Máte rande a jste nervozní? Rady na první rande k uklidnění nervů

· Doba ke čtení 4 minut
pošli přátelům

Nezáleží na tom, zda jste zkušení v seznamování, nebo je to první rande, na které za chvilku jdete nelamte si hlavu téměř všichni zažívají nervozitu. Kromě toho stále pravděpodobně zažíváte stejné nervozity bez ohledu na to, jak dobře znáte druhou osobu. Možná jste s ní byli deset let nejlepší kamarádi, nebo jste se s nimi náhodou setkali v seznamovací aplikaci, a stále se pravděpodobně budete dívat na sebe do zrcadla poté, co projdete nejhoršími scénáři nastávajícího rande a řeknete: „Ach bože “Doufám, že to půjde dobře.”

Ať už je vaše situace jakákoli, jedná se o snadné věci, které vám pomohou uklidnit nervy a soustředit se na to, na čem opravdu záleží.

Vyberte si bezpečné veřejné místo, kde budete mít první rande

Rady na první rande k uklidnění nervů
Na prvním rande je nervozita zcela přirozená

Bez ohledu na to, jak dobře znáte nebo si myslíte, že znáte druhou osobu na základě vašeho seznamování, je vždy důležité vybrat místo, kde se setkáte, které je veřejné. Takže vyberte restauraci, kavárnu nejlépe tu kam chodíte a znáte se s personálem. Budete mít větší pocit bezpečí.

Je to také skvělý nápad vybrat si místo, které znáte opravdu dobře, takže se nesnažíte žonglovat s poznáváním něčeho nového. Navíc procházka na místo, které dobře znáte a kam chodíte každý týden, vám může pomoci uklidnit se.

Přijměte ochranou zónu přítele pro první rande

Polovina úzkosti, kterou můžete pociťovat, je polovina vlastního pocitu na nalezení romantiky a druhá polovina, která se nechce zabývat odmítnutím, takže přemýšlejte o blížící se schůzce, jako byste šli ven s přítelem , nikoli se svým super favoritem na seznámení .

SEZNAMENI
Seznamujte se chytře!

Velká výhoda

Seznamka amateri cz má obrovskou výhodu a tou je možnost pozvat vybraný protějšek na video chat. Pohovořit tváří v tvář a samozřejmě si ho i důkladně prohlédnout a zjistit zda se nejedná a falešný seznamovací profil.

Netlačíme sami sebe uklidněte se říkejte si, že jdete ven s přáteli. Takže si řekněte: „Jdu s kamarádem.“ Přijměte ochranou zónu přítele. To vám může pomoci soustředit se na sebe v tuto chvíli, bavit se a nebát se, že něco pokazí.

Plánujte věci před a po datu

První schůzka obvykle tvoří setkání a poznání. Nejste na ni, abyste se ponořili do životních příběhů druhých. Opravdu jste zde, abyste zhodnotili, zda funguje chemie ve vztahu a chcete zjistit, zda to půjde dál.. nebo ne. Takže si rande podle toho naplánujte.  Pokud jste extrémně nervózní před první schůzkou ukliďte si pořádně byt nebo jděte do fitka

Naplánujte si na první rande něco zábavného, ​​ale také flexibilního. V případě, že se vám líbí, kam věci směřují, a chcete pokračovat ve schůzce, budete mít možnost zrušit své plány po skončení akce, ale pokud zjistíte, že partner není ten pravý, budete rádi, že už máte plán se zdekovat s přehledem.

Pozor na pití alkoholu ovládejte se

Většina z nás zjistí, že pití usnadňuje věci, takže pokud chcete pít na prvním rande dodržujte pravidlo jednoho nápoje. 

Nesoustřeďte se příliš na výsledek rande

Všichni jsme měli skvělá první a tak hrozná první randění. Pokud budete postupovat podle všech výše uvedených tipů, nejhorším scénářem by bylo, že jste skončili a nemáte další rande. To opravdu není tak velký průšvih. 

Nepřemýšlejte o tom. Jen se uvolněte a zkuste se dobře bavit. I když schůzka skončí špatně, alespoň budete mít skvělý příběh, který povíte svým přátelům.

Pokud cítíte nervy prvního rande, nejste jediný. Stává se to téměř každému. Ve skutečnosti byste si měli pamatovat, že vaše datum je také pravděpodobně nervózní a doufat, že si toho nevšimnete.

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..