Láska a hvězdná znamení: S kým hvězdy říkají, že byste měli chodit

· Doba ke čtení 8 minut
pošli přátelům

Láska a hvězdná znamení důležitá a mnohdy opomíjená věc. Při rozhodování o tom, zda jste vy a ta kočička, kterou jste minulý týden potkali na kávě, kompatibilní, je toho hodně co musíte zvažovat. Máte oba stejné dlouhodobé cíle a sdílíte stejné hodnoty? Máte oba podobné plány? Milujete oba psy a nesnášíte kempování? 

Je tu něco o hvězdných znameních, která vám mohou hodně říci o tom, jestli vy a váš partner budete bezvadně fungovat nebo váš vztah má potenciál jít do kytek.

Zde je rychlokurz o kompatibilitě hvězdných znamení v lásce a o tom, kdo by se vám nejlépe hodil.

Beran

Kompatibilita – Vodnář, Střelec, Lev

Přirozeně ohnivý Beran miluje zkoušení nových věcí a má tendenci se snadno nudit, díky čemuž má vysokou kompatibilitu s hvězdným znamením Vodnáře. Obě znamení jsou vždy nastartovaní, aby vyzkoušeli něco nového, ať už seskoky padákem nebo neobvyklou novou sexuální pozici. Zatímco obě znamení milují dělat věci společně, vědí také, jak důležité je mít svůj vlastní život mimo vztah

Beran také perfektně pasuje se Střelcem, dalším ohnivým znamením, které také miluje nezávislost. 

A konečně, Lev a Beran mohou vytvořit hezký pár kvůli tomu, že se oba neustále snaží být nejlepší a zároveň si váží své individuality a času. Vodní nebo zemská znamení nejsou pro Berana tím nejlepším řešením, protože Beran bude pravděpodobně příliš spontánní, impulzivní a individualistický na to, aby vyhovoval potřebám partnera. 

Býk

Kompatibilita – Rak, Panna, Kozoroh a Ryby

Býk, o kterém je známo, že je jednoduchý, smyslný a miluje svou rutinu, může najít harmonické spárování s vodními znameními Raka a Ryby. 

Kombinace znamení Země a vody může vyústit ve scénář typu přitahovat protiklady, kde oba partneři ocení, co ten druhý přináší ke “stolu”. Býk také může najít snadné a svěží spojení s pracovitými a organizovanými Pannami a Kozorohy. 

Obě znamení pochopí býkovu lásku k jejich rutině a obavy z čehokoli příliš dobrodružného nebo spontánního. Místo toho tento pár najde radost z mazlení s dobrou knihou a ze smyslného večera spolu v posteli a to zejména s Rybou. 

Býk nemusí najít stejný soulad s tvrdohlavým Lvem nebo nadšeným vodnářem s adrenalinem v krvi.

Blíženci

Kompatibilita – Váhy, Vodnář a Střelec 

Blíženci vycházejí nejlépe s ostatními “leteckými” znameními jako jsou Váhy a Vodnář, protože tyto páry pochopí vzájemnou potřebu neustálé stimulace.

Pro skutečně vášnivé (i když potenciálně krátkodobé) spojení se Střelec shoduje s Blížencem, aby vznikl nepřátelský, ale neuvěřitelně kreativní mocný pár. 

Blíženci se možná budou chtít vyhnout Pannám a Rybám, protože obě znamení mohou nesprávně interpretovat nespolehlivost Blíženců jako nezájem nebo neúcta. 

Rak

Kompatibilita – Štír, Ryby, Kozoroh 

Citlivé znamení rak má vysokou kompatibilitu s ostatními vodními znameními Štír a Ryby. Tyto znamení velmi chápou citlivost Raka. Je, ale třeba si před svým otevřením se Rakovi pomalu vybudovali k rakovi důvěru. Pokud se tak stane vznikne trvalý a pevný vztah.

Super sexuálně nadupaní Štíři mohou Rakovi pomoci proniknout do jeho tajné zvrácené stránky. Ryby okamžitě pochopí emoce Raka a pomohou snadno rozptýlit konflikty. 

Dalším dlouhodobým partnerstvím, které dobře funguje, je spojení Raka a Kozoroha, protože obě znamení si užívají vytváření domova, kde se oba cítí bezpečně a útulně. 

Lev

Kompatibilita – Beran, Blíženci, Váhy a Střelec

Namistrovaný a chvástající se Lev může mít špatnou pověst, ale vzdušná znamení Blíženci a Váhy jsou schopna uspokojit potřebu pozornosti, otevření a podřízenosti, kterou Lev vyžaduje. 

Ohnivá znamení Beran a Střelec také dobře zapadají ke Lvu a oceňují jeho neochvějnou loajalitu, než aby jej trestali za jeho velké ego. 

Na druhou stranu se může tvrdohlavý Štír nebo Býk pokusit znegovat velké Lví ego, což může vést k neustálému bojování mezi sebou.

Panna

Kompatibilita – Býk, Štír, Ryby a Kozoroh

Pevně stojící na zemi a praktické Panny dobře vycházejí s dalšími znameními země Kozoroha a Býka, aby vytvořily dlouhodobý a pevný základ lásky. Ve spojení s vodními znameními může vzkvétat i Panna. 

Štír bude doplňovat posedlost Panny zázemím a praktičností a společně vytvoří velký a silný pár, zatímco Ryby mohou poskytnout emocionální práci, aby dokonale doplnily manuální práci, kterou Panna obvykle přináší do vztahu. 

Spontánní Býk nebo blíženec, na druhé straně, bude pravděpodobně naštvaný nebo znuděný spoléháním Panny na racionální styl života.

Váhy

Kompatibilita – Blíženci, Lev a Vodnář

Váhy milují to dobré škádlení a s Blíženci je mohou vhodně doplňovat se svými stejně rychlými a upovídanými tendencemi. Lidé ve znamení Vodnáře také nabízí skvělou mentální stimulaci, aby udrželi krok s povahou Váh. 

Váhy a Lev mohou také dobře fungovat, protože si navzájem splňují potřebu být zbožňováni a posedlí jemnějšími věcmi v životě. 

Kompatibilita hvězdných znamení není pro Váhy a Kozoroha skvělá, protože toto praktické znamení se vahám nemusí zdát dostatečně zábavné.  

Štír

Kompatibilita – Rakovina, Panna, Kozoroh a Ryby

Štíři berou lásku vážně. Toto znamení potřebuje partnera, který prokáže svou loajalitu, aby intenzivní Štír odemkl skrytou emocionální stránku, a další vodní znamení Rak a Ryby k tomu mohou pomoci. 

Praktické Panny chápou, že Štír potřebuje pořádek a organizaci, zatímco Kozoroh zrcadlí Štírovu touhu po moci (a to také v ložnici). Štír nemusí vycházet tak dobře se spontánními Vodnáři a je téměř podobný Lvovi, což může vést k postupné stagnaci vztahu.

Střelec

Kompatibilita – Lev, Beran, Vodnář a Váhy

Zatímco Střelcovi hrátky mohou být vnímány jako vyčerpávající, toto znamení pohonu má vysokou kompatibilitu s jinými ohnivými znameními, které sdílejí tyto vlastnosti je jím Lev a Beran. 

Se Střelcem se daří dobře i s Vahami a Vodnáři naleznou shodu v dobrodružství a flirtování na poslední chvíli. Není překvapením, že Panny milující rutinu nejsou vždy tím nejlepším pro Střelce.  

Kozoroh

Kompatibilita – Ryby, Štír, Panna a Býk

Tupí a obchodně smýšlející Kozoroh dobře vychází se stejně mocnými a drzými Štíry, zatímco Ryby mohou pomoci Kozorohovi ukázat jeho citlivější stránku. Znamení Panna a Býk jsou také skvělými partnery pro Kozoroha, protože pochopí a ocení pracovitou povahu Kozoroha. 

Zejména Býk a Kozoroh jsou známí tím, že mají nekonečnou adoraci, když jsou spárováni. Na druhou stranu bude Váha pravděpodobně naštvaná nebo znuděná rigidní životní strukturou Kozoroha. 

Vodnář

Kompatibilita – Beran, Blíženci, Váhy a Střelec

Vodnáři milují dvě věci jejich svobodu a touhu po dobrodružství. Blíženci zrcadlí tuto touhu po životě a obvykle mají hvězdné spojení s Vodnáři, někdy mají pocit, že se znají odnepaměti jen proto, že jsou si tak podobní. 

Váhy s Blíženci také dobře funguji s Vodnářem a budou spolu skvěle konverzovat jen nad tím nejlepším vínem. Vodnáři mohou také najít zábavné flirtování u Berana nebo Střelce, protože obě znamení oceňují také novost a spontánnost. 

Ryby

Beran, Blíženci, Váhy a Střelec

Hluboce emotivní a někdy citlivé Ryby si vedou dobře s ostatními vodními znameními, kteří rozumějí jejich náladovosti. Štír i Rak mohou poskytnout soulad Rybám a mohou rychle vyzvednout své neverbální podněty a komunikaci. 

Zejména Štíři se budou cítit pohodlně jako romantický, téměř kýčovitý partner, které od nepaměti vždy chtěli být s Rybami a nejvíce se k nim hodí. 

Znamení Kozoroha a Býka také bezvadně fungují jako partneři, zejména Býk, který pomůže uzemnit zasněné Ryby (zejména rozjívenou Lucii). 

Na druhou stranu je pravděpodobné, že Blíženci nebudou dostatečně vhodní pro citlivé Ryby.Máte první rande (?) připravte se

SEZNAMENI
Seznamujte se chytře!

Velká výhoda

Seznamka amateri cz má obrovskou výhodu a tou je možnost pozvat vybraný protějšek na video chat. Pohovořit tváří v tvář a samozřejmě si ho i důkladně prohlédnout a zjistit zda se nejedná a falešný seznamovací profil.

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..