Jaro jak očistit svoji karmu a nakopnout seznámení

· Doba ke čtení 3 minut
pošli přátelům

Po dlouhé, mokré zimě je jaro jaro jak očistit svoji karmu a čas se připravit na léto. Je čas vyčistit dům, zbavit se věcí, které nepotřebujete, a vyřídit si šatník na léto. Nejen, že pokud máte osamělou zimu plnou nenaplněných očekávání, pak je také čas na jaro očistit život a dát do pořádku milostný život.

Výzkum zjistil, že jaro je největším časem pro zlomy, kdy končí přibližně 19% vztahů. Je to také doba, kdy dochází k nárůstu nových lidí, kteří se přihlásí k online seznamování.

Jaro je čas podívat se na to, co je a co nefunguje, pokud jde o seznamování a lásku.

Je čas na novou perspektivu před létem.

Očistěte svoji karmu rázně šatník milenci a partneři

Pokud byl váš šatník plný šatů, které se vám opravdu nelíbí, že vám nesedí, nebo mají špatnou barvu, nebudete mít prostor pro oblečení, díky kterému se budete cítit báječně. Váš milostný život stagnuje? Je na čase, aby se zbavili těch, kteří Vás vtáhli do vztahů, díky kterým se cítíte špatně.

Máte partnera a přátele, kteří vám dávají smíšené signály, jsou nepřiměřeně žárliví, kteří jsou nedostupní a ve vašem životě a mimo něj vás neustále kritizují nebo flirtují s Vašimi přáteli?

Zbavte se každého, kdo vás táhne dolů a necítíte se s ním dobře. Pokud nevidí vaše potřeby a nereagují na ně, neudělají vám radost. Vyčištěním toho, co nefunguje, vytvoříte prostor pro to, co funguje a přináší Vám pozitivní energii.

Přestaňte se negovat z minulosti

Když vztah skončil, může být příliš snadné, aby zůstal pocit s lítostí, hněvem, zášť, hořkostí nebo zmatkem. Nepřemýšlejte o tom, co bylo. Nepouštějte si do hlavy minulost. Když to uděláte, je to, jako byste umožňovali bývalému žít ve vaší hlavě!

Nastal čas, abychom tyto neproduktivní myšlenky odstranili, takže máte prostor k zábavné osobě, kterou jste kdysi bývali. Je na čase udělat nějakou změnu, abyste měli jasno v tom, jak se chcete cítit ve vztahu. Je na čase přestat plýtvat časem pro někoho, kdo nesplňuje vaše potřeby.

Čerstvá mysl a hurá v před

Čas třídit a uklízet svůj duševní šatník. Je na čase podívat se na svou mysl, pokud jde o váš život a seznamování. Zapomeňte na sebekritiku a strach, že nikoho nenajdete. Vyhoďte všechny ty zavazadla plná lítosti a smutku, které jste nosili. Přijměte nový způsob myšlení.

Následující seznamování s čerstvým postojem změní vaše výsledky a učiní vás okamžitě atraktivnější.

Jste úžasní odměnte se

Dělat všechny tyto věci je důležité! Udělejte si seznam změn, které jste provedli, a oslavte je. Uvědomte si, že jste se vzdali toho, co pro vás nefungovalo a že jste změnili svůj názor. Buďte svým nejlepším přítelem a odměňte se za to.

Pro vaši dobrou náladu jarní obrázky

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..