Partnera jsem si našla na seznamce je to fajn už nejsem sama

· Doba ke čtení 2 minut
pošli přátelům

Jmenuji se Monika a je mně teprve 18 let. Ale ráda bych se s vámi podělila o několik poznatků a zkušeností ze seznamování co už mám partnera jsem si našla. Sice jsme poměrně mladá, ale člověk to ani v těchto letech nemá rozhodně vůbec jednoduché. Mám hrozně moc zájmů a koníčků, ale zkuste si najít někoho fajn, kdo si s vámi bude o všem povídat anebo některé ty koníčky dělat s vámi.

Chodím již do posledního ročníku gymnázia. Jsou to docela fajn lidé. Chodím do jednoho menšího okresního města. Občas je to vážně nuda. Ale já se nenudím. Jak jsem říkala, mám opravdu velmi mnoho aktivit. Mým dlouholetým přáním byl tanec. A jak jsem na gymplu zjistila, tanec zde moc oblíbený nebyl. Několik lidí sice z vyšších ročníků tancovalo, ale nechtělo mě moc vzít do party. A jelikož nikdo z lidí v mém věku netancoval, nemohla jsme najít partnera.

Partnera jsem si našla na seznamce

Docela problém, se kterým jsem vážně nepočítala. Samozřejmě jsem se ale nenechala odradit. Zkoušela jsem přemlouvat spolužáky a známé kamarády, ale nic. A tak jsem se uchýlila k internetu a přemýšlela, co dělat. Na internetu jsem jednou hledala něco o tancování a narazila jsem na flirt seznamku.

Internetové seznamky jsem znala, spolužačka si tak našla přítele, ale nikdy jsem tam nebyla. Tak jsem to tam začala prozkoumávat. Koukala jsem na různé kategorie a tak. Pak jsem najednou našla kategorii, kde si lidé hledali kamarády na trávení volného času. A našla jsme tam i lidi, kteří se hledali na tancování.

To bylo vážně super. Zkusila jsem tam napsat.

Napsala jsem inzerát, že hledám partnera na tancování v kulturním domě, které se konalo každé úterý a čtvrtek odpoledne. A vložila. Po pár dnech byla kupodivu odpověď. Velmi sympatický kluk, kterého jsem znala od vidění z průmyslové školy. Sešli jsme se tedy na tréninku a začali spolu tancovat. Takto už tancujeme asi 4 měsíce.

Je to fakt moc fajn. A možná spolu i chodíme, ale jen mně to ještě nechce říct :)

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..