Nešťastná ve vztahu = 100%. Proč ženy odcházejí a jak zachránit vztah.

· Doba ke čtení 5 minut
pošli přátelům

Nešťastná ve vztahu chodíte se ženou a zdá se, že se věci mají skvěle, dokud vám najednou nepřestane posílat SMS, aby se Vás na něco milého zeptala. Nemá čas na výlety, jaké jste kdysi dělali a když jste spolu, dívá se na svůj telefon nebo se zajímá jen o polovinu v konverzace. Muži i ženy se od vztahů distancují z mnoha důvodů, a když se cítíte od někoho odpojeni, může být těžké zjistit, o co jde.

Pokud se obáváte, proč se žena, se kterou jste, odtáhne, nemusí to být z důvodů, které si myslíte. A nemusí to být tak velký problém jaký si myslíte, že je.

Nešťastná ve vztahu tady je 12 běžných důvodů

Proč se ženy vztah opouštějí, i když se jim líbí ten chlap, se kterým jsou

1. Zdráháte se k ní být k ní zavázaný.

Nešťastná ve vztahu i když je žena do tebe opravdu zamilovaná, odtáhne se, pokud se budeš bránit oddat se jí. Například pokud po nějaké době se chce nastěhovat, ale vy jste spokojeni s tím, jak se věci mají, může ustoupit, aby si ušetřila zármutek a věděla. že to s ní myslíte opravdu vážně.

Kluci by si měli uvědomit, že jen velmi málo žen navždy zůstane ve fázích randění. Pokud se vám opravdu líbí, jste spolu dostatečně dlouho požádejte ji, aby se s Vámi zasnoubila. Pokud na to nemyslíte posuňte se dále, a vztah opusťte.

2. Zamilovala se do někoho jiného.

Hledáte nový vztah nebo třeba jen flirt moderní seznamovací aplikaci bezva flirt je zdarma k vyzkoušení.

Nešťastná ve vztahu mnoho žen odchází, protože si vytvořily city k někomu jinému. Možná nikdy neplánovala mít zájem o někoho jiného, ​​ale prostě se to stalo. Nebo si možná ještě neuvědomila, že ji tato jiná osoba přitahuje víc než vy.

Bohužel se s tím nedá nic dělat. Je těžké udržet své vzrušení pod pokličkou, když poprvé začnete chodit s někým, koho máte opravdu rádi. A pokud se žena bojí, že byla zpočátku trochu příliš nejistá, může to změnit.

3. Neotvíráte se emocionálně.

Ženy často dávají chlapům, které mají rádi, výhodu pochybnosti, ale odejdou, pokud mají pocit, že ten chlap je emocionální cihlová zeď. Je těžké se dostat blíže, pokud vám nic není vráceno.

Nešťastná ve vztahu je žena proto, že ukazovat emoce prostě znamená být upřímný a spojit se s ní. To neznamená, že musíš pořád plakat. Vyjádřete, co cítíte trochu častěji a upřímně.

5. Nevidí s vámi budoucnost.

Některé ženy nešťastná ve vztahu se ve snaze ukončit vztah váhají, místo aby ho ukončily hned a teď. Možná si myslela, že jste někdo jiný, když jste se poprvé dali dohromady, nebo si uvědomila, že chemie ve vztahu tam prostě není. Pokud je Váš vztah mladý, nebo pokud ještě nejste oficiálně spolu, pravděpodobně ten vztah pomine. Může se to zdát jako pasivní agresivní přístup, ale je běžné, že muži i ženy tímto způsobem ukončují vztahy.

6. Cítí se nemilovaná nebo nedoceněná.

Ženy potřebují Oxytocin, který reaguje na laskavost, péči a jemný nesexuální dotek. Pokud to od vás nedostává, nemusí mít z vašeho vztahu dobrý pocit.

7. Cítí se opomíjená.

Nedávná studie zjistila, že 70% žen se předtím, než bylo nevěrných, cítilo ve vztahu opomíjeno. Pokud je její partner zaměřen na věci mimo vztah, může mít pocit, že o ni nemá zájem. I když se to může zdát triviální, komplimenty a malá romantická gesta mohou udělat pořádný kus práce, aby se váš vztah udržel na správné cestě.

9. Ona se nudí.

Pokud si žena všimne, že všichni její přátelé ze sociálních médií cestují a žijí dobrodružně se svým partnerem a pro ni vrchol romantiky zahrnuje Netflix. Nebude nadšená, z další páteční noci u TV. Pokud má pocit, že se vztah v poslední době zasekl v rutině, pravděpodobně se odtáhne.

10. Cítí, že chcete jen sex, ne lásku

Když jí věnuješ pozornost jen proto, že chceš sex, bude se tvá žena cítit neuctěná a nemilovaná. I když se do toho nejdříve pustí, když všechny ty hormony narůstají, pokud se nezačne cítit jako tvoje přítelkyně, bude se distancovat.

10 Může mít problémy z dřívějších vztahů nebo z dětství.

Žena, která byla zneužívána ve svých minulých vztazích nebo v dětství, se může snadno vyděsit a odtáhnout, pokud zvýšíte hlas (i když se nezlobíte) nebo způsobíte, že se bude cítit jakýmkoli způsobem ohrožena,

11. Cítí se udušená.

Ačkoli si většina žen užívá intimitu a blízkost, existuje něco jako přílišná sounáležitost. Pokud jste pořád spolu, mohla by se odtáhnout, aby získala nějaký prostor jen pro sebe. Nejlepší věc, kterou musíte udělat, je dát jí ten prostor a zjistit, jestli se začne znovu přibližovat.


Jdeme na první rande s přehledem

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..