Placené seznamky rozdíl mezi seznamkou zdarma

· Doba ke čtení 2 minut
pošli přátelům

Placené seznamky a snaha se Seznámit s novými lidmi, najít si přátele či partnery nemusí být pro každého člověka lehkou záležitostí.
Někteří lidé se seznamují snadno, jiní mají problém s nesmělostí nebo jsou neustále zaneprázdněni a nemají čas vyhledávat příležitosti k seznámení. Takoví jedinci si pak podávají seznamovací inzeráty nebo využijí široké nabídky internetových seznamek.

Seznamovacích inzerátů v tisku ubývá, konkurence online seznámení je veliká. Prostřednictvím internetu můžete oslovit mnohem více jedinců než ve skutečném životě.

Placené seznamky

V začátcích si uživatelé pochvalují, že seznámení probíhá v podstatě anonymně. Když však online vztah trvá delší dobu, nemusí být anonymita výhodou.

Nikdy nevíte, kdo je na druhé straně – zda skutečně ten, se kterým si dopisujete, nebo podvodník, který se za někoho jen vydává.

Také se může jednat o někoho, kdo se jen chce pobavit a nic nemyslí vážně – takový jedinec určitě na dohodnutou schůzku nedorazí. Stoprocentní záruku na ověření uživatele Vám žádná seznamka nedá, proto je dobré osobní schůzku neodkládat.

Za co se v seznamce platí

Seznamky, které chtějí být důvěryhodné a které samy aktivně vybírají vhodné partnery podle požadavků zákazníka, vyžadují za své služby poplatky.

Zaplacení poplatku také většinou odradí ty, kteří se chtějí pobavit na cizí účet a se seznámením to nemyslí vážně. Za poplatek si můžete vytvořit profil, kde uvedete vše, co od partnera očekáváte, požadované údaje o sobě, a seznamka se podle Vašich kritérií pokusí najít vhodné kandidáty

Co jsou předem připravené schůzky

Velmi moderním způsobem seznamování, který se stává stále oblíbenějším, jsou dopředu připravené schůzky (speed nebo smart dating. Zaplatíte vstupní poplatek a během vymezeného času si rychle promluvíte s větším počtem možných partnerů.

Tento typ seznamky přitahuje všechny věkové kategoriea značně se rozšiřuje.

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..