Muži nové rady na seznámení se ženou v začátku randění

· Doba ke čtení 6 minut
pošli přátelům

Každý vždy zažívá počáteční romantické dny vztahu, setkávání, trapné rozkošné chyby, které můžete mezi sebou dělat, první intimní chvíle… všechny tyto jemné láskou nabité a krásné počáteční okamžiky.

Zatímco líbánky jsou velmi reálné, je tu také nevýhoda raných fází vztahů v tom, že nikdo z vás neví, kam se věci ubírají a jak to skončí. To může vést k úzkosti a nezvyklému chování, které pramení z tohoto strachu nebo nejistoty.

Je těžké vědět, jak zacházet s někým romanticky, když jej právě poznáváte. Zde je několik nových rad ohledně vztahu, které si ženy přejí, aby věděli, že Vám na nich záleží a cítili se s Vámi žensky bezpečně..

Muži nové rady na seznámení
Muži nové rady ohledně vztahů, které chcete vědět

Dejte jí “pokoj”, aby o vás udržovala zájem  

Mezi odborníky existuje myšlenka, že ženy potřebují „pokoj“, aby někoho milovaly. Pokud žena jde na rande a neslyší pomalu nic jíného než to, že chlap okamžitě plánuje druhé rande, pravděpodobně rychle ztratí zájem.

Vzhledem k tomu, že pokud jste v novém vztahu a vy si naplánujete například za měsíc společnou návštěvu koncertu, bude se o vás mnohem více zajímat, protože má menší strach, že se věci zvrtnou.

Tato nová rada ohledně vztahu samozřejmě není výmluvou k tomu, aby jste s někým dělali plány do budoucna pouze v naději, že o vás budou mít zájem. Místo toho si to pamatujte při komunikaci se ženou v raných fázích randění na ní natlačte. Když plánovat společné akce (pozor ne další rande) tak si dejte časový úsek měsíc a postavte jí před hotovou věc.

Za měsíc tě zvu na koncert naplánuj si to.

Jednoduché

Ujistěte se, že po každé schůzce lehce navrhujete plány na další schůzku. Pokud ji necháte čekat, může předpokládat, že vás nezajímá, a aby potlačila své negativní emoce, vrátí se zpět na svoji online seznamku aby sehnala někoho jiného.

Z ověřených seznamovacích služeb doporučujeme seznamovací aplikaci k vyzkoušení zdarma.

BezvaFlirt.cz

Nezavádějte ženu do vztahu, který nemůžete (nebo nechcete) udržovat

Pokud požádáte ženy jakou mají nejistotu číslo jedna v seznamování? Odpoví a je to pravděpodobně, že muži mohou být v raných stádiích romantičtí a pozorní a jejich chování se náhle změní. To nechává ženy přemýšlet, zda udělaly něco špatného nebo zda jejich partner našel nějakou jinou, o kterou se zajímá více.

Samozřejmě je přirozené chtít někomu napsat SMS nebo být intimní s někým častěji v raných fázích vztahu, protože pocity jsou vzrušující. Byli byste však překvapeni, jak harmoničtější mohou být vaše vztahy, pokud si vezmete tento kus nové rady ohledně vztahu – udržujte věci v souladu.

Pokud jste svým partnerům posílali SMS zprávy každý den v počátečních fázích, udržujte to později, i když je to jednoduchý text „dobré ráno“. Pokud jste jednou týdně vzali svou přítelkyni do nové restaurace ve městě, pokračujte v tom.

Alternativně, pokud jste typ chlapa, který nenávidí chodit na fantastické večeře, sdělte své nové přítelkyni tuto informaci dopředu. Bude to o Vás vědět a později nebude žensky přemýšlet proč jsme už dva týdny nebyli v restauraci když dřív jsem chodili každý týden..

Vyvarujte se vychloubání nebo předvádění

SEZNAMENI
Seznamujte se chytře!

Velká výhoda

Seznamka amateri cz má obrovskou výhodu a tou je možnost pozvat vybraný protějšek na video chat. Pohovořit tváří v tvář a samozřejmě si ho i důkladně prohlédnout a zjistit zda se nejedná a falešný seznamovací profil.

Je pravda, že mnoho žen miluje muže, kteří jsou odpovědní, úspěšní a inteligentní. Ale věřte tomu nebo ne, většina žen může vytušit, jestli muž, se kterým jsou na první rande, má tyto vlastnosti. Aniž by uvedl, kam šel na vysokou školu nebo kolik peněz má na svém bankovním účtu. Ve skutečnosti někdy může žena předpokládat, že muž, který se chlubí něčím, jako je jeho bohatství, může být nadměrně kompenzován za své další negativní vlastnosti.

Začněte otevřeně komunikovat co nejdříve

Když jdeme na rande, máme tendenci skrývat své vnímané nedostatky a zdůrazňovat naše vnímané silné stránky. Podobně existují i ​​další témata, kterým se v raných fázích randění vyhýbáme, jako je náš postoj k dětem, naše historie nebo názory na nevěru a cokoli společného se sexem

I když je pochopitelné, že nechcete recitovat svou sexuální historii podruhé, může být chybou pokračovat v vyhýbání se těmto tématům, protože váš vztah roste vážněji.

Pokuste se být co nejdříve upřímný ke svému partnerovi ohledně vašich nesnází, očekávání a hranic. Čím dříve se poctivost ve vašem vztahu stane konstantou, tím lepší bude váš vztah, jak bude postupovat dál.

Nepředpokládejte, že každá žena je přesně jako vaše bývalá (nebo většina žen, které jste potkali při seznamování)

Žena s kterou randíte, automaticky nepředpokládá, že máte rádi sport a pivo, že? Takže, nepředpokládejte, že každá žena půjde za Vámi jak pes. Místo toho, abyste se na ni snažili zapůsobit věcmi o, kterých víte, že měla ráda Vaše EX zjistěte, co miluje, a naplánujte si romantické gesto, které je osobní a zvláštní. 

A i když si nemyslím, že je hrozné zmínit svého bývalého před novým partnerem, nikdy je neporovnávejte (i když je to srovnání, které pozitivně odráží vašeho nového partnera). Místo toho zjistěte, co se jí líbí. A když vám řekne, že se jí něco nelíbí, poslouchejte co to je.

Přijďte na její “milostný jazyk”

Chcete vědět, jak snadno zjistit, jaké věci způsobí, že se váš nový partner bude cítit opravdu výjimečně? Zjistěte jejich milostný touhy. Je to tak jednoduché, jak se jí zeptat. Pokud to nevíte můžete si společně dát kvíz zaměřený tím směrem jako zábavnou seznamovací aktivitu

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..