Lev a střelec seznámení hodí se lev ke střelci vše o vztahu

· Doba ke čtení 4 minut
pošli přátelům

Lev a Střelec je perfektní pár. Druh páru, který lidé chtějí vidět na večírcích. Jiné páry budou závidět jejich zábavnému a šťastnému vztahu. Užívají si života naplno. A oni se spojí způsobem, který přináší dobrodružství a obdiv v každém z nich.

Lev a Střelec osobnostní rysy

Lev a Střelec seznámení hodí se k sobě
Lev a Střelec jsou obě ohnivá znamení a šiknou se k sobě skoro na 100%


Lev a Střelec jsou kompatibilní, protože jsou obě ohnivými znameními. V zásadě budou mít tito jednotlivci podobný pohled na život. Dává jim dobré vzájemné porozumění a silné spojení od začátku. Oba jsou dobrodružní a živí, milují zábavu i socializaci a jsou to charismatičtí lidé. Je to požehnaná kombinace.

Rozdíly mezi Levem a Střelcem

Mezi těmito dvěma znameními existují dva hlavní rozdíly. První je, že Lev je stálá palebná síla, zatímco Střelec je proměnlivá palebná síla. Tato vlastnost se vyjadřuje různými způsoby. Například Lev bude pravděpodobně rozhodnější než Střelec . Lev bude vždy chtít dokončit to, co začíná, zatímco Střelec může přelétavat z jednoho zájmu do druhého a intenzivně tříštit svou pozornost. Lva síla může v tomto vztahu prospět Střelcům tím, že jim pomůže naučit vidět, to co začnou.

Druhým rozdílem je, že znamení Lva vládne slunce, zatímco Střelce ovládá Jupiter. To také funguje ve prospěch vztahu jako celku. Lev jako slunce je rád středem pozornosti a řídí konverzaci. Mezitím Střelec, jako proměnlivé znamení, nemusí mít hlavní pozornost, kontrolu ani majetek. Stčelci jsou rádi, že se mohou prosadit a upoutávat pozornost Lva. Stejně jako dávají Lvu svou vlastní rozmanitou společnou cestu po celou dobu vztahu.

Fungují dobře i na jiné úrovni, protože Jupiter, který vládce Střelci, je planetou plnou nadbytku, expanze a potěšení, zatímco Lev je známý tím, že miluje věci v životě a žije na plný plyn. Téměř všechny nuance obou znamení dokonale spolupracují s ostatními a vytvářejí vztah, který je zábavný, postrádá konflikt a napětí.

Lev a Střelec v posteli a úspěch ve vztazích

Lev a Střelec v posteli
Lev a Střelec je skoro ideální pár vyhovují si ve všech směrech i v posteli

Lev a Střelec v posteli je perfektní výbušná kombinace. Lev a Střelec se v posteli perfektně doplnují. I s dokonalým začátkem a nejlepší kompatibilitou je třeba si uvědomit, že nastanou chvíle, kdy dojde k neshodám. Trávení času v těsné blízkosti po celý život neprobíhá bez napětí a jedná se o dvě ohnivé, silné znamení samy o sobě. Mají nejlepší šanci na zábavu, romantiku a vzájemný respekt mezi sebou v 99% času. Jak se dívají na lásku hvězdy článek na dané téma.

Je důležité nenechat, aby se to zbývající smolné 1% nestalo tím na co se ve vztahu budete soustředit tak se Vám to vymklo kontrole. Střelec je notoricky známý jako upřimný reproduktor. Mluví přímo a říkají jak to je na rovinu a do očí. Lev je zatím pyšný a musí být obdivován. To znamená, že Střelec může Lva velmi snadno rozrušit. Jedním způsobem je to vlastně dobrá věc.

S Lvem a Váhou ve vztahu existuje riziko, že se Lev stane příliš velkým a arogantním, protože Váha je tak citlivá. Zatímco Střelec bude udržovat Lva ego pod kontrolou, ale je stále důležité, aby si Střelici pamatovali Lví citlivost a vyhnuli se překročení únosné meze, protože pak Lev zaútočí bez slitování.

Poslední věcí je, že ani jeden z partnerů by neměl mít zášť nad malými problémy. Lev a Střelec jsou obě znamení zvěrokruhu, které ostatní obecně respektují a s ostatními dobře vycházejí. Musí si navzájem prokazovat stejný respekt, jaký chtějí pro sebe.

Potenciál vztahu Lva a Střelce je velký tento pár může mít takový vztah, o kterém mnoho jiných může jen snít. Hodně, ale záleží na Vás samotných…

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..