Na flirt seznamce je fajn zábava

· Doba ke čtení 3 minut
pošli přátelům

Věděli jste o tom, že díky Flirt seznamce si můžete užívat života naplno a například si najít lidi se stejnými zájmy, sporty nebo názory? Mně se to takto povedlo a díky tomu žiju opravdu velmi spokojený život. Jmenuji se Ivana a žiji v Českých Budějovicích. Původně jsem žila na malé vísce, kde se všichni znali a žil se ten klasický vesnický život. Po vysoké škole jsme se definitivně přestěhovala do Českých Budějovic.

Město je to velmi krásné, okolí této „jihočeské metropole“ nemá chybu a já jsem si zde našla skvělou práci. Našla jsme si i přítele a žijeme spolu. Už nám to klape něco přes 3 roky. Jediné co mně zde chybělo, byli opravdoví přátelé. Člověk se sice seznámí s kolegy v práci nebo občas na někoho narazí, ale přátelé jsou základ. Tedy snažila jsem se být tolerantní a některé chyby ostatních přehlížet, jen proto, abych aspoň někoho u sebe měla. Někdy se to ale nedalo vydržet.

Prostě nebylo to ono.

Přestože jsem docela odpůrcem internetu a všemožných vychytávek okolo toho, uchýlil se můj zrak na  flirt seznamku. Registrovala jsem se. Nejdřív tedy jen anonymně, aby mě tam nikdo neviděl. Můj přítel o tom samozřejmě věděl. Mým cílem totiž nebylo hledat někoho na vztah nebo milostné hrátky, hledala jsem nějakou kamarádku.

Přečetla jsem si ho. Již svým vzhledem se vymykal ostatním. Byl napsán pravopisně dobře, vypadalo to, že autorka píše od srdce a vlastně nebyl tak zajímavý. Oproti ostatním, kteří měli skvělé fotky a super skvělé popisy, byl tento inzerát vážně fádní. V práci jsem se nudila, tak jsem odpověděla.

Odpovědi se mně dostalo druhý den dopoledne. Okamžitě jsme odepsala. Zjistila jsem, že dotyčná je přes den v práci a podobně je na to s nudou, jako já.

Občas jsem se prostě nudila a toto byla skvělá možnost, jak to překonat.

Psali jsme si asi 2 měsíce. Poté nás napadlo, že se sejdeme. Měli jsme se sejít v jedné kavárně. Každá z nás měla obavy a tak jsme si řekli, že si vezmeme s sebou přítele. Měli jsme se poznat podle červené bonboniéry, které jsme si vzájemně koupili.

Setkání proběhlo hladce. Chlapi se pak dali do řeči a odešli. My jsme se s Radkou dali dohromady a teď spolu trávíme dost času. Kluci jdou na pivo a my jdeme třeba cvičit. Jezdíme na společné výlety a mnohé jiné.

Jsem vážně šťastná.

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..