Opuštěná dívka po rozchodu hledá seznámení na internetové seznamce

· Doba ke čtení 3 minut
pošli přátelům

Dokážete si představit vztah, který trvá skoro deset let, žijete spolu, pokoušíte se o dítě a najednou skončí? Z ničeho nic? Kdybych si tím neprošla, nikdy bych si nedokázala představit, jaké to je. Měla jsme vážně skvělého přítele. Byli jsme spolu dost dlouhou dobu, abychom se vzali, měli dítě a žili spokojený život.

Jenomže pak se něco stalo. Přestože jsme se pokoušeli o dítě, žili spolu a vše vypadalo fajn, začalo to vše skomírat. Všechno se mi začalo nějak hroutit..

Nechtěl se mnou dále být. Na chvilku jsme se od sebe odloučili a pak jsme se zase dali dohromady. Moji rodiče doufali, že ho to přejde a malá pauza mu pomůže. Ne. Byl definitivně rozhodnut. A co teď..

Rozhchod s partnerem pro mě nebyl jednoduchý

Tak jsme se rozešli. Bylo to celkem v klidu, ale snažila jsem se na něj působit, jestli si to nechce rozmyslet. Teď je to již nějaký ten měsíc. Nebylo to pro mě jednoduché. Ale rodiče a skvělé kamarádky mě hodně pomohly. Teď žiju v pronajatém bytě. Zatím sama. S pocitem, který mě stále hlodá. Dokážu se ještě do někoho zamilovat?

Už jsem se s tím ale nějak poprala. A řekla jsem si, že život nekončí. Mám sice něco přes třicet, a když vidím kamarádky, jaký mají spokojený život, brečela bych jako to malé děcko. Ale zkusím to, jít prostě dál.

Když přijdu z práce, občas se prostě nudím a mám depku. Udělám si potřebné věci svou domácnost dám do pořádku, dojdu si nakoupit a podobně, ale dál není co dělat.

Zajdu si i na sociální sítě, poté na e-mail. Lákala mě seznamka po internetu. Tak jsem se zaregistrovala. A zkusila jsem rovnou i fotku. Kamarádka si tak našla manžela, proč by mě to nemělo vyjít?

Opuštěná dívka hledá seznámení na internetové seznamce

Opuštěná dívka hledá seznámení
ilustrační fotografie dívky(pisatelka příběhu chtěla být anonymní)

Momentálně si píšu se třemi kluky. Jeden je o 5 let mladší než je hrozně sympatický člověk. Dva jsou mého podobného věku, lehce starší. Všichni vypadají, že to mají v hlavě srovnané. A přestože si jen píšeme, snaží se mě podpořit.

S tím jedním to vypadá moc dobře. Už jsme se viděli v práci. Oba pracujeme totiž ve stejné firmě. A vzájemné sympatie jsou. Zatím se držíme seznamky, ale vypadá to, že už ne dlouho. Ještě že jsem tam šla a registrovala se. Kamarádky měly opět pravdu.

svůj příběh nám naspala anonymní čtenářka

SEZNAMENI
Seznamujte se chytře!

Velká výhoda

Seznamka amateri cz má obrovskou výhodu a tou je možnost pozvat vybraný protějšek na video chat. Pohovořit tváří v tvář a samozřejmě si ho i důkladně prohlédnout a zjistit zda se nejedná a falešný seznamovací profil.

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

jedna odpověď

 • Ahoj
  Já jsem na tom byla skoro stejně, s tím rozdílem, že po rozchodu jsem se dozvěděla, že jsem s bývalým přítelem v jiném stavu. Bylo to hodně těžké.
  Přemýšlela jsem, že mu to dám vědět, ale nakonec jsem to vydržela. Nechtěla jsem se doprošovat vždyt mě již jednou opustil.
  Nyní mám již 3 letou holčičku, žiji stále sama pomáhají mi rodiče a jsem štatná. Časem až to samo přijde se snad najde nějaký princ.
  Přeji Všem at jsou po rozchodu silní a nevracejte to nefunguje!
  Jděte dopředu nedělejte krok zpátky.
  Iva

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..