Polibek na čelo. Co to vlastně znamená? Jaký má význam když Vás někdo políbí na čelo

· Doba ke čtení 2 minut
pošli přátelům

Polibek na čelo existuje celá řada různých typů polibků a za každým polibkem je jiný význam. Polibky na tvář jsou obvykle přátelské, platonické a rodinné. Polibky na ústa jsou obvykle romantické a intimní, zatímco polibky na krk, čelist nebo uši jsou typu „Chci tě hned“. Pak je tu polibek na čelo. Co to na světě znamená?

Polibek na čelo je pravděpodobně nejvíce matoucí polibek v historii polibků. Je to známka ochrany a něhy? Nebo je to znamení, že nemáte milostný záměr s danou osobou? Odpověď zní: Může to být obojí.

Dobře, řekněme, že jste byli políbeni na čelo a chcete vědět, co to znamená. V první řadě je užitečné znát váš vztah s tím kdo Vás čelo políbil.

SEZNAMENI
Seznamujte se chytře!

Velká výhoda

Seznamka amateri cz má obrovskou výhodu a tou je možnost pozvat vybraný protějšek na video chat. Pohovořit tváří v tvář a samozřejmě si ho i důkladně prohlédnout a zjistit zda se nejedná a falešný seznamovací profil.

Pokud chodíte s někým novým nebo jste na prvním rande …

polibek na čelo může být sladkou známkou náklonnosti. Polibek na čelo je obvykle roztomilé gesto (je vidět v podstatě v každém romantickém filmu ). Takže se možná váš protějšek snaží napodobit romantický filmový okamžik ano, lidé to vlastně dělají rádi. 

Mohlo by to dokonce naznačovat nějakou nervozitu. Možná se zatím stydí políbit Vás na vaše rty, takže čelo vypadá jako nejbezpečnější, dokud nedojde k většímu sblížení.

Pokud s někým už nějakou dobu chodíte, nebo jste v exkluzivním vztahu

Polibek na čelo znamená také mnoho věcí. Když muž políbí na čelo ženu, obvykle to znamená ochranu. Po vážném líčení nebo sexu je polibek na čelo známkou něhy a náklonnosti, což znamená, že vaše pouto je hlubší než vzájemné fyzické potěšení. 

Rychlý polibek na čelo, stejně jako ty, které dostáváte před a po práci nebo těsně před spaním, znamená – Záleží mi na tobě a nezapomeň na to.

Pokud váš vztah prochází nějakým nepokojem

Polibek na čelo dělá může také naznačovat nedostatek chemie ve vztahu mezi vámi. Možná prožíváte obdobní kdy to ve vztahu neklape, nebo možná jsou vaše problémy ve vztahu hlubší. Pokud se váš vztah vkradl na platonické území, je to do značné míry neverbální ekvivalent – Stále mi na tobě záleží, ale už tě nemiluji.

Někdy polibek na čelo přirozeně zapadá do okamžiku. Je to sladké a jednoduché a je to láskyplný symbol vašeho pouta. Pokud je však váš vztah nový nebo na vratké půdě, komunikace jde dlouhou cestou. Opravdu potřebujete vědět jistě, co ten polibek na čelo znamená??

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..