Podvodníci na seznamkách. Velký průvodce na rok 2021. Jak se vyhnout podvodům a odhalit nekalé živly

· Doba ke čtení 5 minut
pošli přátelům

Podvodníci na seznamkách a jak se jim bránit aktualizace pro rok 2021. Podle nedávné studie ztratilo online seznamování velkou část stigmatu, které kdysi mělo. Ve skutečnosti většina lidí popisuje online seznamování jako dobrý způsob, jak se setkat s lidmi. 

To je skvělá zpráva pro ty z nás, kteří hledají někoho vážně a chtějí pomoci najít tu správnou osobu. Existuje však nevýhoda rostoucí popularity online seznamek. Jak se stává populárnějším a mainstreamovým, stává se větším terčem podvodníků. Takže kdo jsou tito lidé a jak se jim a dalším podvodům s online seznamováním vyhneme?

Podvodníci na seznamkách 2021
Seznamovací služby jsou stále častěji cílem nekalých živlů

Oni budou přitažliví jako z jiného světa

Pokud jste ještě neslyšeli o internetovém rybaření, je to, když si lidé vymyslí online identitu, aby vás oklamali, abyste se s nimi v případu online seznamek romanticky zapletli. To do značné míry shrnuje catfishing (odkaz je v AJ jazyce) jako celek, včetně vzhledu vašeho potenciálního partnera. 

Ze seznamovacích profilu nelze určit, zda se jedná o seznamovací profil podvodníka, ale trend, kterého jsme si všimli, je, že rybaření podvodníků se obvykle odehrává z účtů, které jsou neuvěřitelně atraktivní. 

Pokud tedy váš vybraný partner vypadá na každé fotografii víc než dokonale, možná budete chtít osobu požádat, aby pořídila novou fotografii s jedinečným objektem třeba se zítřejším vydání Blesku. Ti, kteří odmítají, jsou podezřelí.

Podvodníci na seznamkách jsou úžasní kouzelníci

Ne každý má doktorát z Českého jazyka, nicméně mnoho podvodníků bude používat nesprávnou gramatiku a pravopis, protože jsou z cizí země a tváří se jako místní. 

Pokud se jedná o podvodníka, často čeština není jejich rodným jazykem, takže hledejte jakékoli nesrovnalosti v gramatice a pravopisu.

Podvodníci na seznamkách neptejte se jich na jednoduché otázky

Pokud jde o komunikaci podvodníci to rádi zkouší poeticky a jsou extrémně formální a “květní” svým jazykem. Neřekli by něco jako: Jak se ti daří? Místo toho by mohli napsat: Krásná Lucie, doufám, že je tvůj den úžasný.

Čím konkrétnější můžete otázkami na ně být, tím lépe. Rozhodíte je on přeci jen Google překladač, který podvodníci rádi používají je jen stroj takže jim zamotáte hlavu a můžete tak odhalit podvodníka na seznamce.

Jakékoliv podezřelé chování a to i obtěžující hlaste na podporu seznamovací služby, kterou využíváte můžete si přečíst jak to chodí ne bezpečné a moderní seznamovací službě BezvaFlirt nápověda.

Chtějí být příliš brzy vážní

Buďte opatrní, kdykoli někdo spěchá a to nejen online. Podvodníci se snaží emocionálně spojit prostřednictvím e-mailu, a vsugerovat Vám před schůzkou, že se budete cítit jako když spolu už chodíte…

Pokud se zdá, že někdo ( pozor i žena) “maluje” obraz toho, jaké by to bylo krásné být spolu, smažte ty zprávy a dotyčného člena seznamky dejte do ignore listu jak to jde například na nejen erotické seznamce amateri cz. Ještě jste se ani nesetkali a oni již vědí jaké by to bylo krásné.. bud je to podvodník nebo duševně nemocný jedinec.

Další známé varovné signály podvodníků na seznamkách

Podle odborníků na partnerské vztahy z flirt seznamky pokud nastane některá z následujících situací, je pravděpodobné, že vás kontaktuje podvodník případně duševně nemocný jedinec a měli by jste mít oči na stopkách a být maximálně opatrní.

  • Navrhuje, abyste i nadále komunikovali prostřednictvím e-mailové adresy, nikoli zasílání zpráv na dané seznamce
  • Posílá Vám mnoho e-mailů každý den a dlouhé zprávy
  • Cíleně Vám vnucuje, jaký může být váš život ve dvojici, ve srovnání s realitou toho, jaký je váš život teď
  • Vyhýbá se reálnému setkání a odmítá mluvit po telefonu
  • Žádá o peníze nebo o dobití kreditu na mobilní telefon (to je už vrchol)
close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..