Moje první rande co vzít na randění na sebe

· Doba ke čtení 6 minut
pošli přátelům

Moje první rande a uvažování co si vzít na sebe věčné téma.Mnoho lidí hledající lásku jsou dnes dobře orientovaní v umění seznamování. Najděte si profil na seznamce, který vás osloví, zahájíte konverzaci, naplánujete si schůzku a těšte se, jaké to bude, co vzít na randění na sabe je na pořadu dne a zde to roezbereme.

Nervy samozřejmě jdou oběma směry. Je normální se obávat toho, jak se na tomto klíčovém prvním setkání budete prezentovat a dělat vše abyste z tohoto večera nebyli zklamní. Naštěstí existuje několik věcí, které můžete udělat, abyste zvýšili svou důvěru před prvním skličujícím setkáním. Jednou z nejlepších zbraní ve vašem arzenálu je naplánovat bláznivé oblečení, které kombinuje současné módní trendy s vlastním jedinečným smyslem pro styl. A nebojte se – pokud vám chybí oddělení módy, stále existuje naděje. Čtěte dál náš průvodce Vás bude inspirovat.

Moje první rande využijte svůj stávající šatník

Moje první rande

Příprava na první rande může být perfektní omluvou pro návštěvu obchodů a výběr některých nových položek do šatníku. Ale neexistuje žádné pravidlo, které říká, že na první rande musí být úplně v novém. Ve skutečnosti je toho hodně, co je třeba říci o útoku na stávající šatní skříň, aby jste přišli s dokonalým novým vzhledem.

Dvě pravidla, která se musíte mít zpočátku mít na paměti, když plánujete, co vzít na randění na sabe jsou, musíte vypadat jako vy, oblečení musí být pohodlné. S těmito pravidly na paměti, vaše stávající kolekce oblečení je ideálním místem pro start. Pokud si nejste jisti, který z vašich šatů je pro Vás dobrý, zeptejte se sami sebe na následující otázky.

Které položky Vašeho šatníku Vám chválí známí a spolupracovníci? Které položky nosíte znovu a znovu, protože se cítíte dobře, když stojíte před zrcadlem? A který kus by byl první ve vašem kufru, kdybyste jeli na víkend? Položky šatníku, které odpovídají tomuto seznamu, jsou dobrým místem pro začátek při plánování tohoto oblečení.

Pokud se ve Vašem oblíbeném oblečení stále se cítíte skvěle, ale jsou již trochu více opotřebované můžete v second handech najít slušnou náhradu. Nezapomeňte ale, že toho samého lze dosáhnout s dobrou parní žehličkou, elegantním kabátem a nějakým dobře zvoleným příslušenstvím.

Co vzít na randění na sebe proberte šatní skříně

Co vzít na randění
Moje první rande je zde a možná, že hledáte novou sukni, která by šla s nejoblíbenějším nočním topem, zbrusu novou kravatu, která doplní váš zaručeně perfektní oblek, nebo prostě nový vlasový výrobek. Ať už hledáte cokoliv, výlet do obchodů před vaším velkou schůzkou je nevyhnutelností.
Ne všichni z nás mají rádi nakupování, ale zajít do kamenných obchodů je lepší než objednávat zboží online, když plánujete termín schůzky.

To proto, že návštěvy obchodů vám umožní reálně si vyzkoušet věci dříve, než si je koupíte a hlavně se na sebe můžete podívat pořádně do zrcadla. Nejlepší je jít s myšlenkou vědět do koupit, ale nebojte se zkusit něco nového a vzrušujícího – je důležité, abyste se cítili skvěle! Na praktické úrovni koukejte po oblečení, které bude pohodlné v prostředí seznamování. To znamená prodyšné tkaniny, oděvy, které neomezují vaše pohyby, a boty, které není třeba nosit v tašce na přezutí, ale můžete v nich v pohodě na schůzku přijít, Na vysoké podpatky je čas.

Pokud jste v této chvíli stále na vážkách, pokračujte ve čtení! Máme nějaké nápady, jak dostat Vás dostat do perfektní seznamovací fashion.

Co vzít na randění ve dne

Co vzít na randění ve dne
Denní seznamovací schůzky mohou být úžasná věc, ale představují svůj vlastní soubor výzev. Nejen, že jste méně schopni spoléhat se na odvahu, protože jste vystaveni dennímu světlu, proto musíte dát dohromady pohled na Vás, který ohromí na rozdíl od lichotivého nízkého osvětlení v nočním baru.Dobré zprávy. Denní šaty jsou přirozeně pohodlnější, díky čemuž se budete cítit v pohodě. Budete chtít přizpůsobit přesný vzhled v závislosti na aktivitě, ale navrhované položky zahrnují pohodlné boty – takže můžete jít na improvizovanou procházku doplněni elegantní bundou nebo kabátem (v závislosti na ročním období).

Pro ženy je vhodné dokončit vzhled koženými mokasíny, jemné stříbrné šperky a lehké přírodní make-up.

Pro muže, džíny nebo khaki kalhoty jsou také dobrou volbou pro denní schůzku spolu s bílým tričkem nebo polokošilí.

Moje první rande večer co na sebe

Moje první rande večer co na sebe
Když přijde na řadu večerní schůzka s výhledem na noční randění je oblečení o dosažení rovnováhy mezi sex-appeal a praktičností. Chcete vypadat a cítit se nejlépe, ale ne za cenu vašeho pohodlí! Ačkoli večerní rande má tendenci být přímočařejší než rande přes den, měli byste si svůj oděv přizpůsobit činnosti, kterou budete nejspíše vykonávat.

Pokud jste pozváni do hospody na pivo a grilované koleno, oblek nebo koktejlové šaty nebudou ideální volbou. Noční bar a elegantní restaurace, na druhé straně, bude vyžadovat trochu více péče a pozornosti v šatníku oddělení. Pro ženy je obtížné nosit klasické róby. Ignorují horké módní trendy této chvíle. Místo toho se zaměřte na hledání něčeho, co vám vyhovuje, předvádí vaše nejlepší vlastnosti a dává vám styl. Boty s pohodlnými podpatky, pár náušnic nebo robustní náhrdelník. Make-up volte moudrý, snažte se udržet věci jednoduché a nepokoušejte se o nic, co jste ještě nezkusili!

Pro muže je to o volbě mezi oblekem nebo něčím více ležérním. Bílé tričko s džíny a polobotkami může být dokonalejším vzhledem. Pokud byste raději byli formální vemte dobře padnoucí oblek a elegantní košili, ale bez kravaty.

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..