Jak zaujmout muže svých snů? Je to snadné děvčata budte přirozené.

· Doba ke čtení 4 minut
pošli přátelům

Jak zaujmout muže věčné téma.. už dávno to nejsou jen muži, kteří s nabídkou nezávazné konverzace nebo skleničky něčeho ostřejšího přicházejí jako první. Ženy chtějí být dobývány a ne jen tiše čekat v koutku, než je někdo osloví

.Naštěstí existuje mnoho způsobů jak zaujmout muže svých snů, který se vám líbí a máte pocit, že by to byl ten pravý, se kterým chcete založit šťastný vztah.

muze svych snu
Muže svých snů zaujmete svoji přirozeností. Pokud o Vás má zájem..

Sen všech mužů – úsměv a plné rty

SEZNAMENI
Seznamujte se chytře!

Velká výhoda

Seznamka amateri cz má obrovskou výhodu a tou je možnost pozvat vybraný protějšek na video chat. Pohovořit tváří v tvář a samozřejmě si ho i důkladně prohlédnout a zjistit zda se nejedná a falešný seznamovací profil.

Říká se, že nejkrásnější ozdobou ženy je úsměv. A je prokázano, že často jsou to právě mírně zvlněné rty, které zaujmou muže jako první. A to ještě dříve, než se stihne dostat k ňadrům (nebo očím). Mělo by jít o úsměv přirozený. Rozhodně platí, že méně je více. Rty roztažené do permanentního úsměvu bez náznaku mimiky spíše odpuzují než přitahují.

Pamatujte si, že ty ledově se tvářící sexy ženy posedávající po barech, obvykle hledají jen partnera na jednu noc, který se s pohledem výš než na prsa zkrátka neobtěžuje. Navíc by jim prostý úsměv zničil tak pracně nanesený make-up.

Rozhodně nezapomeňte na vhodné líčení. Hodí se zejména lesk na rty. Důvod je prostý, dodává jim totiž plnost a lesk. Bude to sice zní přinejmenším divně, ale mužům takové rty podvědomě připomínají vagínu. Růžovou, teplou a vlhkou.

Chvilkový úsměv navíc pomáhá oklamat mozek i v případě, že je vaše nálada na bodu mrazu. Automaticky se zvýší produkce serotoninů alias hormonů štěstí. Vaše nálada se rázem o stupínek zlepší a další úsměvy přijdou už samy od sebe.

Jak zaujmout muže svých snů – Tajemný pohled

Upřenému pohledu dokáže odolat jen málokterý muž. V pravěku mu tento instinkt mohl zachránit život, když včas vytušil, že na něj hledí třeba jeskynní lev(°_°). Vám naopak pomůže v přeplněném baru plném lidí.

Pokud bude mít o seznámení s vámi alespoň malý zájem, nejdéle do pěti minut se otočí. Tehdy přestaňte s upřeným pohledem (mohl by nabýt dojmu, že má něco nepěkného na košili) a přidejte mrknutí nebo sklopené oči a letmý úsměv.

Buďte pozornou posluchačkou

Když jsou ženy nervózní, mluví. Pokud to platí i o vás, zbystřete. Konverzace je rozhovor dvou lidí, ne příležitost k vítězství v řečnické soutěži. Věděli jste, že až 30% mužů odradilo od dalšího rande to, že je partnerka téměř nepustila ke slovu?

Tvrdí to alespoň vědci z Cambridgské univerzity. Pokud nechcete dopadnout stejně, naučte se naslouchat . Jak zaujmout muže svých snů a to i kdyby se vám ze samé nervozity spletly palce nohou v prvotřídní vánočku.

Nejlepší image? To jste přeci Vy!

Buďte především sama sebou. Noste oblečení, ve kterém se cítíte pohodlně a chovejte se co nejvíc přirozeně. Pokud jste ostýchavý typ, určitě ho neoslníte hlasitým hovorem prokládaným vtípky a výstřihem až po pupík. A pokud se vám ho přesto podaří jak zaujmout muže svých snů, uvědomte si, že se nemůžete přetvařovat věčně. A platí to i naopak.

Zahoďte všechny dobře míněné rady kamarádek a ukažte mu své pravé já, ať už je excentrické, intelektuální nebo trošku praštěné. Dávkujte se po kouskách a nepropadejte beznaději, když se mu nakonec nezalíbíte. Na světě je ještě mnoho báječných mužů a jednou toho pravého určitě potkáte.

Doporučujeme k přečtení článek, který platí pro obě pohlaví a pomůže Vám vyvarovat se problémům ona hledá jeho: jak poznat seriozní inzerát

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..