Kozoroh pozor a ostražitost na ženu ve znamení Kozoroha je náročná

· Doba ke čtení 3 minut
pošli přátelům

Astrologické znamení Kozoroha zahrnuje jednotlivce Kozoroha narozené 22. prosince až 20. ledna. Toto znamení Země ovládá Saturn, otec mnoha bohů v římské mytologii. Jednotlivci Kozoroha mohou být pracovití a odhodlaní dosáhnout svých cílů. Mají tendenci být tradiční a trpěliví. Vztahy s Kozorohem, aspekty kariéry a zdraví odrážejí jejich ambiciózní a realistickou povahu.

Kozorohové vztahy seznamování a život s kozorohem

Když mluvíme o vztazích Kozoroha, musíme říci, že v osobních vztazích jsou často nešťastní a ještě jednou nešťastní. Mají tendenci přitahovat lidi, kteří jim nerozumí. Kozorohové někdy nemají rádi členy opačného pohlaví a budou testovat svoji náklonnost k nim. Jakmile se oženili (vdali), jsou velmi věrní a prý se ožení na celý život (což dle mého není vůbec pravda). Někdy budou jednotlivci Kozoroha náchylní k záchvatům žárlivosti.

Zatímco Kozorohové budou zacházet se známými pomocí taktiky a diplomacie, podobně jako v obchodním vztahu, mají sklon mít mnoho přátel. Tito přátelé jsou k nim velmi milí a Kozoroh bude velmi loajální. Něco, na co je třeba dát pozor, je jejich tendence stát se hořkými a mocnými nepřáteli, jsou-li poškozeni. Pokud k tomu dojde ve vztahu nekompromisně a masochisticky pálí mosty.

Kozorohové vztahy seznamování

Kariéra byznys a peníze znamení Kozoroh

Kozorohové jsou spolehliví pracovníci v jakékoli profesi, kterou si zvolí. Stanovují vysoké standardy pro sebe i ostatní, bývají skvělými organizátory, což jim umožňuje pracovat na mnoha projektech současně. Také mají velkou úctu k autoritě (osobně si tou úctou k autoritě u Kozoroha si nejsem zcela jistá)

Když jsou jednotlivci Kozoroha sami v pozici autority, očekávají, že lidé pracující pod nimi budou stejně disciplinovaní jako oni. Chtějí také, aby jejich pracovníci dokončili svou práci podle svých nejlepších schopností. I když jsou to spravedliví lidé, v některých případech jsou Kozorohové také příliš rezervovaní a konzervativní. Kozorohové jsou náchylní k melancholii a pesimismu, když osobně selhávají.

Z hlediska vhodných profesí jsou lidé narození ve znamení Kozoroha silně přitahováni hudbou. Často je také přitahují profese zahrnující matematiku nebo peníze, jako je bankéř, ekonom, realitní makléř a manažer. Kozorohové mohou také vynikajících učitelů. Mohl by Vás zajímat článek s kým hvězdy říkají, že by jste měli chodit.

Zdraví a životní energie Kozoroha

Znamení zvěrokruhu Kozoroha ovládá kolena, kůži a kosti. Jednotlivci narození pod tímto slunečním znakem jsou kromě defektů na nohou náchylní ke zlomeninám a kmenům kolene. Anémie, hluchota, Brightova choroba, revmatismus a křivice jsou další nemoci, které postihují jedince Capricorn.

Vzhledem k tomu, že Kozorohové mají tendenci pravidelně potlačovat své emoce, jsou mimo jiné náchylní k vyrážkám, silným průjmům a zažívacím nepokojům. Tito jedinci by měli věnovat pozornost svým vnitřním emocím a pravidelně meditovat, aby se těmto příznakům vyhnuli nebo je zmírnili.

Astrologické charakteristiky Kozoroha

Jednotlivci v Kozorohu jsou ambiciózní lidé s rovnou hlavou. Jsou také odhodláni uspět a ve svých profesích chtějí od ostatních vysoké očekávání. Ve vztazích jsou odloučení a podobní známým, ale ostře loajální ke svým několika dobrým přátelům a životním partnerům. Často se jim bude líbit kariéra matematika nebo obchodování s kryptoměnami. Kozorohové by měli sledovat své schopnosti potlačovat emoce a zajistit, aby měli dostatek sexu a odfiltrovali tím své emoce a stres, aby se tak vyhnuli onemocněním, která u nich díky nefiltrovanému stresu přichází.

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..