jsme se do kontaktu. Často jsme si psali pomocí chatu. Poté jsme se domluvili, že zajdeme na pivo.

Zašli jsme na pivo do jedné hospůdky. Naštěstí jsme byli oba z Prahy a neměli jsme to ani k sobě daleko. Jenomže ten nedostatek času a než toho člověka alespoň trošku po tom internetu poznáte, udělali své. Setkání bylo super. Zjistil jsem, že do té hospůdky chodí často.

A měl tam své přátele. Ti seděli mimo nás a pozorovali z dálky. Jednoduše prostě sledovali, jaký jsem a tak. Poté, když Honza, můj nový kamarád, poznal, že se mně ti lidé nezdají, propukli v smích. Přidali jsme se k nim a já hned ten večer poznal i jeho přátele.

Bylo to více než super a domů jsme šli těsně nad ránem.

Stala se z nás opravdu perfektní parta. Za ten rok a půl jsme prožili mnoho výletů, akcí a zajímavých peripetií. Já měl i důvod si udělat více volného času a začal jsem si života užívat.

Nikdy by mě ani nenapadlo, co taková seznamka dokáže. Ale jsem rád, že se tak stalo.

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..