Nápady na rande venku v době COVID-19 je rande venku výborným nápadem

· Doba ke čtení 4 minut
pošli přátelům

Nápady na rande venku ať už jste s partnerem roky nebo právě prožíváte novou lásku, randění je důležité v každém vztahu.  A v dnešní době dobré nápady na rande v přírodě nesměšují jen váš obvyklý itinerář seznamování. 

Je to jeden z nejlepších způsobů, jak okořenit vaši milostnou zábavu a zároveň se společensky distancovat. Díky nim jsou tyto výlety romantické, veselé v dnešní době pandemie (psáno v říjnu 2020)  bezpečné.

Ale teď v době koronaviru, když je randění v přírodě pro každého preferovanou možností jak si užívat společný čas venku “na čistém” vzduchu, je užitečné mít v kapse nějaké jedinečné nápady na rande venku doporučujeme také článek rande v pandemii (otevře se v novém okně)

Nápady na rande venku
Rande venku je bezva věc zejména když je všude COVID-19

Zde jsou některé z oblíbených nápadů na rande venku

Zahrajte si tenis

Společné objevování nového sportu je skvělý způsob, jak ve vztahu udržet vzrušení. A tenis je stvořen pro dva, což z něj dělá příležitost pro perfektní rande.

Nadýcháte se čerstvého vzduchu, trochu pohybu vám jen prospěje a pravděpodobně uvidíte jinou stránku svého partnera. Nedělejte si starosti s dodržováním pravidel. Zaměřte se jen na zábavu.

Pokud máte první rande jste samozřejmě nervózní, pak společné sportování může být parádní volbou. Soustředění na hru zastaví vaši mysl v soupeření o co nejlepší výkon a udrží konverzaci přirozeně a spontánně plynout. 

Pokud májí Vaši přátelé blížící se rande, proč z toho nedělat čtyřhru? Čím více tím lépe! Bude srandy kopec.

SEZNAMENI
Seznamujte se chytře!

Velká výhoda

Seznamka amateri cz má obrovskou výhodu a tou je možnost pozvat vybraný protějšek na video chat. Pohovořit tváří v tvář a samozřejmě si ho i důkladně prohlédnout a zjistit zda se nejedná a falešný seznamovací profil.

Nápady na první rande co procházka se psem?

Pokud je někdo z vás majitelem psa, mohlo by vás to sblížit. Proč nepozvat svého partnera na společné venčení a výlet s Vaším psím miláčkem aby přišel? 

Pokud nemáte psa, nabídněte vyvenčení členovi rodiny nebo příteli, který vlastní psa. Je pravděpodobné, že budou rádi za pomoc.

A pokud nejste milovníkem psů i normální procházka bude romantická. Může to znít jednoduše, ale s trochou úsilí a nápadů to můžete ozvláštnit. 

Pomyslete na hvězdné noci, nádherné scenérie a držte se za ruce. Mohli byste dokonce udělat nějaké zastávky na víno nebo občerstvení!

Naplánujte si společně focení

Světla, kamera, akce! Hurá! Pokud vy a váš partner milujete reflektory, pak může být příroda úžasnou kulisou! Vyjděte ven a obklopte se květinami nebo si pohrávejte s osvětlením a získejte úžasné snímky. 

I když jste ostýchaví, mohou být focení opravdovým zážitkem. Nejen, že je to skvělé rande, ale také to vytváří fantastický dárek! Zarámujte své oblíbené snímky nebo je vložte do fotoalba, abyste své druhé polovině připomněli perfektní den, který jste spolu strávili.

Vyrazit na rande na kole

Při jízdě na kole toho moc nenamluvíte. Ale v závislosti na dynamice vašeho vztahu to může být dobrá věc. 

Vyrazit na rande na kole vám přidá trochu endorfinů. Endorfiny jsou hormony pro dobrý pocit, díky nimž cítíte dobře! A jsou dokonalým vyzvednutím ze stavu, pokud se cítíte nervózní. 

Proč nenaplánovat jet na kole do nedalekého města? Společné objevování nových míst je lístkem k vytváření skvělých vzpomínek. 

Udělejte si večeři venku

Pokud jste vy a partner celkem lahůdkáři, tak proč si nezamluvit stůl v restauraci s venkovním posezením? Čerstvý vzduch, dobré jídlo a trochu času na rozhovor je bezva.

Zvyšte vzrušení z rande z večeře venku výběrem kavárny nebo restaurace, ve které jste nikdy předtím nebyli. Nebo pokud se cítíte dobrodružně, nechte svého partnera, aby pro vás vybral něco sám.

Prozkoumejte místní farmářský trh

Návštěva na farmářského trhu je jedním z výborných nápadů na venkovní rande. Je to příležitost ochutnat místní kuchyni, vyzkoušet si některá řemesla a může to dokonce přinést zábavné skupinové rande!

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..