Muž po padesátce se seznamuje jak na to část 3.

· Doba ke čtení 3 minut
pošli přátelům

Pokračujeme do poslední části ze série článků. Které mají za úkol poradit mužům po padesátce, kteří nejsou zrovna v té nejlepší finanční situaci a chtějí se seznámit se ženou a začít nový život ve dvou. V prvních dvou částech čtěte zde jak začít změna života a základy seznamování pro muže.

 

Nyní již jste vybaveni základními vědomostmi a připraveni na schůzku. Zbývá si tedy říci jak na ty ženské jít. Objasnit si jejich myšlení a povahu a dostat se jim pod kůži.

Jako je to se vším na světě tak i ženy mají svoji minulost, která sahá až do dávných dob kdy žili v jeskyních, na travinách a podobně. Vycházejte z toho, že žena je samička. Stejně jako třeba u zvířat.

Žena v dávné minulosti zamyslete se

Pokud sloučíme dávnou minulost a samičku dojdeme k cíli. Tímto směrem se musíme vydat a pochopit co ta žena vlastně je a jak přemýšlí.

Nebudeme rozebírat povahy o tom, že každá je jiná není pochyb, ale jedno mají stejné. Na to se zaměřte.

  • Chtějí mít rodinu
  • Chtějí se cítit bezpečně
  • Chtějí se líbit samečkům (páření)

Na to se zaměříme. Proč je tolik rozvodů zejména po čtyřicítce? Ženy bilancují a pokud nejsou spokojeny lámou mosty a hledají statnějšího samečka, který jim zajístí bezpečí.

Takto přemýšlejí podvědomě mají to dané právě z již zmíněné dávné minulosti. Pokud se tedy řídíte vším co jsem si napsali v minulých článcích a máte domluvenou schůzku. Případně jste již na nějaké byli. Pokračujte dále v tomto duchu.

Chovejte se slušně ovládejte se

Chvástáním nic nezískáte. Pro ženu není směrodatné bohatství, ale chlap, který má práci. Chlap, který se nefláká po hospodách. Chlap na, kterého se může spolehnout u , kterého se cítí bezpečně. Zase jdeme do minulosti.  Chce statného samce o, kterém ví, že ji a děti vždy nakrmí a ubrání před nepřáteli.

Sex je pro ženu neméně důležitý avšak nenaléhejte, ale zase nebudte stydlín. Vyčkejte a začínejte drobnými pozornostmi a doteky. Například  když jdete z kavárny ze schůzku jí otevřete dvěře a rukou ji lehce v pase posunete (pomůžete) ven. Ona ten dotek vnímá jako pozornost a cítí právě ochranu.

Další vhodnou věcí při sbližování se je jakoby náhodou jí chytit za ruku. A hned pustit s tím ježiši co já to dělám promin.. získáte pozornost a opět se posunute dál ve zbližování. Ona to cítí jako žena  a doma o Vás bude již přemýšlet jinak. Vy jste se jí dotknul.

Závěrečné shrnutí o seznamování

Více se již tímto tématem zabývat nebudeme. Ctěli jsem zhrnout základy pro muže, kteří si ve většině případů tyto věci neuvědomují. Zvláště po padesátce hodní flintu do žita a raději stagnují u piva v hospodě a čekají na zázrak.

Závěrečná rada a doporučení. Pokud nechcete být sám. Jděte do toho přečtěte si naši serii článků seznámení se muže po padesátce. Ta Vás nakopne, porádí a dá Vám cenne rady jak začít. Nebudte hulvát a sobec  žena je křehké stvoření chce být chráněna  a zabezpečena  (a není to o hromadě peněz).

Hodně štěstí při nalezení té správné partnerky

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..