Online seznamování věci, které je třeba vzít v úvahu

· Doba ke čtení 3 minut
pošli přátelům

Online seznamování dnes důležitá součást našeho života podívejme se na informace, které jste možná nevěděli a pomůžou Vám (pokud hledáte partnera) se lépe orientovat v internetovém seznamování.

Jen málo lidí si uvědomuje, že většina seznamek na internetu nechává všechny své registrované uživatele “nekonečně” vypsané a nečistí databázi starých členů, i když někteří bývalí členové našli lásku a deaktivovali svůj účet jsou stále “online” viditelné uvedení jako zájemci o seznámení..

Online seznamování

Také, je běžná praxe a i u velmi populárních seznamovacích služeb, že buď zaplatí nastrčené lidi za to, chatují s členy, případně kupují databáze s falešnými profily, nebo dokonce obojí.

Přišla jsem číslo až 24 %, kde lidé z jakéhokoli důvodu nebyli skuteční a reálně k dispozici – takže je to faktor, který je třeba vzít při online seznamování  v úvahu.

Dále ženy dostávají spoustu zpráv, v závislosti na jejich věku a demografii. Když se přihlásím do vybrané seznamovací služby a přezkoumám to, často dostávám stovky zpráv v prvních dnech. Musím uvést pro objektivitu, že jsem o něco starší, než je průměr, který je věkově nejvíce žádoucí a to je věk 29-35 let, takže mladší ženy mohou dostat ještě více odpovědí.

Prvotní orientace na seznamce

Když chce žena uspět ve velké konkurenci, musí filtrovat, komu odepíše. Co mnoho žen (včetně mě) vidí na osobním profilu dříve, než si zprávu přečte. Jako
příklad, pokud používám moderní seznamovací služby, nejprve se podívám na fotky (najdu si v ní fyzicky pro mě přitažlivě?).

Pak mě zajímá, odkud jsou a dále informace jako (děti? Věk? Umístění? Náboženství?) A pak nějaké otázky, na které jsme oba odpověděli, nebo rozhodně nesouhlasili.

Pokud je něco pro mě nejasné, mohu si stále přečíst jejich e-mail tedy v případu, že je to víc než jen “Hej! Jsi roztomilá”…., ačkoli je pravděpodobné, že tyto emaily buď odstraním (pokud mám hodně zpráv, které čekají), nebo zdvořile odepíši, že jim přeji to nejlepší při jejich hledání partnera.

Co potřebujete pro úspěch

Potřebujete si vytvořit fantastický profil, který skutečně předvádí vaše silné stránky, atraktivitu a přání v partnerství nebo ve vztahu (ať už je to příležitostné nebo dlouhodobé – proces je stejný).

Vaše fotky jsou samy o sobě utváří celkový dojem, takže jsou velmi důležité: ujistěte se, že jsou z nedávné doby (doporučuji poslední 3-6 měsíců), ukažte tvář, stejně jak děláte něco, co máte rádi, a ukažte se jako špatná (i když zrovna třeba nejste).

Další nápověda zkuste 4 důvody, proč váš online seznamovací profil nefunguje a proč nedostáváte odpovědi). Slova, která používáte – závisí na tom, na kterém místě se nacházíte – také obrovsky pomůže s výsledky, které získáte. Podívejte se, jak napsat profil o datování pro komplexní nápovědu, nebo požádejte mě o bezplatnou pomoc při profilování.

Závěrečné doporučení

Musíte si uvědomit co chcete, aby vaše konečné výsledky z on-line seznamování Vám dali dobrý pocit. Předtím, než začnete, ujistěte se, že jste 100% přesné a upřímné

NIKDY nelžete o svém věku a váze a se všemi komunikujte s respektem

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..