Online flirtování úspěšné způsoby flirtu velký průvodce

· Doba ke čtení 4 minut
pošli přátelům

Online flirtování není jako flirt v reálném životě. Jedni flirtují bez námahy. Jiní lidé se stávají úspěšnými v umění flirtu tím, že se učí pomocí pokusů a omylů. Jiní flirtují minimálně nebo vůbec.

Když se řekne flirt, nemáme na mysli laciné komplimenty a podlézání.

Flirtováním je myšleno jako umění vtipného a spontánního škádlení. Flirtováním máme na mysli použití dialogu a konverzace k přilákání pozornosti lidí, kteří Vám jsou sympatičtí a chcete se s nimi seznámit.

Flirt je jednání s lidmi odlehčeným a zábavným způsobem. Je to přirozené romantické seznamování. U seznamování online je důležité využití psaného slova tj. Vaší schopnosti online flirtování jako sociální dovednosti.

Napsání temperamentní a koketní zprávy není tak obtížné, jak se na první pohled může zdát. Stejně jako existují tipy a triky při flirtováním v reálném životě, existují pravidla pro flirtování online. 

Jak tedy proměnit svou fádní malou zprávu Ahoj, jmenuji se … v jiskřivou, okouzlující a lákavou sérii bonmotů, která jistě pošle každého čtenáře do záchvatů extatické blaženosti? 

Využijte všechny své schopnosti psaní a připravte se na to, abyste se stali skutečným odborníkem na online flirtování, protože to není tak těžké, jak se zdá!  

online flirtování
Online flirt si užívejte. Náš průvodce Vám flirtování usnadní.

Online flirtování průvodce

Při online flirtování pozor na laciné komplimenty a klišé

Je příliš snadné a hodně pod úroveň, nechat se zlákat k odfláknutému neoriginálnímu komplimentu a lacinému klišé. Přemýšlejte o tom. 

Pro toho úžasného jedince, kterého jste si vybrali a líbí se Vám, jsou zprávy typu: Ty jsi kočka.., Ahoj jak se máš.. stejně vzrušující jako toaletní papír. 

Pokud se rozhodnete pro kompliment, dejte si záležet připravte si text. Napište něco, co jste vymysleli a vytvořili právě pro tu konkrétní osobu. Nemusí to být krásná poezie. Důležité, bude, že to nebudou stále stejné omílané nudné kecy, které dostává a slyší každý den.

Úspěšné způsoby flirtu pečlivá příprava vítězí

Napište sonet, ne román. Udržujte své odpovědi krátké a milé. Později jsou podporovány nádherně artikulované i 10 stránkové eposy:). Zpočátku však vždy chcete, aby osoba, kterou se snažíte přilákat získala chuť dozvědět se o Vás více. 

Není dobré psát dvouslovné odpovědí, ale krátká zpráva se dvěma odstavci, kde je každé slovo pečlivé zváženo. Pamatujte, žádná slova nejsou zbytečná. Krátká počáteční kontaktní zpráva je online ekvivalentem krátké konverzace v reálném životě.

Pokud bude přiměřeně krátká vzbudí zvědavost co asi napíšete příště. Není hanba být stydlivý.

SEZNAMENI
Seznamujte se chytře!

Velká výhoda

Seznamka amateri cz má obrovskou výhodu a tou je možnost pozvat vybraný protějšek na video chat. Pohovořit tváří v tvář a samozřejmě si ho i důkladně prohlédnout a zjistit zda se nejedná a falešný seznamovací profil.

Při online flirtování neodhalujte svá tajemství příliš brzy

Zásadní začátečnická chyba. Nezapomínejte na fakt, že přijde čas kdy bude vše odhaleno. Pokud s někým chodíte, nakonec se na to přijde. V umění flirtování jsou evokativní a tajemné výroky slovem zákona. 

Váš kvocient potřebnosti je (zpočátku) alespoň částečně závislý na vaší schopnosti vyvolat pocit tajemství o vaší osobě, nemluvit příliš mnoho. Nesmíte o sobě příliš mnoho na začátku vyžvanit. Tím udržíte pocit zájmu vašeho protějšku, s kterým flirtujete. 

Ze začátku si nechte pro sebe svá tajemství. Počkejte, až se Vás protějšek zeptá. Nelžete, je důležité být po celou dobu upřímný.

Úspěšné způsoby online flirtu závěr

Nemusíte být klaunem online flirtování, ale trocha humoru nikomu nikdy neublížila, zvláště když je možné humor cíleně použit k přilákání partnera. I když to jde proti všemu, čemu věříte, alespoň se pokuste ulehčit si to a udělat si legraci třeba sami ze sebe.

Humor je jako záchvěv kouzla. Kdo by se nerad smál? I když neexistuje snadná lekce o tom, jak být zábavní, nejlepším pravidlem je pokusit se, aby to znělo přirozeně k dané situaci. 

Dělejte vtipy, pokud je to relevantní a vhodné, ale nedělejte hloupé vtipy bezdůvodně. Pokuste se vidět humor v různých situacích a nechte svůj přirozený humor zářit.

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..