Miluji ho mám mu ještě zavolat rady ženám jak telefonovat s mužem

· Doba ke čtení 5 minut
pošli přátelům

Pokud jste šli na rande s chlapem a on vám za pár dní nezavolal, je buď extrémně zaneprázdněn, nebo nemá zájem vás znovu vidět, ale nemá odvahu vám to říct. Není divu, že stará otázka „Mám mu zavolat já?“ Se Vám honí hlavou!

Některé ženy se rádi ujímají aktivity a jsou tím, kdo zavolá jako první a navrhují, další rande, zatímco jiné raději počkají, zda jim muž zavolá. Pokud vás zajímá, zda byste mu měli zavolat, záleží to na situaci. Nikdo nechce být v takových situací příliš dotěrný.

Když se stydíte zavolat, ukazuje to nedůvěru ve vlastní hodnotu. To může pramenit z dospívání nebo jste měli rodiče, kteří byli citově nedostupní. Přejete si laskavého milujícího partnera, ale podvědomě nevěříte, že si zasloužíte lásku a úctu člověka, protože jste ji nikdy neměli.

Jak ale můžete vědět, zda jste potřební? Sestavili jsme několik ukazatelů, které vám pomohou zjistit, zda byste mu měli zavolat, nebo zda byste měli udělat krok zpět.

Rady ženám jak telefonovat s mužem

Zvednout telefon a zavolat chlapovi,kterého chcete znovu vidět je zcela normální žijeme v 21 století. Stejně tak první hovor z Vaši strany nebo odeslání první SMS zprávy. Ale je rozdíl mezi převzetím iniciativy a pronásledováním. První pramení z míry sebevědomí, zatímco druhé je vázáno na nejistotu.

Pokud mu telefonujete pravidelně, protože máte pocit, že ho potřebujete uklidnit, mohlo by to být něco špatného. Všimnete si, že si kousáte jazyk nebo se máte strach, že byste mezi vámi mohli vykolejit věci? Pokud ano, zeptejte se sami sebe, zda Vaše obavy jsou opodstatněné..

Je snadné si toho všimnout i v jiných oblastech vašeho vztahu. Zjistíte, že s ním vždy souhlasíte, protože jste dychtiví ho potěšit? Možná ho vždycky necháte, aby se po noci s přáteli skončil ve tvém bytě? Možná se bojíte říct ne když chce sex, protože se bojíte, že vás už možná nebude chtít vidět.

Zeptejte se sami sebe, zda ho vaše dychtivost potěší, že jste k němu příliš milý, a ignorujte to co vlastně od vztahu chcete.

Než zavoláte přemýšlejte o tom, co ve skutečnosti chcete

SEZNAMENI
Seznamujte se chytře!

Velká výhoda

Seznamka amateri cz má obrovskou výhodu a tou je možnost pozvat vybraný protějšek na video chat. Pohovořit tváří v tvář a samozřejmě si ho i důkladně prohlédnout a zjistit zda se nejedná a falešný seznamovací profil.

Pokud ho voláte k okamžitému uspokojení, možná budete chtít znovu zvážit, než mu zavoláte. Důvodem je to, že dovolujete, aby se na něj vaše štěstí příliš spoléhalo. Co když řekne něco, co neočekáváte? Co když nemá čas mluvit? Co když Vám nezvedne telefon?

 Ano, je dobré spolu mluvit a telefonní hovory vás mohou být velmi příjemné. Ale pokud pravidelně voláte kvůli malému pocitu štěstí, je na čase vyhodnotit situaci. Může být také čas prozkoumat další oblasti vašeho vztahu.

Jste typ člověka, který věří, že nalezení „dokonalého“ muže je odpovědí na všechny vaše problémy? Pokud ano, je třeba si uvědomit, že to často může vést ke zklamání – zde není nic tak dokonalého. Láska je o učení přijímat lidi tak, jak jsou,a růst společně.

Především, pokud v sobě nenajdete štěstí, nikdy to nevydrží. Neustále budete hledat štěstí od svého partnera a očekávat od nich více, než vám mohou dát. 

Vždy dáváte víc, než dostanete?

Jste ten, kdo vždycky nejprve posílá textové zprávy nebo volá, nebo dělá plány? Chodíte nakupovat abyste ho potěšili tím, že mu dáte dárky, vaříte mu večeři nebo se vždy ujistíte, že máte své oblíbené pivo v lednici? 

Pokud si dáváte naději, že vás více ocení a zamiluje se do vás, možná nikdy nedostanete to, co jste si přáli, je to proto, že vás neuznává. Vztahy by měly být zdravou rovnováhou mezi dáváním a přijímáním. 

Když neodpoví, znovu ho kontaktuješ? Chyba!

Dobrým pravidlem, které musíte dodržovat, je, že nebudete nikdy textovat ani volat někomu dvakrát. Není důvod znovu zavolat.

Je to běžný scénář: uběhly týdny bez odpovědi na Vaši zprávu od Vašeho chlapa, jste přesvědčená, že musel ztratit telefon nebo měl nehodu, takže nakonec pošlete ještě jedenu SMS. Nedělejte to pokud o Vás stojí ozve se Vám.

Když ti nezavolá jsi z toho hotová co se stalo

Myslíte si, že vaše mysl pracuje v stále se žárlivými myšlenkami a úzkostí? Vždycky posíláte SMS a voláte mu, protože se chcete ujistit, že není s někým jiným. Možná se dokonce vzdáte pokušení pronásledovat ho na sociálních médiích?

V podstatě, když ho hned neslyšíte, okamžitě si myslíte, že jste udělali něco špatného nebo pochybujete o jeho lásce vůči vám. Důvěra je základem každého stabilního vztahu. Uvědomte si, že jste úžasná žena, a každý muž by měl štěstí, že být s vámi. Když toto ztělesníte, bude snazší důvěřovat si, protože si ceníte své vlastní hodnoty.

Nedáte mu nebo sobě prostor pořád něco chcete

Neustálé voláte a žádáte ho, aby s vámi trávil více času, bude pravděpodobně přijato jako otravování. To povede k tomu, že se odtáhne, aby se mohl cítil kontrolou nad svým osobním prostorem.

Je důležité, aby oba jednotlivci v jakémkoli vztahu měli svůj vlastní prostor, aby byli sami sebou a udržovali si nezávislost. 

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..