Mýty o internetových seznamkách

· Doba ke čtení 2 minut
pošli přátelům

Seznamky na internetu se stávají více a více populárními. Lidé v dnešní uspěchané době zkrátka nemají čas chodit po kavárnách a seznamovat se tímto způsobem tak, jako v minulém století. Jednoduše sáhnou po internetové seznamce.

I přesto, že jsou tyto seznamky stále oblíbenější, existují k nim určité předsudky, o kterých se dočtete v tomto článku.

Mýty o internetových seznamkách

Myslíte si, že na internetové seznamky chodí jen ztroskotanci? Pak jste na omylu. Dříve tomu tak skutečně bylo, v dnešní době však najít životního partnera na seznamce není nadlidským úkolem, a to i díky sofistikovaným metodám, které zabrání vydávání se za někoho jiného.

Zkrátka záleží na tom, jakou seznamku si vyberete. Rozhodně si vybírejte takové typy, které mají určitou úroveň ověřování svých uživatelů.

Jako příklad bezpečné a ověřené seznamky uvedeme seznamku amatérů.

Občas samozřejmě narazíte na profil, který je lživý, nebo obsahuje pozměněné informace tak, aby více zaujal. Tomu se bohužel nelze zcela vyhnout, záleží však jen a jen na uživatelích, zda se nechají oblbnout, anebo zváží, zda má cenu s takovým člověkem jakkoli komunikovat.

Rozhodně se nebojte zkusit své štěstí na internetových seznamkách. Záleží jen na vás, jak dobře si ověříte informace o tom, s kým si píšete.

Seznamku tvoří lidé, to znamená, že to máte ve svých rukou i vy.

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..