Kam jít na rande s klukem dívky čtěte naše rady

· Doba ke čtení 3 minut
pošli přátelům

Dívky, nápady kam jít na rande s klukem otázka, která se zdá velmi jednoduchá. Ono tomu tak, ale není to ví dívky sami, že otázka kam jít s klukem na rande je složitá věc. Většinou se spoléhají na svého partnera, že se o program rande postará.

Co kdyby jste holky vzali otěže do svých rukou a jednou vyzkoušeli rande s klukem zorganizovat samy. Máme pro Vás dva bezva tipy na rande s Vaším klukem.

Kam jít na rande s klukem

1. Jděte na kolečkové brusle. Pokud umíte bruslit a on ne bude to bezva. Poznáte jaký je zda to vzdá nebo se bude pod Vašim vedením chtít bruslit naučit. Pokud bruslit neumíte a Váš kluk ano, nechte ho ať Vás naučí bruslit.

Kam jít na rande s klukem

On bude na větvi, že si může “zamachrovat” a Vy se naučíte bruslit a bude moci jezdit na společné výlety a akce na kolečkových bruslích. Tento nápad kam jít na rande s klukem je bezvadný, protože v něm lehce prolomíte ledy a lépe se poznáte v kritických situacích.

2. Jděte na procházku s cílem vzít svého kluka do Vaši oblíbené kavárny. Zdá se vám to dost jednoduché možná jen zdá opak je pravdou. Pokud na procházce odbočíte ke kavárně se slovy zvu tě na kafe uvidíte jak svému klukovi na chvíli vezmete vítr z plachet.

Kluci a chlapy jsou zvyklí, že pouze oni můžou zvát holku na kávu budou z toho paf – uvidíte. Hlavně si to nezkazte tím, že to kluka necháte zaplatit! Se slovy dnes je to na mě si otevřete zadní vrátka k další schůzce.

Ješitnost chlapa mu nedovolí aby to nechal jen tak, že ho ženská pozvala na kafe a ještě k tomu zaplatila. Bude Vám to chtít mermomocí oplatit a vy tak získáte chytře prostor pro další schůzku.

Kromě toho není nic tak parádního jako atmosféra skvělé, romantické kavárny, která vás dostane do nálady a aby jste nebyli za jelita přečtěte si článek jak si objednat kávu tam se dozvíte vše co potřebujete aby jste při objednání kávy zazářili.

Doporučujeme si také pročíst bezva dvacet tipů nápady na společné rande stojí za to uvidíte, že se některý z nápadů vyberete otázka kam jít na rande s klukem Vás již nebude zatěžovat.

 

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..