Krize v sexu a sexuální život nápady jak udělat sex znovu skvělým

· Doba ke čtení 6 minut
pošli přátelům

Ať už je váš sexuální život v pořádku nebo k Vám dorazila krize v sexu, existuje mnoho věcí, které můžete udělat, aby se vám to vrátilo na správné místo. Vždy je důležité mít na paměti, že vaše sexuální pohoda je v souladu s Vaším duševním, fyzickým a emočním zdravím.

Provedeme vás několika základními kroky, abyste mohli znovu zapálit plamen vášně. Od rozhovoru se svým partnerem, pohledu na vaše zdraví a dynamiku vztahu. Podíváme se na vaše vlastní chápání sebe sama jako sexuální bytosti a otevřenosti, abychom vyzkoušeli nové věci.

Krize v sexu komunikujte se svým partnerem

Mluvte více o sexu se svým partnerem to není nikdy špatná věc. Musíme jít dál za každodenní rozhovory a jít hlouběji. Pravidelné sdílení našich nejvnitřnějších myšlenek a pocitů s naším partnerem vytváří intimitu. Skutečná intimita prostřednictvím komunikace zvyšuje naši sexuální intimitu, což zase zlepšuje náš sex.

Jak tedy můžeme efektivně komunikovat? Vyžaduje se otevřená a čestná konverzace. Musíme svému partnerovi sdělit, co v ložnici očekáváme a chceme. Neuspokojená očekávání poškozují váš vztah

Uvědomte si, že váš partner nemůže vědět, jaká jsou tato očekávání, pokud mu to neřeknete

Nestyďte se řekněte si o to!

Teď není čas na necitlivost. Sdělte své pocity taktně svému partnerovi. Mluvit o tom, co očekáváte ložnici, otevírá komunikační linky a snižuje stigma spojené s rozhovory o sexu a touhách. Pokud máte o Vašem vztahu větší pochybnosti doporučujeme přečíst článek jak poznat, kdy se rozejít pomůže Vám se více zorientovat ve Vašich myšlenkách.

Dobré zdraví pro dobrý sexuální život

Krize v sexu
Promluvte si se svým partnerem o svých fantaziích on o nich neví

Pokud něco ve vašem zdraví ovlivňuje váš sexuální život, promluvte si o tom se svým partnerem. Užívání některých léků může způsobit erektilní dysfunkci a snížené libido.  Je to jedna z věcí krize v sexu. Nikdy bychom neměli dovolit našemu partnerovi, aby si myslel, že něco dělá špatně on. Při komunikaci o svém zdraví buďte upřímní a otevřeni a vysvětlete problém svému partnerovi, pokud to již neví.

Nežádoucí účinky mohou být znepokojivé, ale nikdy byste neměli přestat užívat předepsaný lék, aniž byste se nejprve poradili s lékařem. Vyjádřete své obavy a zeptejte se, jestli existuje jiný lék, který tyto problémy nepůsobí.

Vaše stravování a cvičení také ovlivňují váš sexuální a zdravý život. Pokud Váš vztah přepadla krize v sexu cvičení a zdravá strava jsou výrazným faktorem, který na tento stav má vliv. Zdravá a vyvážená strava udržuje naše těla v dobrém stavu. Zapojení do fyzické aktivity nejméně 30 minut denně, pět dní v týdnu, pomáhá snižovat stres a dodává vašemu tělu energii. Čím více energie máte, tím je větší pravděpodobnost, že se chcete zapojit do sexuální aktivity. 

Krize v sexu poznejte sami sebe

Nikdo nás nezná lépe než my sami sebe. Pokud jde o sex a to, co chceme v ložnici, je na nás, abychom sdělili, co očekáváme, s naším partnerem. Důležité je orientovat se v dnešní složité době pandemie nového koronaviru, která je zatěžkávací zkouškou všech vztahů čtěte jak předcházet napětí ve vztahu v době epidemie zejména domácí karanténa Váš vztah prověří.

Dobrým způsobem, jak se dostat do kontaktu se sebou, je zkusit “pohybovat naše těla” novým a jiným způsobem. Jeden průzkum zjistil, že páry, které byly sexuálně neaktivní, byly náchylné k pocitu smutku a necitlivě. Zajímavým způsobem, jak získat zpět svou sexuální zdatnost, může být vyzkoušení jógy nebo tance.

Dotýkat se sebe samého je skvělým místem, kde se můžeme začít učit, co si sexuálně užíváme. Masturbace se může zdát kontraproduktivní, pokud jde o zlepšení vašeho sexuálního života, ale vědět, na čem “ujíždíte”, je klíčem k tomu, abyste svému partnerovi řekli, co na vás funguje a co nefunguje.

Zvažte, jaké fantazie se opakují ve vaší mysli, když se angažujete v sólové hře. Předkládají tyto touhy něco, co chcete zažít s partnerem? Čím hlouběji se ponoříte do svých sexuálních představ, tím snáze si o nich pohovoříte se svým partnerem

Věnujte pozornost vztahu 

SEZNAMENI
Seznamujte se chytře!

Velká výhoda

Seznamka amateri cz má obrovskou výhodu a tou je možnost pozvat vybraný protějšek na video chat. Pohovořit tváří v tvář a samozřejmě si ho i důkladně prohlédnout a zjistit zda se nejedná a falešný seznamovací profil.

Pokud jde o váš sexuální život, jsou důležité další oblasti vašeho vztahu s partnerem. Pokud zjistíte, že se hádáte o finance, zdůrazňujete důležitá rozhodnutí nebo obecně spolu nevyjdete, je třeba tyto věci řešit. Možná zjistíte, že vnější problémy mají více společného s vaším sexuálním životem, než očekáváte.

Vztahy berou práci. Každý vztah má mnoho aspektů a všechny vyžadují rovnováhu, aby věci fungovaly jako dobře naolejovaný stroj. Analyzujte svůj vztah jako celek, společně, mimo ložnici. Když se chystáte do této konverzace, nechte vinu a hněv venku. Teď je čas jemně diskutovat o tom, co jiného by mohlo mít vliv na váš sexuální život, a začít konverzaci, aby se stal znovu plným a šťastným.

Krize v sexu zkoušejte nové věci, může to být zábava

Přidání trochu koření do vašeho vztahu může být právě to, aby váš sexuální život byl skvělý. Nemusí to být nic bláznivého, i když je to vždy možnost! Promluvte si se svým partnerem o svých fantaziích a poslouchejte jeho. Možná zjistíte, že se setkávají přímo uprostřed.

Zvažte přidání sexuální hračky do své rutiny. Existuje dnes tolik možností pro muže, ženy a páry na dnešním trhu, určitě najdete produkt, který přidá něco jedinečného k vašemu zážitku, který si můžete užít. Filmy pro dospělé může být zábavné sledovat společně

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..