Jak začít vztah s rozvedenou ženou s dítětem

· Doba ke čtení 4 minut
pošli přátelům

Vztah s rozvedenou ženou s dítětem je složitá věc. Jak stárneme seznamování je ještě komplikovanější tím, že lidé, s nimiž se setkáváme, mají za sebou minulost se svými EX, která se někdy vrací. A tato minulost může zahrnovat i děti. Děti mohou být komplikujícím faktorem, nebo mohou naopak zpevnit vztah. Každá žena je jedinečná, což znamená, že každý vztah se svobodnou matkou je jiný. Než začnete zvažovat vztah se svobodnou matkou, ujistěte se, že máte oči otevřené. Nezačínejte vztah, pokud víte nebo si nejste jistí, že nezvládnete skutečnost, že má děti.

Výhody vztahu s rozvedenou ženou s dětmi

Rozvedená žena s dětmi je vyzrálá a dospělá žena. Jako svobodná maminka je zodpovědná za zdraví a blaho lidské bytosti svých dětí. To není věc, kterou lze brát na lehkou váhu. Vyžaduje obětování a pevná rozhodnutí. Rozvedená maminka s dítětem nemá čas hrát na hřišti seznamování a flirtovat. Je téměř dáno, že hledá vážný vztah. Chce se s vámi seznámit a posoudit, zda jste vhodný partner, než vás seznámíte s dětmi.

Nehraje tvrdě, ale rozumně a prakticky, protože má příliš mnoho priorit. Pokud však zjistí, že se Vám jedná pouze o flirt a seznámení nemyslíte vážně jako dlouhodobý vztah tvrdě Vás odežene.

Chce vás místo toho, aby vás potřebovala

Rozvedené matky s dětmi byly nuceny být nezávislé. Mnohé pocházejí ze vztahů, kde byli kontrolovány a citově vydírány. Když konečně „získají svobodu“, chytí se jí oběma rukama. Neočekávejte, že budete rytířem v zářivém brnění na bílém koni, který bude milován ihned, protože zachrání a upevní rodinu. Pravděpodobně ví, jak to udělat sama, a vaše intervence nebude vítána.

Svobodná máma se bude chtít ujistit, že se nikdy nenachází pod palcem jiného muže. Ukáže, že je tvrdohlavá a nepotřebuje člověka, aby ji poroučel jak vychovávat své dítě.

Dejte si pozor na zavazadla z minulého vztahu

vztah s rozvedenou zenou

Jednotlivé maminky přicházejí s nevyhnutelným karuselem zavazadel. Každé zavazadlo mámy se liší. Musíte si toho být vědomi. Ona může být emocionálně zjizvená z jejího předchozího vztahu. Musíte si být jisti, že jste ochotni být součástí procesu hojení.

S dítětem přichází v úvahu také její EX. Pokud jsou přátelé, může to být složitější. Můžete mít pocit, že ve vašem vztahu jste třetí stranou. Než začnete vztah, ujistěte se, že Vám bývalý EX nevadí a, že ho budete respektovat.

Vztah s rozvedenou ženou s dítětem je nutné znát své místo

Vztah se ženou s dítětem

 

Každá maminka umístí své děti nad vámi jako prioritu. Nebudeš jejím závazkem číslo 1. Pokud se musí rozhodnout, kdo si vezme kulku, nebuďte překvapeni, když zjistíte, že to jste vy!

Musíte pochopit pouto mezi matkou a dítětem. Pokud by nemohla postavit svého ex nad její děti jako prioritu, pochopte, že budete mít druhou šanci (nebo třetí, nebo čtvrtou…).

Pro vztah s rozvedenou ženou s dítětem je důležité znát dosažené hodnoty a neinteragovat s dětmi. Musíte o ně projevit zájem, ale nesnažte se být jejich otcem. Potřebují pochopit, že jste přítelem jejich matky. Tam, kde vzniknou problémy, je důležitá komunikace.

Pustit se do vztahu se rozvedenou ženou s dítětem může být skličující. Pokud se Vás takový možný vztah týká, zeptejte se sami sebe na tyto otázky:

  • Chápu minulost a přítomnost této ženy? Můžu se s tím vypořádat?
  • Jsem připraven, aby děti byly součástí vztahu se ženou?
  • Stojí za to extra úsilí, které může vztah s ní vyžadovat?
  • Mohu přijmout, že tento vztah může být někdy komplikovaný?

Pokud je vaše odpověď na každou otázku ano, zahajte vztah a prozkoumejte jeho plný potenciál. Mohla by být „ta jediná“. Odepsat ji, aniž by jsi ji více poznal jen proto, že má děti, by mohla být největší chyba, kterou v životě uděláš.

Pokud jste dočetli až do konce mohl by Vás zajímat i hodnotný článek o seznámení po rozvodu i tam můžete nalézt informace, které Vám pomohou se orientovat.

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..