Online seznámení s nadváhou v roce 2020 zamyšlení a zkušenosti z praxe

· Doba ke čtení 6 minut
pošli přátelům

Online seznámení s nadváhou není tak snadné jako když je někdo štíhlý. Je dáno, že při hledání romantického partnera záleží na fyzické přitažlivosti. A zatímco online randění může často vypadat jako nejdůležitější věc. Na čem záleží lidem, kteří se rozhodují, zda kliknou na profil?

Nadváha, skutečnost, že váš první dojem je primárně založen na vzhledu, může dramaticky změnit váš postoj k seznamování.

Online seznámení s nadváhou
Online seznámení s nadváhou je trochu složitější – nebojte se toho!

Online seznámení s nadváhou řešte realitu

Mnoho z těch, kteří jsou obézní, chodí na internetové seznamky s vědomím, že existují lidé, kteří se již rozhodli, že o ně nebudou mít zájem. Nejedná se však pouze o realitu lidí, kteří je odmítají kvůli jejich váze, ale také o interakce s těmi, kteří je kvůli tomu sledují.

Pokud máte nadváhu a pokoušíte se o randění online, musíte mít docela dobrou sebeúctu, abyste to “přežili..” Dokonce i pro dobře vypadajícího člověka je proces, kdy lidé ti druzí analyzují, zda je pro ně vhodný. Přičemž vše je téměř striktně založeno na několika obrázcích a několika větách v seznamovacím profilu. To je zastrašující.

jako osoba s nadváhou do toho vstupujete s vědomím, že vaše možnosti budou omezené a že pravděpodobně zažijete hodně odmítnutí.

Mnoho mužů a žen s nadváhou hovořilo o získání menší pozornosti než ostatní. Někteří také dostávali urážlivé zprávy nebo příliš sexuální projevy zaměřené pouze na jejich váhu.

Drtivá většina vás naprosto ignoruje a ostatní vás vidí jako fetišový předmět,

řekla o své zkušenosti uživatelka seznamky

Navzdory nevýhodám a potížím mnoho lidiček s nadváhou mělo úspěch. Nalezli milující partnery a zůstali přesně tak, jak byli, s nadváhou a jsou šťastní.

Seznámení s nadváhou výběr správných fotografií

Všichni chceme vypadat co nejlépe a zároveň se snažit přilákat naše potenciální rande a kamarády. Pokud jde o výběr fotografií, ti, kteří mají nadváhu, mají rozdíl ve filozofii ohledně toho, kolik ze sebe mají ukázat.

Získávám více návrhů tím, že přidám obrázky, které poněkud bagatelizují moji nadváhu, a přitom stále nevzbuzují dojem, že jsem hubena

Říká uživatelka seznamovací služby BezvaFlirt

Použila jsem “lichotivé” selfie, obvykle s filtrem Instagramu, Měla jsem jedno foto se svým psem, protože je pro mě důležitý. A pak jednu fotografii celého těla, ale byl to z veletrhu a já jsem měl na sobě živůtek, takže jsem vypadala hubenější. 

Do hlavy se nám zavrtalo, že lidé nechtějí chodit s tlustými lidmi. Svou váhu skryjí chytrými úhly, výstřihem nebo záběry pouze obličeje

Použila jsem také několik večerních snímků z mého města na procházce. Pravděpodobně jsem dostala méně zpráv než průměrná žena bez nadváhy, ale to bylo v pořádku, protože zprávy, které jsem dostala, byly obvykle slušné. Nebylo tam žádné „Má rád tučná kuřátka a podobně“. Věděli jak vypadám a rozhodli se mi poslat seriózní zprávu.

Další zajímavý příběh, jeden klient seznamovací služby zmínil, že na svých fotografiích vypadal jinak, protože v průběhu roku shodil 32 kg. Ale nebyl to jen zjevný úbytek hmotnosti, který změnil jeho vzhled.

Moje sebevědomí exponenciálně vzrostlo. Byl jsem rád, že jsem si nechal pořídit fotografie a sdílel je na seznamkách,

řekl nadšený muž

Fotografie, které jsem požil byli vždy, jak dělám nějaké aktivity. Na rozdíl od pouhého oříznutého obrázku obličeje nebo záludných úhlů, které skryly moji váhu, moje nové fotografie zahrnovaly mě, mé celé tělo viditelné a já se skutečně usmíval. 

Provoz na mém profilu se zvýšil. Ženy byly ochotnější se se mnou setkat a z hrstky z nich jsem udělal slušné přátelské vztahy.

Správný směr v raných konverzacích

Online seznamování je více než nakupování v supermarketu. Tolik hezkých tváří je k dispozici, nakonec jde jen o to promluvit si s někým a zjistit, zda se spolu chcete setkat.

Jedna z klientek seznamky amatérů se ujistila, že její rozhovory v počátcích zmiňovaly její váhu, takže to bylo “venku” příliš brzy.

Nejsem ten, kdo by se styděl za svou váhu. A jsem velmi přímá. Odpovídala jsem: Pokud se se mnou nechceš setkat, protože jsem tlustá, je to tvůj problém

Existují muži, kteří mě budou kontaktovat s jedinou myšlenkou. Mám rád obézní ženy “nebo nějakou podobnou variantou, Žádný skutečný úvod, žádný slušný pokus o navázání konverzace. Žádná prezentace jakékoli jiné hodnoty, kterou by mohly přidat do mého života. Jako by stačilo jen to, že jsem sexuálně přitahován k tělu, jako mám já.

Na jedné straně předem víte, že mluvit s touto osobou není ztráta času. Na druhou stranu zmínka o tom, že mají rádi obézní ženy, kývne trochu směrem k myšlence, že mohou hledat něco čistě sexuálního.

Podobně jak tomu, čelí všechny ženy při online seznamování, někteří muži neberou odmítnutí dobře a rozhodnou se hejtovat.

Stalo se to téměř pokaždé, když jsem odmítla muže. Dostávala jsem zprávy typu: ‘Jsi stejně tlustá, nechtěl jsem tě, nebo měla bys být vděčná, že by někdo chtěl mluvit s tvým tlustým zadkem.’ Hulváti..

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..