Mám zkusit online seznámení důvody proč ano

· Doba ke čtení 3 minut
pošli přátelům

Pokud jste přemýšleli o online seznámení a nemáte odvahu, abyste to udělali možná byste měli začít hned a zkusit to. Existuje spousta lidí – zaneprázdněných lidí, plachých lidí, lidí ve venkovských oblastech – kteří mají důvody, proč se s novými lidmi snadno nesetkají . Pro ně online seznámení je pravděpodobně nejvhodnější způsob.
A pokud se ptáte sami sebe:

Měl bych se pokusit o online seznámení?

Ale vždy naleznete důvod, který vám brání v tom, abyste se o to pokusili. Možná, že vaše důvody nejsou tak opodstatněné, jak si myslíte.

Online seznámení neni bezpečné

Mysli racionálně. Proč to musí být méně bezpečné než setkání s někým náhodně v baru? Na online seznamce předtím, než se rozhodnete pro setkání, můžete strávit spoustu času online chatováním, takže se o partnerovi dozvíte spoustu věcí mnohem dříve, než se setkáte.

Setkal jsem se již s mnoha lidmi a nedopadlo mi to

I když je to pravda, on-line seznámení může jen pomoci. To neznamená, že musíte přestat hledat lásku mezi lidmi, se kterými se setkáváte ve svém každodenním životě. A i když máte oči na několik možných objektů k seznámení, neexistuje žádná záruka, že se jeden z nich změní na pana pravého. Přemýšlejte o online seznámení jako o dalším způsobu, jak zvýšit své šance na nalezení partnera

Teď jsem příliš zaneprázdněn nemám na to čas

Můžete být příliš zaneprázdněni, abyste si zašli do baru nebo do nočních klubů, ale každý může najít čas na používání internetu – a potkat někoho že za to stojí. Pokud je váš život opravdu plný práce, pak online seznamování je velmi efektivní využití vašeho drahocenného času, který může přinést velmi pozitivní výsledky.
Cestovní čas, přestávka na oběd a pár minut klidu v noci jsou příležitostí k procházení online profilů a můžete si kdykoli vyměňovat zprávy se zájemci o seznámení ze svého smartphonu.

To je moc drahé ty seznamky na internetě přece

Mnoho stránek umožňuje registraci a procházení zdarma, i když obvykle musíte zaplatit za vytvoření vlastního profilu nebo reagování na profily, které se vám líbí. Většina nákladů je však docela rozumná, i když některé vysoce specializované nebo exkluzivní stránky mohou účtovat poplatky za pojistné.

Rozhodně za online seznámení utratíte méně než za noční řádění v baru nebo na diskotéce.

Je pro mě těžké věřit někomu, s kým jsem se setkal online

Jsi si jistý, že vždy můžeš věřit někomu, koho potkáte i offline? Ale při setkávání se s lidmi je vždy možné, narazíte na podvodníka, lháře atp. V obou případech musíte věřit tomu, co říkají vaše instinkty, a pokud vám někdo dává špatný pocit nebo vibrace, vyhněte se mu.

Je to jen pro blázny a na online seznamkách jsou úchiláci

Každá kvalitní seznamka je žárlivá na svoji pověst má ochranu na to, jak se zbavit lidí, kteří způsobují obtěžování nebo napadají jiné členy komunity. Pro vlastní bezpečnost je většina online lidí ostražitá a ihned nahlašuje nevhodné nebo podezřelé chování členů seznamky. Neměli byste se cítit méně bezpečně než na silnici.

Pouze zoufalci se snaží seznámit na online seznamkách

Dříve možná, ale ne dnes. Všechny druhy lidí po celém světě používají online seznámení a mnoho z nich jsou na tom stejně jako vy. Vidí to jako bezpečný způsob, jak se představit lidem, se kterými se nesetkají v offline světe a možnost nalézt nového partnera.

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..