in ,

Nevěra partnerky rozejít se nebo zůstat (první část)

Byla Vám partnerka nevěrná rozejděte se s ní nehledejte řešení

nevera

Nevěra od pradávna postrach vztahů a hlavní důvod rozpadů manželství a partnerských vztahů. Co dělat když zjistíte, že Vám byla partnerka nevěrná. Otázka, na kterou nikdo nezná odpověď. Každý člověk je jiný a sám se vyrovnává z touto nepříjemnou skutečností po svém.

Jsou, ale rady jak přežít nevěru s partnerem snáze a bez zbytečného trápení navíc. Ve dvoudílné sérii článků na téma nevěra v partnerském vztahu se budeme věnovat jako prvnímu tématu nevěrné ženě. Pocitově podvedeným je tedy muž „hříšnicí „ je žena.

Jak a proč k nevěře dochází co za to může

Asi nejvýraznějším spouštěčem nevěry je to nuda ve vztahu. Žena potřebuje chodit ven, jezdit na výlety a bavit se. Pokud má doma pecivála začne randit s kamarádkami na kávu později na firemní večírky a postupem času se začíná chovat na podobných akcích jak utržená ze řetězu.

Nahrazuje si to co jí doma chybí. Pak je již jen kousek k tomu aby mávla rukou a užila si příležitostný sex, který se jí nabídne. Zde nejde vůbec o to, že by měla odmítnout má přeci partnera. Jde právě o to, že se doma nudí a je nespokojená. Pokud máte doma partnerku, která se dostatečně nevěnujete máte velkou šanci, že Vám zahne.

Jak dál když se nevěra provalí

Mnoho žen má milence a žije ve spokojeném vztahu. Manžel nic neví a je oboustranně klid. Tak by to mělo asi být správně. Opačný situace je přiznání nevěry ve většině případů za účelem rozchodu. Byla jsem ti nevěrná a odcházím od Tebe. Taková žena je již rozhodnutá a nemá význam se za každou cenu snažit o vyřešení situace v bláhové naději, že se to vyřeší.

Neztrácejte v tomto případu čas a rozejděte se. Ušetříte si další mnohdy i měsíce bezcenného vztahu, který nikam nevede. Dalším možným scénářem je, že na nevěru přijde muž sám a žena se přizná. Tady nastávají různé varianty dle osobnosti obou partnerů.

Mohou přijít na řadu partnerské poradny. Psychologové. Pokus o nový start vztahu s myšlenkou stalo, já ti odpouštím začneme znova. Ono to, ale nefunguje a my radíme všem. Pokud došlo k tomu, že se Vaše partnerka vyspala s jiným mužem a vy jste se to dozvěděli rozejděte se s ní.

Za nějaký čas to udělá zase pokud si nenajde milence. Nic na tom špatného není je prostě řečeno taková.

Líbil se ti příspěvek? Přiděl mu bod.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

kdo je senior seznámeni

Seznamka pro seniory co to vlastně znamená dnes senior

piknikove_rande

Návod pro chlapa na piknikové rande v přírodě