Nezadaní o Vánocích tipy pro romantiku a vánoční online setkání v době korony

· Doba ke čtení 7 minut
pošli přátelům

Nezadaní o Vánocích je současné žhavé téma. Vánoční seznámení dle odborníků z Bezva flirt seznamovací služby je období vánoc čas kdy si lidé více uvědomují, že jsou o Vánocích nezadaní . Díky tomu se rozhodli více než kdy jindy hledat lásku v této sváteční sezóně.

Navzdory tomu všemu lidé stále souhlasí s tím, že sváteční období je nejlepší čas na představení nového partnera přátelům a rodině. Ano, i když to musí být provedeno virtuálně v dnešní době pandemie (psáno 11.12.2020)

Nezadaní o Vánocích být svobodný na Vánoce není snadné

Rok 2020 byl podivným rokem. Díky sociálnímu distancování bylo obtížné setkat se na rande tváří v tvář. Tato doba přinutila singly, aby byli více kreativní při hledání alternativních nápadů na rande.

Dle výzkumu z roku 2019 jeden ze tří lidí ve studii (32%) uvádí, že Vánoce jsou jedním z hlavních svátků, na které by nejraději byly samy.  JIné hlavní svátky nelze srovnávat: pouze 16% lidí uvedlo, že by chtělo být na Silvestra sami,

Sociální distancování posunuje více k lásce

Přesto být o Vánocích singl není žádná tragédie. Průzkum ve skutečnosti také ukázal, že sváteční období může být skvělým ročním obdobím pro zahájení hledání partnera. To platí zejména o Vánoční sezóně 2020.

Studie odhalila, že mnoho obtíží roku 2020 může ve skutečnosti vést singly k tomu, že budou více než kdy jindy nadšeni hledáním romantiky online. Více než polovina dotázaných (58%) uvedla, že společenské distancování zvýšilo jejich touhu po hledání romantického partnera v této sváteční době..

Pak je tu také Silvestr k zamyšlení, 15% dotázaných uvedlo, že jejich hlavním předsevzetím je najít lásku v novém roce. To znamená, že jednotlivci nejen touží po setkání s někým novým, ale jsou odhodláni to uskutečnit více než kdy jindy

Vánoční románek v roce 2020

Ti, kdo jsou nezadaní o Vánocích, nejsou jediní, kteří čelí svátečnímu randění. Pro mnoho nových párů je toto období, které může tento vztah vytvořit nebo narušit.

Tradičně by to bylo roční období, kdy by se pár rozhodoval, kde strávit dovolenou . Pokud jsou nově spolu, mohli by také čelit slavnému testu vánočních seznamek: poprvé se setkat s rodinami toho druhého.

V roce 2020 však budou sváteční večeře a společná setkání omezenější, než jsme byli zvyklí. Z bezpečnostních důvodů se mnoho rodin neshromažďuje ve velkém počtu nebo omezují sociální okruh pouze na ty, se kterými mohou být v karanténě. 

Co to znamená pro páry, které čelí milníkům romantických prázdnin, jako je setkání rodičů toho druhého? Jak se ukázalo, touha po setkání se nezměnila – bude to jen způsob setkání, který bude jiný.

Virtuální přijetí milníků seznamování s vánočními svátky

Nezadaní o Vánocích 76% nezadaných si stále myslí, že svátky jsou nejlepším obdobím roku pro seznámení s novým partnerem s přáteli a rodinou, přičemž muži jsou o něco horlivějšího než ženy (85% mužů by bylo sváteční setkání, ve srovnání se 69 % žen).

Přesto pouze 29% nezadaných věří, že je důležité mít tato setkání osobně. Pro 45% nezadaných by bylo stejně smysluplné, aby se tento milník vánočních setkání stal virtuálně.

Více než polovina (56%) z těch, kteří by svého partnera virtuálně představili, by to chtělo udělat během prvního měsíce randění. Pro srovnání, pouze třetina lidí (38%) lidí, kteří upřednostňují osobní schůzky, si myslí, že první měsíc je ten správný čas na představení.

Kromě toho by 35% fanoušků osobních schůzek chtělo počkat šest měsíců nebo déle, než učiní důležité představení svého nového partnera rodinně. Jen 10% fanoušků virtuálních schůzek se cítí stejně.

Nezadní o Vánocích
Vánoce budou pro mnohé z nás v roce 2020 v online setkáních

Nezadaní o Vánocích 3 tipy pro Vás

Pokud jste o Vánocích nezadaní, nenegujte se. Existuje však několik tipů, které mohou sváteční období změnit a to pozitivně pro osoby, které jsou sami.

Buďte sociální – online!

V roce 2020 se sváteční večírky možná nebudou konat osobně, ale to není důvod k opuštění této myšlenky! Oblékněte se do svého nejlepšího oblečení elegantní top a pyžamové kalhoty :) a domluvte si skupinový hovor s několika svobodnými přáteli.

Udělejte si z toho noc hraním online her, nebo přimějte své přátele, aby přivedli své svobodné přátele a proměňte vánoční večer ve virtuální mixér singlů. Jediným omezením je vaše představivost.

Staňte se slavným šéfem

Zatímco vánoční tradice mohou být zábavné, někdy mohou být plné kompromisů. Letos ne! Toto je vaše šance upustit od veškerého jídla a slavností, které vás zvlášť nebaví, a udělat si štědrý den, který vám opravdu vyhovuje.

Nemáte rádi krůty? Vyměňte to za něco, co vám přijde chutné. Nemůžete vystát vánoční filmy? Dívejte se na své seriály. Chcete šampaňské k snídani nebo horké kakao k večeři? Letos je to všechno o tom dělat si co chcete.

Použijte situaci jako ledoborec

Možná máte pocit, že jste o Vánocích jediný, kdo je svobodný, ale realita je taková, že existují tisíce nezadaných, kteří čelí stejné věci. Proč to nezmínit ve svém seznamovacím profilu nebo posílat zprávy ostatním nezadaným online a ptát se, jak stráví vánoce? Možná zjistíte, že tento sdílený zážitek je dokonalým ledoborcem a začátkem něčeho skvělého.

Tři tipy pro ty, kteří jsou na Vánoce v novém páru

Pokud jste o Vánocích v novém vztahu, možná narazíte na myšlenku, že to budete jen vy dva … plus všichni přátelé a rodina, se kterými se setkáte online. Zde je návod, jak to udělat zábavnějším.

Naplánujte si své plány společně

Jednou z potíží, že jste v prosinci 2020 novým párem, je výběr rodiny, se kterou budete trávit štědrý den. To je jedna z výborných věcí online slavnostních štědrých dnů – nemusíte si vybírat a můžete být všichni spolu online..

Nezapomeňte na dárky

Pokud byste se osobně setkali s rodinou svého nového partnera, přinesli byste dárek, že? Nezapomeňte na to, pokud se s nimi setkáváte online. Okouzlíte je tím, že jim pošlete květiny nebo slavnostní dárek, nebo jim pošlete vánoční pohlednici. Udělejte to srdečně a můžete ukázat, jak moc to pro Vás znamená.

Vytvořte novou tradici jen pro vás dva

Pokud jste na vánoční svátky jen vy a váš nový partner, mohlo by to být “tišší” než jste si představovali. To vám však dává velkou šanci vytvořit si vzpomínky na vánoce 2020, které jsou jen pro vás dva .

Ať už je to výběr speciálního společného ornamentu pro tuto příležitost v online eshopu, pečení něčeho dobrého nebo výběr sezónního filmu, vytvořte novou tradici, o kterou se můžete vy dva podělit po mnoho dalších let..

Může se Vám hodit 10 článků na téma rande

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..