Miluji tě, ale nejsem do tebe zamilovaný jak reagovat návod

· Doba ke čtení 5 minut
pošli přátelům

Neexistují žádná sladší slova než „Miluji tě.“ Můžete milovat a pečovat o někoho, a zároveň k němu necítíte lásku. Spousta lidí má odlišné názory na to, jak lásku definují.

Čím více seznamovacích a vztahových zkušeností získáte, tím více si uvědomíte, že existuje mnoho různých typů lásky. Není to jen vášnivá, romantická láska, filmová láska, ale existuje také bezpodmínečná láska, posedlá láska a platonická láska. A někdy – kvůli mnoha okolnostem, jako je čas, vzdálenost a významné životní události – i ty nejpevnější romantické vztahy mohou ztratit jiskru a přejít od vášnivých k platonickým.

Někdy vidíte změnu přicházet. Ale jindy to může vyjít z ničeho. To může být náročná situace. Slyšení těchto nepříjemných slov od vašeho partnera není nikdy příjemné, ale pokud se vám to stane, zde je návod, jak odpovědět.

Jak pochopit, když mi řekl:

Miluji tě, ale nejsem do tebe zamilovaný

Není snadné slyšet, jak váš partner říká: „Miluji tě, ale nejsem do tebe zamilovaný.“ Je přirozené být smutný, rozzlobený, zraněný a zklamaný. Není to však ani pro něj snadné říci. Pokuste se pochopit, odkud čím si váš partner pochází, a uvědomte si, že to bylo pro ně těžké rozhodnutí.

Nemusíte s nimi souhlasit, ale mě li byste se snažit respektovat jejich pocity, vyslechnout je a zjistit, odkud pocházejí. Můžete položit otázky, abyste porozuměli jejich odůvodnění, ale dejte jim prostor a čas, abyste je řádně pochopili.

Zeptejte se sami sebe, zda se cítíte stejným způsobem

Miluji tě, ale nejsem do tebe zamilovaný
Respektujte rozhodnutí partnera odejít

Myslíte si, že věci ve vašem vztahu byly perfektní a že jste byli na stejné stráně? Nebo jste viděli známky problémů vařícím se pod povrchem? Nyní je čas být k sobě upřímný a zeptat se sami sebe, zda se cítíte stejným způsobem.

V této situaci je snadné reagovat negativně, ale vydechněte se a hluboce přemýšlejte o svých vlastních pocitech. Než odpovíte, udělejte si čas na zvážení toho, co si opravdu myslíte o svém vztahu.

Rozhodněte se, zda o něj chcete bojovat nebo je čas odejít

Pokud se váš partner rozhodl a pevně si stojí za svým rozhodnutím, může se stát, že nebudete moci nic udělat, abyste zachránili vztah. Nicméně, pokud jste oba otevřeni mluvit a pokoušet se o to, aby vztah fungoval, nyní je čas rozhodnout, zda stojí za to bojovat.

Existuje mnoho možností, jak opravit vztah, od terapie párů po vyčlenění času na rozhovor a zábavu. Někdy je příliš pozdě nebo to není nejlepší volba pro vás oba. Vězte, že to můžete opravit, pokud to chcete oba, ale také to, že můžete odejít s hlavou zvednutou (čtěte pomocný článek jak opustit někoho koho milujte) vysoko, pokud je to neměnný výsledek partnera.

Chcete zůstat přáteli nebo ne?

SEZNAMENI
Seznamujte se chytře!

Velká výhoda

Seznamka amateri cz má obrovskou výhodu a tou je možnost pozvat vybraný protějšek na video chat. Pohovořit tváří v tvář a samozřejmě si ho i důkladně prohlédnout a zjistit zda se nejedná a falešný seznamovací profil.

Chcete přerušit všechny vzájemné kontakty? Nebo chcete zůstat přáteli? Každý vztah a soubor okolností jsou odlišné. V některých scénářích mohou věci, jako je dům, manželství nebo děti, komplikovat věci. Promluvte si se svým partnerem a najděte řešení, které bude fungovat pro vás oba.

Nezapomeňte však obětovat svoji vlastní pohodu, abyste zůstali ve spojení se svým bývalým. Musíte udělat to, co je pro vás a vaše uzdravení nejlepší, i když je to těžká volba. Zůstávat přáteli může být velmi náročné, zejména zpočátku. Než se rozhodnete, zvažte to pečlivě. Mé doporučení i když se bude zdát hulvátské zní možná přísně. Nikdy nezůstávejte s bývalým EX přáteli. Nikam Vás to neposune jen zkomplikuje život.

Najít špatně za špatných okolností

Jak jsme řekli, nikdo nechce slyšet, že jeho partner už do něho není zamilovaný jak zjistit zda se oba milujte .Ale svým způsobem ti dělá laskavost tím, že ti to řekl. Nechcete být ve vztahu s někým, kdo nechce být ve vztahu s vámi. A čím dříve víte, jak se skutečně cítí, tím dříve se můžete pohnout, zahájit proces hojení a najít někoho nového.

V životě existuje mnoho různých typů smysluplné lásky, od rodiny po přátele, mazlíčky až po vášně. Udělejte si čas a podívejte se na všechny ostatní dobré věci, které máte ve svém životě, a zaměřte se na ně.


close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..