Nenápadné tipy na první rande. Fungují! Inspirujte se vaše rande bude výjimečné.

· Doba ke čtení 5 minut
pošli přátelům

Jít do Vaší oblíbené restaurace na první rande může být nudné. Proto jsme sestavili seznam našich oblíbených nenápadných bezva tipů na první rande.  Ať už chcete jít ven, nebo dáváte přednost něčemu útulnějšímu, máme pro vás dokonalé návrhy.

Nenápadné tipy na první rande
Na Vaše první rande se řádně připravte

Prověřené, fungující a oblíbené nenápadné tipy na první rande nechte se inspirovat.

Co třeba jít na obyčejnou procházku

Venkovní randění bylo a bude vždy hitem a jít na procházku se svou láskou je jedním z našich oblíbených nápadů, který můžeme jen doporučit ať je zima nebo léto!

Je to velmi relaxační a pokud zvolíte správnou trasu, může to být také romantické. Nebojte se, pokud je zima. Při procházce se stavte na šálek kávy nebo horké čokolády případně pokud je Vám více jak 18 let něčeho ostřejšího.

Cítíte se dobrodružně? Proč se místo toho nerozhodnout pro společnou túru. Pěší turistika na Sněžku Vás určitě obohatí a parádní zážitky – nezapomeňte na pořádné boty!

Společná projížďka na kole s cílem

Pokud jde o nápady na první rande, společná jízda na kole je vždy vítězem. Jistě, při jízdě na kole není mnoho řečí, ale stále je to skvělý zážitek. Pokud trpíte nervy z prvního rande, může být stižené povídání si při jízdě na kole i velkým plusem.

Cestou zastavujte, abyste nasákli scenérii nebo se navzájem fotili v srdci přírody. Pozor bezva lepší nápad = Zarámování jedné z těchto fotek může být skvělý nápad na dárek na příští rande. Určitě zabodujete!

Užijte si společně drink (nebo dva, tři.. (?))

Společné jít na drink je klasické první rande z jednoho důvodu. Je to intimní, neformální a skvělý způsob jak prolomit ledy.

Vyberte si bar společně, který nabízí jedinečné nápoje, nebo si vše usnadněte tím, že partnera vezmete do svého oblíbeného baru.. 

Pokud vše půjde dobře, můžete po příchodu domů zůstat při nočním romantickém chatování.

Zkuste dobrovolnictví

Laskavost je atraktivní vlastnost pro, kterou si většina lidí váží svého partnera. Proč tedy svůj vztah dobře nerozjet tím, že budete laskaví a budete spolupracovat jako dobrovolníci v místní organizaci.

Můžete navštívit útulek pro zvířata, vypomáhat v domově seniorů nebo se společně uklízet město. 

Sledujte koncert

Pokud hledáte nápad na první rande, které mají nulové trapné počáteční ticho, tak proč nesledovat koncert společně?

Zeptejte se na jejich oblíbené hudebníky, možná máte nějaké společné. Pak si kupte lístky na jejich koncert a je to, máte rezervované první rande. 

Pokud se vám tento nápad líbí, ale momentálně se společensky distancujete v době pandemie (psáno26.10.2020) nebojte se! Jednoduše sledujte společně živý záznam koncertu online.

Přihlaste se společně na nějaký kurz

Když se naučíte nové dovednosti, můžete se zbavit pocitu nervozity, protože vás to povzbudí žít v daném okamžiku. Proto je společný kurz jedním z nejlepších nápadů na první schůzku.

Pokud nejste profesionál v kuchyni, proč se nerozhodnout pro kurz vaření? Nebo ukažte svou kreativní stránku účastí na uměleckém workshopu. 

Romantika sledujte západ slunce

Pokud hledáte nápady na první rande, které jsou romantické, může to být ten pravý pro vás! Vybavte se na piknik a vydejte se někam s dobrým výhledem sledovat západ nebo východ slunce. 

Přitulte se k sobě na dece, abyste se zahřáli a ocenili krásu, která vás obklopuje. Pokud se vám to líbí, navažte smysluplnou konverzaci. Tento okamžik je pro ni perfektní kulisou.

Prozkoumejte místní město

Možná ve svém městě žijete roky, ale to neznamená, že jste viděli všechny památky! Zjistěte, jaké turistické atrakce jsou v okolí, a podívejte se na ně s vaším partnerem. 

Od muzeí po umělecké galerie a parky je spousta skrytých drahokamů, které můžete prozkoumat. 

Vydejte se do obchodu s použitým zbožím

Máte rádi vintage módu nebo starožitnosti? Pak vyzkoušejte nákupy v bazarech a zastavárnách. Vydejte se do místní nákupní čtvrti a prozkoumejte některé bazary se svým partnerem. Dalo by se to dokonce okořenit nákupy dárků jeden pro druhého.

Vzhledem k tomu, že bazary se svými cenami jsou docela rozumné, je to skvělé rande, když máte nízký rozpočet. Navíc můžete smlouvat a za usmlouvané peníze ukončit nákupy šálkem kávy kde vše proberete.

logo

ZDARMA K VYZKOUŠENÍ

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..