Odhalit podvodníka na seznamce s našimi tipy je snadné

· Doba ke čtení 5 minut
pošli přátelům

Odhalit podvodníka na seznamce se může zdát pro většinu lidí složité. Máme pro Vás tipy, které Vám mohou pomoci odhalit podvodníka. Přestože online seznamování může být zábavné a vzrušující, když se vydáváte ven na první rande a poznáváte nové lidi, je důležité si uvědomit, že každý není vždy takový, jakým se zdá. 

Smutnou pravdou je, že podvodníci cíleně cílí na lidi na online seznamovacích webech, protože vědí, že je pravděpodobnější, že učiníme ukvapená rozhodnutí a vrhneme opatrnost do větru, když se jedná o romantické city a silné emoce. 

Jak tedy můžete zůstat v bezpečí?

Ačkoli většina seznamovacích webů podniká kroky k ochraně svých členů, vaše online a offline bezpečnost je nakonec ve vašich rukou. Při setkání s lidmi online dávejte pozor na tyto nejčastěji triky (dle seznamovací služby Bezva Flirt) chování podvodníků a hned je nahlaste.

Chtějí od vás peníze nebo vaše finanční informace.

Nikdy neposkytujte své finanční informace někomu, koho jste potkali na online seznamovací stránce nebo aplikaci. Vypadá to jednoduše, že? Může se zdát přirozené nechat si své informace pro sebe, ale podvodníci mohou být přesvědčiví. 

Pokud vás někdo, o koho jste se začali na seznamce zajímat požádá o pomoc s úhradou cestovních výdajů, aby vás mohl navštívit, může být lákavé předat vaše finanční informace. Nedělej to. Žádost o peníze na to aby vás navštívil, je běžný příběh, který používá mnoho podvodníků.

pozor na seznamovací podvodníky
Pro mnoho lidí je složité odhalit podvodníky online

Odhalit podvodníka na seznamce mělo by Vám pomoci

Kontaktují Vás z jiné země.

Mnoho podvodníků pochází z jiné země nebo tvrdí, že uvízli v cizí zemi. Buďte obezřetní, pokud příběh, který někdo vypráví, neodpovídá umístění nebo informacím v jeho profilu

Odmítání osobního setkání nebo telefonování.

Osoba, se kterou si píšete neustále odmítá osobní setkání a vymlouvá se na vše možné? Ruku v ruce odmítá i telefonické hovory? Toto je běžný krok podvodníka, na který si dávejte pozor.

Miluji tě ihned a vážně moc na to pozor

Podvodníci často jdou velmi silně na věc jejich city můžou být přehnané a neobvykle intenzivní. Může být vzrušující cítit, že so Vás někdo Vážně a intenzivně zamiloval. Zvláště když už nějakou dobu toužíte po vážném vztahu. Podvodníci budou usilovat o vážný vztah, aniž by vás nejprve poznali nebo se osobně setkali.

Naléhá aby jste mu dali telefonní číslo, e-mail nebo jiné kontaktní informace.

Pokud někdo chce okamžitě komunikovat mimo aplikaci pro seznamování, kterou používáte, dejte si pozor. Je normální požádat někoho o jeho telefonní číslo, ale je zvláštní požádat někoho o tyto a další osobní údaje hned ze startu.

Bezpečné seznámení

SEZNAMENI
Seznamujte se chytře!

Velká výhoda

Seznamka amateri cz má obrovskou výhodu a tou je možnost pozvat vybraný protějšek na video chat. Pohovořit tváří v tvář a samozřejmě si ho i důkladně prohlédnout a zjistit zda se nejedná a falešný seznamovací profil.

Často opakují věcí nenavazují na předchozí komunikaci.

Má osoba, se kterou chatujete, podezřelé výpadky ve vláknu konverzace? Nepamatují si nikdy, co říkáte, nebo mluví jen o obecných tématech? Mnoho podvodníků pracuje podle předem ověřeného scénáře a mluví s mnoha lidmi najednou.

Takže jejich zprávy jsou občas nesouvislé a liché. Pokud se zdá, že odpovědi na vaše zprávy jsou mimo téma, můžete mluvit s podvodníkem.

Uhýbejte svým otázkám bez poskytnutí odpovědí.

Zatímco někteří podvodníci používají komplikované příběhy, aby jste jim věřili, jiní podvodníci rádi udržují konverzaci vágní. Podvodník se místo toho, aby odpovídal na otázky týkající se jeho života, pokusí přimět vás mluvit o sobě nebo mluvit jen o emocích.

Snažit se vám prodat výrobky nebo služby nebo vám nabídnout pracovní příležitost. 

Pokud něco zní příliš dobře, než aby to byla pravda, je pravděpodobné, že to pravda není. Pokud vám někdo nabízí z důvodu stěhování super výhodnou cenu na ojeté auto nebo speciální slevu na produkt nebo službu, buďte opatrní. Je to běžný způsob, jak vás přimět, abyste poskytli své informace.

Jděte na první rande jako profesionál čtěte

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..