Nejhorší seznamovací profily 5 100% chyb vyhněte se jim

· Doba ke čtení 5 minut
pošli přátelům

Nejhorší seznamovací profily když vytváříte svůj online seznamovací profil, je užitečné si všimnout vtipných příkladů seznamovacího profilu , ale prohlížení nejhorších seznamovacích profilů je stejně inspirativní. Proč? Protože vám řeknou, kterým chybám se vyhnout!

Pokud máte pocit, že jste na hraně s tím, jak ostatní nezadaní uvidí váš seznamovací profil, nebojte se. Pokud jste laskaví, čestní a autentičtí, může být dosažení úspěchu online seznamování snadné!

Ale než se spojíte s „tím jedním/nou“, je několik věcí, které byste měli nejprve prohledat ve svém profilu. Tímto způsobem nepřijdete o žádné nápadníky ani neuděláte špatný první dojem. 

Nejhorší seznamovací profily

Takže, co dělat, když si vytváříte seznamovací profil.

Nebuďte strašidelný příklad..

Pokud vám vyhovuje, že se věci rychle pohybují, pak by mohlo být lákavé dát do svého profilu něco podezřelého. Obvykle je však nejlepší vynechat cokoli sexuálního.

Pokud jste ve svém životním stylu příliš koketní, riskujete, že odradíte mnoho potenciálních příležitostí k seznámení. Proč? 

Například: u známé seznamovací služby zaregistrované ženy obvykle musí těmto obtížným interakcím čelit pravidelně, takže si buďte vědomi svého chování. 

Používání jmen domácích mazlíčků nebo vytváření sexuálních odkazů často působí strašidelně nebo neslušně, i když máte v úmyslu lichotit. 

Pokud zahrnete cokoli sexuálního, pravděpodobně se budete zdát trochu špatným hráčem. Naše rada? Udržujte věci čisté a slušné, pokud hledáte něco vážného. Můžete vyzkoušet zdarma seznamku nový amatéři zde získej přístup zdarma k plnohodnému vyzkoušení

Nejhorší seznamovací profily neuďte odevzdaní 

Jednou z největších chyb, které nejhorší seznamovací profily mají, je to, že se uživatel účtu chová, jako by tam byl z donucení. 

Nezapomeňte, že vás nikdo nenutí, abyste měli svůj online seznamovací profil nebo používali seznamovací aplikace ( doporučujeme seznamovací aplikaci výhradně amatérské seznamování ) ..jste na seznamce přeci z vlastní vůle. 

Možná si myslíte, že jste zábavní, když říkáte, že jste na seznamce náhodou, jakože Vás tam přihlásil Váš kamarád/ka, ale místo toho pravděpodobně budete na ostatní působit podivně a hrubě. 

Tvrdit toto na vašem seznamovacím profilu je ekvivalent toho jako stát v rohu na majdanu s nikým nemluvit, tvářit se uraženě a dloubat se v nose.

Nejhorší seznamovací profily
Trpělivost růže přináší..

Nejhorší seznamovací profily – Buď trpělivý/vá

Trpělivost je klíčem k úspěchu v mnoha činnostech a její nácvik při hledání lásky je užitečný. 

Neřekněte ve svém seznamovacím profilu něco jako „Nemám trpělivost pro lidi, kteří zbytečně utrácí můj čas“. Proč? Protože to může připadat jako drzost a hulvátství.

I když jste na svůj čas opravdový puntičkář, není třeba to zdůraznovat.

Váš seznamovací profil je místo, kde chcete vystavit to nejlepší ze sebe! Je to místo, kde byste měli předvést svou nepředvídatelnou osobnost a smysl pro humor, nikoli své flustrace.  

Buď konkrétní

Profily, které jsou vágní nebo nudné, jsou jedny z nejhorších seznamovacích profilů. Buďte konkrétní a předem informujte o svých zájmech, koníčcích a jiných potěšeních, která Vás naplňuji.

Čím osobnější budete s podrobnostmi, tím více bude mít někdo chuť vám poslat zprávu aby zjistil jací opravdu jste.

Říci něco jako pošlete mi zprávu a promluvme si o Tvém oblíbeném receptu na polévku“ nebo „Pošlete mi zprávu a pojďme diskutovat o nejnovější sezóně seriálu walking of death je mnohem lákavější než něco fádního a otřepaného…

Pamatujte, že cílem vašeho seznamocího profilu je spojit se s podobně smýšlejícími lidmi. Správně vypilovaný profil na seznamce může přilákat lidi, kteří sdílejí vaše vášně, takže se nebojte o těch svých napsat!

Nebuďte omezující 

Lidé se příliš častona seznamkách online snaží omezit to, kdo je měl kontaktovat a o koho jako nemají zájem.

Když řeknete něco jako „Nemluvte se mnou, pokud jste vegan“ nebo „Nemám rád lidi, kteří nosí klobouky“ jste na dálnici na prvním místě k nejhoršímu seznamovací profilu. 

Buď pozitivní! Optimistický přístup vám může pomoci přilákat skvělé lidi s dobrými úmysly.

Krása online seznamování spočívá v tom, že vám poskytuje přístup k spoustě zbavných lidí, které byste jinak nemuseli potkat. 

Nikdy nevíte, s kým se můžete setkat, takže oznámení, že by vám určité typy lidí neměly posílat zprávy, je odbočka do pekla. Nedělá to dobrý první dojem a Vy se připravujete o potenciální bezva lidičky.

Dejte každému šanci. Pokud s nimi nechcete chatovat, nemusíte odpovídat.

Poznali jste se a máte podobně laděný seznamovací profil a nedaří se Vám to dotáhnou do konce? Pokud to je Váš případ, nebojte se. Stále můžete dosáhnout úspěchu v online seznamování.

Odstranění kterékoli z těchto chyb je jednoduchá a snadná oprava, ale může to mít obrovský vliv na to jak Vás ostatní budou vnímat.. 

Opravili jste svůj seznamovací profil(?) zde jsou rady na 1 rande

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..