Odhalte jaký je Váš nový partner. Máme pro Vás 6 otázek, které můžete položit a hned budete vědět více.

· Doba ke čtení 5 minut
pošli přátelům

Odhalte jaký je Váš nový partner, ale pokud s někým už nějakou dobu chodíte, možná vás zajímá, jaké jsou ty nejlepší otázky, které položit svému  partnerovi. Jste připraveni stavět na počáteční jiskře a prohloubit spojení, které máte. A neexistuje lepší způsob, jak toho dosáhnout, než být navzájem zranitelní.

To znamená být ochoten navzájem si aktivně naslouchat, otevírat a přijímat. To buduje empatii a důvěru mezi lidmi a přibližuje vás k sobě. Kromě toho je to skvělý způsob, jak zjistit více o svém partnerovi a zjistit, zda jste kompatibilní pro dlouhodobý vztah.

Zeptat se na takové otevřené otázky může vést konverzaci mnoha neočekávanými cestami a také pomoci vašemu partnerovi zjistit o vás mnohem víc. 

SEZNAMENI
Seznamujte se chytře!

Velká výhoda

Seznamka amateri cz má obrovskou výhodu a tou je možnost pozvat vybraný protějšek na video chat. Pohovořit tváří v tvář a samozřejmě si ho i důkladně prohlédnout a zjistit zda se nejedná a falešný seznamovací profil.

Odhalte jaký je Váš nový partner na co se zeptat

Na co jsi na sebe příliš tvrdý?

Tato otázka vám pomůže zjistit o vašem partnerovi více, než byste čekali. Nejprve získáte pohled do vnitřního fungování jeho mysli. To vám pomůže uklidnit ho, když se ocitne v kritické situaci, a umožní vám mu ukázat laskavější a soucitnější přístup do budoucna.

Zadruhé, vám to ukáže očekávání, které má od ostatních lidí, tj. partnerů, přátel a rodiny. Když je někdo tvrdý na sebe, je pravděpodobné, že bude tvrdý na ostatní z podobných důvodů.  

Kdyby peníze nebyly, kde byste žili a co byste dělali?

Hned na začátku to vypadá jako zábavná a veselá otázka, ale také vám to pomůže porozumět vašemu partnerovi na mnoha úrovních. Pokud by peníze nebyly, sníte oba o životě na podobných místech a vedení podobných životů?  Co když třeba žijete ve velkém městě, ale partner má raději venkov? 

Sní o tom, že budete podnikat nebo pracovat na pláži, ale jste svázáni se svou současnou prací a nechcete se pohnout z místa? Pokud jsou vaše odpovědi podobné, pak je to dobré znamení, že směřujete podobným směrem. Ale pokud jste na úplně jiných stránkách, možná to budete muset znovu promyslet. 

Kdy se cítíš nejzranitelnější?

Neexistuje lepší otázka, kterou byste se měli zeptat, abyste povzbudili svého partnera k tomu, aby Vám sdělil v jaké situaci se cítí zranitelný, než se ho jednoduše zeptat. Udělejte to.

Zejména muži se naučili svoji zranitelnost skrývat myslí si, že to je známkou slabosti a že musí vypadat silně za každou cenu. Pokud se tedy váš partner snaží s vámi o to podělit, dejte mu nějaký čas na to, aby se otevřeli a cítili se pohodlně. Netlačte na ně. 

V případě, že jsou schopni sdílet něco skutečné upřímného s vámi, je to veliké znamení. Znamená to, že se s vámi cítí dobře a důvěřují vám natolik, aby se otevřeli. Znamená to také, že se nebojí být zranitelní, což je krásná věc.  

Jaké největší poučení jste si vzali z předchozích vztahů?

Téměř každý má svého bývalého EX, takže nemusíte žárlit. Navíc je toho tolik, co se můžeme naučit z toho, proč naše předchozí vztahy nefungovaly. A když se poučíme, rosteme.

Odpověď na tuto otázku vám ukáže, zda je váš partner dostatečně zralý na to, aby ze všeho nevinil druhého, ale ​​přemýšlel o jeho chybách a pohnul se vpřed bez zášti. Dá vám také představu o tom, co váš partner pravděpodobně od vašeho současného vztahu očekává.  

Chcete se oženit a chcete někdy děti?

Než se zeptáte na tyto otázky, je důležité ujasnit si vlastní odpovědi. Je pro vás manželství nutností, nebo vás to tak netrápí? Je být matkou něčím, o čem jste vždy snili, nebo jste neoblomní, že nechcete děti? Jakmile máte jasno v tom, co chcete, zeptejte se svého partnera, co chce on. 

Pokud se vaše představy výrazně liší, pak o tom budete muset více mluvit a zjistit, zda existuje nějaká společná budoucnost. Obvykle, když jsou dva lidé na různých stranách s těmito velkými otázkami, nelze to zachránit, protože se jedná o obrovské životní hodnoty kde nikdo nechce dělat kompromisy a když to udělá dopadá to většinou špatně..

Za kolik z pěti věcí jsi teď nejvíce vděčný?

Když přemýšlíme o tom, za co jsme vděční, dostává nás to do stavu hojnosti a to fajn pocit. Je váš partner vděčný člověk, nebo se více zaměřuje na to, co nemá?

To vám ukáže, jak váš partner obecně myslí a vidí život. Někdo, kdo je velmi vděčný, je spíše optimista, zatímco někdo, kdo uvízl v nedostatku vděčnosti, pravděpodobně bude spíše pesimista.

A věnujte zvláštní pozornost lidem nebo věcem, za které jsou vděční. Jsou to jednoduché a pokorné věci podobné vašemu vlastnímu seznamu vděčnosti? Jsou to extravagantnější věci založené na materiálu nebo kombinace obou? 

Může Vám pomoci 10 článků na téma první rande

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..