Ona hledá jeho: jak poznat seriózni inzerát ženy na seznámení

· Doba ke čtení 3 minut
pošli přátelům

Ona hledá jeho díky seznamkovým inzerátům se dalo dohromady už mnoho dvojic. U některých ale cesta vedla přes celou řadu většinou úsměvných zaškobrtnutí. O ty nejméně příjemné se většinou postaraly neseriózní nebo přímo klamavé inzeráty. A jak je poznat?

Ona hledá jeho pozor na inzerátové prostitutky

Na seznamkových webech je jich mnohem více, než byste si mysleli. Jsou jako šelmy lovící snadnou kořist. Spoléhají na to, že osamělý muž nakonec skočí i po iluzi placené lásky a leckdy mají pravdu.

ona hleda jeho
Na internetových seznamkách je třeba selského rozumu

Ona hledá jeho sexuální přísliby

Žádná žena toužící po seriózním seznámení nevyjmenuje v obsahu inzerátu to, co ji vzrušuje v posteli. Vtipná vsuvka: Hledám velkého s velkým tedy nemusí vůbec nic vypovídat o vrozené rozvernosti seznamující se dámy.

Telefonní číslo

Pokud v inzerátu narazíte na telefonní číslo, téměř jistě se bude jednat o drahou hotline službu. Rozumně uvažující žena by své soukromé číslo na internet jen tak nevystavila. Zadavatele inzerátu neodradí ani fakt, že většina napálených ukončí hovor po několika vteřinách.

Platí se přece za započatou minutu a několik oklamaných zákazníků každý den hodí ve výsledném součtu docela slušnou sumičku. A nikdo je pro „tak malou částku“ nebude ani žalovat.

SEZNAMENI
Seznamujte se chytře!

Velká výhoda

Seznamka amateri cz má obrovskou výhodu a tou je možnost pozvat vybraný protějšek na video chat. Pohovořit tváří v tvář a samozřejmě si ho i důkladně prohlédnout a zjistit zda se nejedná a falešný seznamovací profil.

Podezřelé místo prvního setkání

Některé nabídky se vyprofilují jako podezřelé až po nějaké době. Zbystřit byste měli, pokud oslovená žena trvá na prvním setkání u sebe v bytě nebo v jednom konkrétním hotelu či restauraci. Stejně podezřele působí i parkoviště.

Na místě na vás bude nejspíš čekat nejenom vaše vyvolená, ale i její pasák. V restauraci vám zase vyrazí dech přemrštěné ceny nápojů nebo drobného občerstvení, ze kterého má samozřejmě zadavatelka inzerátu provizi.

Komerční inzeráty

Inzeráty podvodných komerčních seznamek a jim podobných už představují těžší kalibr, protože je často rozezná jen zkušené oko. Při další komunikaci vám údajná po lásce toužící žínka pošle (například pod záminkou odkazu na svou fotografii) odkaz na zavirovanou internetovou stránku.

Jestliže jí bláhově poskytnete své osobní údaje, může na vaše jméno založit například profil na placené seznamce. A provozovatel bude samozřejmě to „úžasné roční předplatné služeb“ chtít zaplatit po vás.

Erotika a zase erotika

Fotografie u podobných inzerátů působí profesionálně. Dívky na nich jsou prostě dokonalé. Často se svůdně vlní či naklánějí a krajkové spodní prádlo nebývá výjimkou. Pokud budete mít štěstí, tak dívka z obrázku je opravdu skutečná. Ale za rande s ní eskortní agentuře mastně zaplatíte.

Delší než obvykle

Komerční inzeráty bývají pečlivě zpracované s bezchybnou stylistikou i gramatikou. Jsou obvykle nápadně delší než ostatní v dané rubrice.

Dokonalá kočka hledá…:)

„Mladá, štíhlá, sportovně založená, nezávislá a finančně zabezpečená žena hledá pohodového muže pro společné trávení příjemných chvil. Vetší bříško ani plešatá hlava nevadí, hlavně když nám spolu bude dobře.“

Přesně takhle může vypadat nenápadný inzerát „ženy snů“ hledající obyčejného muže. Mnohem častěji jde bohužel o příslušnici nejstaršího řemesla hledající potencionálního zákazníka.

Buďte proto obezřetní a nenechte se napálit

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..