Jednoduchý způsob jak zjistit zda se oba milujete

· Doba ke čtení 5 minut
pošli přátelům

Žena přemýšlý „Miluji ho vůbec?“ když se mazlí se svým přítelem, když pijí kávu v kavárně.
Být chtivý sexu a zamilovaný jsou dvě velmi odlišné věci. Ale jak víš, že ho opravdu miluješ, a ne jen, že se ti líbí, jak vypadá? doporučujeme článek jak funguje chemie ve vztahu

Každý pár se zamiluje poněkud odlišně a zažívá jakýsi druh lásky a vztahu, který si vytvoří v pouze ti dva.

Jak již bylo řečeno, existují určité náznaky, které mají tendenci být univerzální, pokud jde o zamilování.

Je to velmi snadné se zamilovat

Ne, to neznamená, že se nikdy nebudete hádat a nebudete mít časy, kdy vás váš partner šílí – my všichni máme tyto přirozené hádky a rozpory, dokonce i v těch nejšťastnějších vztazích.

SEZNAMENI
Seznamujte se chytře!

Velká výhoda

Seznamka amateri cz má obrovskou výhodu a tou je možnost pozvat vybraný protějšek na video chat. Pohovořit tváří v tvář a samozřejmě si ho i důkladně prohlédnout a zjistit zda se nejedná a falešný seznamovací profil.

Ale když jste zamilovaní, v době kdy budete trávit čas společně se bude cítit neuvěřitelně šťastní. Bude cítit, že je to přirozeně a správně. A i když budete na svém vztahu pracovat – protože to děláme všichni – bude to druh činnosti, kterou chcete dělat, protože se milujete a respektujete jeden druhého.

Zažíváte nespavost a ztrátu chuti k jídlu.

Víte, jak kýčovité nesmyslné televizní pořady diskuze vždy ukazují zamilované lidi, kteří nejsou schopni spát a nechtějí jíst? To je založeno na vědeckém výzkumu, který ukazuje, že to jsou příznaky, které lidé ve skutečnosti zažívají, když se zamilují

Je to proto, že strach, který cítíme, když jsme zranitelní, způsobuje uvolňování kortizolu (stresového hormonu) v našem těle. Tento hormon má omezující účinek na žaludek, což vede ke ztrátě chuti k jídlu a někdy může také vést k nespavosti.

Takže pokud nemůžete spát nebo si lehce shodíte než obvykle, může to být proto, že jste zamilovaní.

Vaše srdeční frekvence se synchronizují.

jak zjistit zda se oba milujete
Vaše srdce pokud se milujete by měla pracovat na stejné frekvenci.

Vědci zjistil, že páry, které jsou romanticky zamilovány, napodobují navzájem srdeční frekvence a synchronizují se. To se může stát, když máte sex, líbáte se, mazlíte nebo dokonce jen tiše sedíte vedle sebe, aniž byste mluvili nebo se navzájem dotkli.

Jak zjistit zda se oba milujete

Položte jednu ruku na tepnu na zápěstí vašeho partnera a jednu na vaši a podívejte se, zda jste ve vzájemné synchronizaci. Pokud jste, je to skvělé znamení, že jste zamilovaní.

Začnete plánovat budoucnost

Pokud jste přemýšleli nebo mluvili po šesti měsících společného vztahu, o myšlence manželství nebo dokonce o tom, jak by vypadali Vaše děti je to silné znamení, že je to láska a jste na dobré cestě zažít dlouhodobý vztah nebo do koce vztah na celý život.

Snění o budoucnosti s vaším partnerem posiluje připoutanost, kterou k nim cítíte, díky naší vrozené biologické snaze se množit.

Hledáte způsoby, jak ukázat partnerovi, že vám na něm záleží.

Jsou opravdu malé věci ve vztazích, které se stávají velkými věcmi a pro vašeho partnera znamenají to nejlepší. Možná ho pozvete na oběd SMSkou v noci a on je celý nervozní aby ho stihnul, když se příští ráno chystá do práce. Možná mu přineseš kávu do postele, když vstaneš jako první. Možná někdy po cestě z práce se stavíte v cukrárně vyberete jeho oblíbený bonbón a překvapíte ho. Drobné pozornosti jsou velmi důležité. Kupte mu (ji) tedy zítra malý kaktus a uvidíte..

Pokud zjistíte, že často přemýšlíte o způsobech, jak mu ukázat, jak moc vám na něm záleží, znamená to, že se do něj zamilujete nebo již jste zamilovaní.

Jsi dost pohodlný, abys byl sám sebou..

Na začátku vztahů se ženy často bojí, aby je partner viděl neupravené například s rozcuchanými vlasy nebo aby v teplácích. To je přirozené, protože se snažíte na partnera udělat co nejlepší dojem. Takže o sebe maximálně pečujete.

To platí i pro nefyzické části vás. Například se více ovládáte snažíte se působit silnějjším dojmem než ve skutečnosti jste. Na příklad nedovolíte abyste před ním plakali, sdíleli opravdu trapné tajemství, nebo, že jste v nevrlé náladě.

Pokud to zní povědomě, pak jste daleko za líbánskou fází vztahu a přecházíte na Amorovo území.

Malé věci jsou zábavnější, když je s Vámi

Například jít do obchodu s potravinami na nákup nebo jít zařizovat věci po úřadech ve městě nebo o víkendu navštívit rodinu. Věci, které někdy jsou na obtíž a nechce se Vám do nich se náhle stanou snesitelnými nebo dokonce zábavnými, když je po vaší straně. Zapomínáš, kde jsi a co děláš – vše, co víš, je, že je tady a to tě dělá šťastným.

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..