Nevěra partnerky rozejít se nebo zůstat (první část) – chlap si za to ve většině případů může sám

· Doba ke čtení 3 minut
pošli přátelům

Nevěra partnerky se provalila a co teď s tím? Smutek, vztek a znegování se. Nevěra od pradávna postrach vztahů a hlavní důvod rozpadů manželství. Co dělat když zjistíte, že Vám byla partnerka nevěrná.

Otázka, na kterou nikdo nezná odpověď. Každý člověk je jiný a sám se vyrovnává z touto nepříjemnou skutečností po svém.

Jsou, ale rady jak přežít nevěru s partnerem snáze a bez zbytečného trápení navíc. Ve dvoudílné sérii článků na téma nevěra v partnerském vztahu se budeme věnovat jako prvnímu tématu nevěrné ženě. Pocitově podvedeným je tedy muž „hříšnicí „ je žena.

nevěra partnerky
Nevěra partnerky – chlap si za to ve většině případů může sám

Jak a proč k nevěře dochází co za to může

Asi nejvýraznějším spouštěčem nevěry je to nuda ve vztahu. Žena potřebuje chodit ven, jezdit na výlety a bavit se. Pokud má doma pecivála začne randit s kamarádkami na kávu později na firemní večírky a postupem času se začíná chovat na podobných akcích jak utržená ze řetězu.

Nahrazuje si to co jí doma chybí. Pak je již jen kousek k tomu aby mávla rukou a užila si příležitostný sex, který se jí nabídne.

Zde nejde vůbec o to, že by měla odmítnout, má přeci partnera. Jde právě o to, že se doma nudí a je nespokojená. Pokud máte doma partnerku, která se dostatečně nevěnujete máte velkou šanci, že Vám zahne.

Nevěra partnerky jak dál když se nevěra provalí

Mnoho žen má milence a žije ve spokojeném vztahu. Manžel nic neví a je oboustranně klid. Tak by to mělo asi být správně.

Opačná situace je přiznání nevěry ve většině případů za účelem rozchodu. Byla jsem ti nevěrná a odcházím od Tebe. Taková žena je již rozhodnutá a nemá význam se za každou cenu snažit o vyřešení situace v bláhové naději, že to nějako všumí. NE!

Neztrácejte v tomto případu čas a rozejděte se. Ušetříte si další mnohdy i měsíce bezcenného vztahu, který nikam nevede. Dalším možným scénářem je, že na nevěru přijde muž sám a žena se přizná. Tady nastávají různé varianty dle osobnosti obou partnerů.

Mohou přijít na řadu partnerské poradny. Psychologové. Pokus o nový start vztahu s myšlenkou stalo, já ti odpouštím začneme znova.

Ono to, ale nefunguje a my radíme všem. Pokud došlo k tomu, že se Vaše partnerka vyspala s jiným mužem a vy jste se to dozvěděli rozejděte se s ní.

Za nějaký čas to udělá zase pokud si nenajde milence. Nic na tom špatného není je prostě řečeno taková.

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..