Láska s mužem o 30 let starším je to normální se zamilovat

· Doba ke čtení 3 minut
pošli přátelům

Láska s mužem o 30 let starším doba je již taková a velmi často vídáme páry. O kterých si myslíme, že jde o otce s dcerou. Opak je pravdou jde o milující se pár s větším věkovým rozdílem.  Je to špatné nebo není? Někdo se nad tím pohorší jinému je to jedno.  Má vztah například osmnáctileté dívky s padesátiletým mužem budoucnost ?

Seznámila jsem se s o 30 let starším mužem zamyšlení

Jak se může dívka seznámit s o třicet let starším mužem je to jednoduché. V prvé řadě dnes padesátník který o sebe pečuje má vybudované postavení a je zajištěn má velkou šanci nejen u mladých dívek, ale i u žen ve své věkové třídě. Je žádaným zbožím. Otázka, kterou si je třeba položit zní přitahují takového muže stejně staré ženy?

Láska s mužem o 30 let starším

Upřímná odpověď zní – ve většině případech nepřitahují.  Zde se není třeba nad ničím pohoršovat ani nechceme aby toto vyznělo hanlivě vůči ženám v nejlepších letech i oni jsou půvabné a krásné stejně tak jako mladé dívky.

Nicméně mnoha mužům zralá krása nestačí a hledají něco jiného.  Mladší přítelkyni, milenku. V případu jak jsme psali výše jsou zabezpečeni a starají se o svůj vzhled nemají dnes problém, jak se říká sbalit mladou holku.

Mladé dívky se rády předvádí

A ono pokud jí přiveze na VŠ školu pěkným autem sympatický padesátník a kamarádi to vidí, jsou uspokojené, protože jsou středem pozornosti. Ženský ať jim je kolik je se totiž rády předvádí o tom není diskuze. Další věcí, která s tímto faktem úzce souvisí  je oblékání a kupování hezkých věcí včetně doplňků.

Rifle od Armaniho kabelku od Gucciho na ruce Pandora

Rifle od Armaniho

Tak to si jen tak každá slečna dovolit nemůže. Ano většina vztahů s velkým věkovým rozdílem má sociální podtext a je o kupování dárků jednoduše řečeno je o penězích. To však neznamená, že takový vztah nemůže být krásný romantický a naplňuje oba partnery.

Máte zkušenost s podobným vztahem podělte se o ni do komentářů

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..