Můž stydlín předstírá, že o Vás nemá zájem (a proč) teda

· Doba ke čtení 4 minut
pošli přátelům

Smíšené signály jsou nejhorší. Jak byste měli vědět, jestli ten roztomilý kluk barista z vaší oblíbené kavárny na vás letí, nebo jen dělá svou práci flirtuje aby dostal spropitné? A co ten chlap, který se na vás při cestě do práce vždycky usměje, ale vy máte pocit, že by to mohlo znamenat něco víc? Pokud chcete znát náznaky toho, že zájem předstírá za určitým cílem, a proč by to měl vůbec dělat?

Existuje několik důvodů, proč může člověk předstírat, že se mu nelíbíte nebo že ztrácíte jeho zájem. Mohl by si myslet, že vás zaujali, ale vy byste se o něj nezajímali. Pokud jste spolupracovníky nebo spolužáky nebo dokonce jen opravdu dobří přátelé, může se obávat potenciální trapnosti, pokud jeho pocity nebudou opětovány. Nicméně, ve většině případů, pokud člověk o Vás neprojeví statečně zájem, pravděpodobně nestojí za váš čas. Pojďme se tedy blíže na to podívat. 

Zde jsou některé náznaky, že by si mohl myslet, že se vám nelíbí, ale má o Vás tajný zájem. Plus, důvody, proč vám toto jeho chování může dávat smíšené signály.

Jak zjisti, že předstírá nezájem

Můž stydlín předstírá
Muž stydlín je podivný předstírá, že o Vás nemá zajem?

Vždy vás škádlí

Je to klasický příklad pokusů o seznamování se z předškolního věku! Zdá se, že vám ten chlap vždy prokazuje pozornost, ale ve formě škádlení nebo žertování, než aby vám řekl, jak jste skvělí. Pokud se vám zdá, že vás chlap tráví hodně času škádlením, mohlo by to být jedna ze známek, kdy předstírá, jako, že o Vás nemá zájem, ale tajně

Tento typ chování může mít smysl na pracovišti, ve třídě nebo na jiném místě, kde můžete být příležitostně k zastižení a pravidelně se setkávat, takže on nechce být zjevně koketní.

Někteří lidé prostě flirtují tímto způsobem, spíše než romantičtějším způsobem. Přemýšlejte o tom, jak vždy škádlíte své blízké přátele nebo členy rodiny, protože se s nimi cítíte dobře. Někdy to může znamenat, že se vám někdo moc líbí! 

Zajímá se o váš seznamovací život (ale nikdy o něm nemluví)

SEZNAMENI
Seznamujte se chytře!

Velká výhoda

Seznamka amateri cz má obrovskou výhodu a tou je možnost pozvat vybraný protějšek na video chat. Pohovořit tváří v tvář a samozřejmě si ho i důkladně prohlédnout a zjistit zda se nejedná a falešný seznamovací profil.

Máte přítele, který se vás vždy ptá na vaše seznamovací zkušenosti? To by mohla být jedna ze známek, kdy předstírá, že vás nemají rádi víc než své přátelé. Je pravděpodobné, že ho bude zajímat zvláště váš milostný život, protože chce zjistit, zda jste svobodná.

Může si také dělat poznámky o tom, co se vám líbí a nelíbí ve vašich vztazích pro budoucí použití. To platí ještě více, pokud se zdá, že nikdy nechce mluvit o svém randění.

Vždy Vás sleduje

I když se vás vždy nezeptá na vaše současné starosti a neustále se ptá na vaši novou práci jak se přizpůsobujete vašemu novému bytu atd., znamená to, že mu na Vás záleží. Nejen proto, že se ptá, ale také proto aby si pamatoval podrobnosti a mohl se na ně oklikou jinak zeptat.

Samozřejmě by to mohl být opravdu skvělý přítel, ale většina lidí není vždy tak pozorná, takže by to určitě mohlo být znamením, že je do vás tajně zamilovaný a nechce to dát najevo nebo se bojí.

Zdá se, že je vždycky kolem

Myslíte si, že je náhoda, že vždy zastavuje v restauraci, ve které jste servírka? Nebo že on vždy „náhodou bude v sousedství“, když vám posílá SMS? To by určitě mohlo být známkou toho, že předstírá, že vás nemá rád.

Vtipy o tom, že jste spolu dva

Toto znamení pravděpodobně znamená nejvíce. Pokud dělá vtipy, jako například „kdybychom se vzali, pravděpodobně bys mě celou dobu otravoval mým kouřením doutníku“

Dobře, takže si myslím, že mě má rád. Co teď?

Dobře, takže jste si přečetl všechny příznaky kdy on předstírá, že se vám nelíbí, a zvoní pravda. Co teď dělát? Mnoho odborníků na randění by řeklo věci, jako kdyby vám dává smíšené signály, to je signál, na který byste se měli zaměřit. Koneckonců, opravdu chcete strávit svůj čas a úsilí s chlapem, který předstírá, že vás nemá rád, místo aby vám dal lásku a pozornost, kterou si opravdu zasloužíte ze vztahu?

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..