Mám dítě a hledáme maminku. seznamování chlapa s dětmi: Co byste měli vědět

· Doba ke čtení 5 minut
pošli přátelům

Mám dítě a hledáme maminku pro trvalý vztah. Na co by jste měli být opatrní jako otec s dítětem při hledání seznámení a vezmeme to i z druhé strany. Seznámila jste se s mužem, který je otcem. Máme pro Vás důležité body, které by jste si měla ujasnit než vztah s mužem, který je otcem posunete dál.

Ale chodit s klukem s dětmi? Je třeba přemýšlet a vzít v úvahu mnohem více. Je nesmysl odmítnout pozvání na rande od chlápka, který má děti. Mohl by pro vás být skvělou partií a bylo by hloupé říkat ne, jen proto, že má už rodinu. 

Mám dítě a hledáme maminku

Takže tady je to, co potřebujete vědět o randění s klukem s dětmi

Nesetkávejte se s jeho dětmi, pokud to s tím chlapem nemyslíte vážně. Setkat se s dětmi příliš brzy je vždy špatný nápad, protože existuje obrovské riziko, že se s nimi citově spojíte. 

Je nespravedlivé přivézt děti na emocionální horskou dráhou, tím, že mají někoho nového v životě. ke kterému přilnou. Už se vypořádali s tím, že se jejich rodiče rozešli, nebo ještě hůře, že ztratili rodiče, takže už stejnou nebo hodně podobnou věc na talíři nepotřebují. Než se setkáte s dětmi svého partnera buďte si jistí, že Váš vztah má smysl.

Pamatujte, že jeho děti budou vždy na prvním místě

Chlap, s nímž chodíte, může mít plnou péči o své děti, nebo může být vdovcem. O své děti se stará na plný úvazek věnuje jim všechen svůj volný čas. Je také možné, že je vidí jen o víkendech pokud je nemá ve své plné péči. Počítejte tedy s tím, že je pravděpodobné, že se tu a tam objeví věci, které ovlivní váš vztah. Hledáte nový vztah a nevadí Vám muž s dětmi vyzkoušejte zdarma bezva flirt seznamku.

Možná bude muset v krátké době zrušit své společné plány, protože například jedno dítě onemocní. Může nepřijít babička na hlídání a nebude nikdo jiný kdo se o děti postará. Bez ohledu na důvod bude každý dobrý rodič vždy dávat přednost potřebám svých dětí, nad svými romantickými vztahy.

Mám dítě a hledáme maminku máte takovou známost. Ujistěte se tedy, že jste vyrovnaní s tím, že jeho děti budou vždy před vámi jeho prioritou číslo jedna. 

Ujasněte si, zda stále chcete mít vlastní děti

Když už někdo prošel fázemi založení rodiny, možná už nebude chtít žádné další děti. Takže je důležité, abyste zjistili, zda chce mít ještě děti. Neodkládejte to udělejte to jako první věc..

Mohl by být nadšený, že bude mít více dětí. To je skvělé, protože budete vědět, že jste na stejné stráně. Nebo vám možná řekne, že tato část jeho života je uzavřená. Pokud tedy chcete své vlastní děti budete moci odejít dříve než do vztahu investujete příliš mnoho.  

Mám dítě a hledáme maminku smiřte se s jeho EX

Může to být bývalá přítelkyně nebo manželka, nebo dokonce někdo, s kým jen byl několikrát. Ale bez ohledu na jejich minulý vztah ona osoba je matkou jejich dětí. To znamená, že bude přítomna ve vašem životě, ať se vám líbí nebo ne. 

To může být obtížné řešit. Neustále vám bude připomínána jejich minulost. Bude s ním a dětmi často v kontaktu. A to ve vás může vyvolat pocity žárlivosti.

Ale zkuste si vzpomenout, že existuje dobrý důvod, proč nejsou stále spolu. A pokud se vám podaří vytvořit dobrý vztah s jeho bývalým, bude život všem zúčastněným mnohem jednodušší. 

Dětem bude nějakou dobu trvat, než si na vás zvyknou

Pro děti je opravdu těžké přijmout, že jejich rodiče již nejsou spolu, a vidět je, jak chodí s jinými. Představte si, že se vám to stalo, když jste byli mladší? Možná si to ani nebudete muset představit.

Až se tedy konečně setkáte s jeho dětmi, nechte je, aby se proces jejich poznávání odvíjel organicky. Nezkoušejte to spěchat. Udělejte si čas a nechte je, ať si vezmou ten svůj. Nenuťte je, aby se s vámi spojili, a nesnažte se je přimět, aby vás měli rádi. Buďte sami sebou a nechte je, ať vás přijmou svým vlastním tempem. 

Když chodíte s mužem s dětmi, pamatujte, že to bude tvrdší, než si myslíte

Můžete se připravit na rande s klukem s dětmi, jak chcete. Realita však bude mimo vaši kontrolu a bude těžké ji předvídat. Možná si myslíte, že to zvládnete v pohodě, a když se s tím setkáte, může to být pro vás příliš mnoho. 

Kromě toho musíte vzít v úvahu nejen vaše emoce. Je to člověk, se kterým chodíte, a také pocity jeho dětí. To je spousta lidí, na které je třeba myslet. Děti vašeho partnera vás možná moc nechtějí. Bude toho tolik, co nemůžete ovládat, a tolik, do čeho se nedostanete. 

SEZNAMENI
Seznamujte se chytře!

Velká výhoda

Seznamka amateri cz má obrovskou výhodu a tou je možnost pozvat vybraný protějšek na video chat. Pohovořit tváří v tvář a samozřejmě si ho i důkladně prohlédnout a zjistit zda se nejedná a falešný seznamovací profil.

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..