Muži na seznamkách největší chyby v posílání první zprávy

· Doba ke čtení 4 minut
pošli přátelům

Muži na seznamkách, pokud jde o muže a online seznamky, může to vypadat jako hra s čísly. Čím více naleznete potencionálních shod v profilech ženských protějšků, tím více zpráv pošlete a tím větší jsou vaše šance … že? 

Jak se ukázalo, záleží také na kvalitě odeslaných zpráv a to mnohem víc, než jsme si mysleli. Když se online seznamovací web seznamka amatéři cz snažil zjistit, co funguje jako první zpráva, která vede k tomu, že žena vyrazí na první rande, narazil na zajímavou pravdu. I když jste dobře vypadající chlap, poslání stejné zprávy více ženám poškodí vaše šance..

Muži na seznamkách
Muži na seznamkách často píší zbrklé první zprávy..

Muži na seznamkách chybují v posílání prvních zpráv

Odbornici na seznamování se  podíval na mužské členy na seznamce bezva flirt, kteří získali nejvíce shod, lajků a pozornosti od jiných žen. A na muže, kteří “vypadali” nejlépe, nebo měli nejpřesvědčivější seznamovací profily, ale přesto nedostali spousta odpovědí, když rozesílaly zprávy. Proč všichni tito muži “ostrouhali :)”?

89% dobře vypadajících mužů, kteří nedostávali odpovědi na své zprávy, posílalo stejnou zprávu více ženám. (odfláknuto ctrl+c)

Tady je možná pravda

V průměru tito muži poslali zprávy 23 ženám najednou. Takže i když se kopírování a vkládání stejné zprávy více žen může zdát jako dobrý způsob, jak ušetřit čas, prostě to nefunguje.

Po bližším pohledu na samotné zprávy Bezva Flirt také zjistil, že mnoho z těchto mužů posílá velmi podobné obecné zprávy což dává smysl, protože je kopírují a vkládají. Při hledání nejčastěji se vyskytujících frází o pěti slovech dokázali vytáhnout některé fráze, které se nejvíce opakovaly.

Takže pokud vás zajímá, jaké je online klišé první zprávy a chcete se vyhnout kopírování a získat více reakcí potencionálních partnerek zde je několik z nich, na které si dejte pozor.

TOP klišé první zprávy od muže ženě na seznamce

Seznámení s vámi…

Nejběžnější fráze, které neuspěly, byly laciné kombinace jako: 

bylo by možné Vás poznat.., rád bych Vás poznal.., chtěl bych se dozvědět o Vás více.., rád bych se s Vámi setkal.., rád bych vás poznal.., a super klišé – rád bych Vás poznal lépe.

Doufám, že od vás uslyším …

Další fráze, na které ženy nereagovaly, byly

naděje, že odepíšete.., dopředu děkuji za odpověď.., doufám, že odpovíte brzy..,, těším se na vaši reakci.., a vítězem v této sekci se stává: doufám, že odpovíte co nejdříve

Těžce “provařené” slůvku na seznamce- Hledám … 

Fráze, jako je hledání hezké dívky.., chlap hledá hezkou.., hledá někoho podobného., ​​hledám osobu.., vítězem je: hezký chlap hledá..

Vzhůru k neúspěchu aneb – Ahoj, jak se máš …

Další běžné fráze mezi našimi dobře vypadajícími “kluky”, kteří nedostali mnoho odpovědí, jsou, ahoj, jak se máš.., jak se máš dnes..,

Jdete na první rande tohle se Vám může hodit

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..