Jak vybrat seznamku k seznámení na internetu

· Doba ke čtení 2 minut
pošli přátelům

Jak vybrat seznamku rozhodnete – li se pro seznámení s někým novým, ať již za účelem vážnějšího vztahu, flirtu nebo třeba společných zájmů, jistě to první, co Vás napadne, bude hledat na internetu. V takovém případě určitě napíšete do vyhledávače slovo seznamka, seznamování nebo třeba známost nebo rande. Výsledků získáte nepřeberné množství. Jejich kvalita však může být velice různá. Jak si tedy vybrat některou z kvalitních seznamek?

Jak vybrat seznamku

Původní forma klasického podání inzerátu funguje i na internetu, ale je poněkud těžkopádná. Při hledání vhodného partnera je nutné přečíst spousty inzerátů a vyhodnocovat ty zajímavé. Při podání inzerátu musí člověk napsat základní informace o sobě a také své požadavky na možného partnera.

V podstatě je to skoro stejná forma jako klasické novinové inzeráty. Podobně se shromažďují lidé na osobních seznamkách – napíší krátkou informaci o sobě, zaregistrují se a zúčastní se schůzky, kterou seznamka zorganizuje.

Nejoblíbenější jsou online seznamky

Výhodou online seznamky jako například již zmíněná seznamka amatéři je, že pokud zde zadáte své požadavky, počítač je rychle vyhodnotí a nabídne Vám jen ty partnery, kteří budou odpovídat Vašim požadavkům a seřadit je podle Vašich preferencí. Tak je možno vybírat i z několika tisíc inzerentů, což by při klasickém čtení inzerátů bylo časově neúnosné.

Můžete zkusit i zahraniční seznamky

Není problémem zaregistrovat se na zahraniční seznamce. Zdarma provedete registraci, vyhledáte si nadějného partnera a většinou zjistíte, že získání kontaktu na něj je placené. Pokud se uživatel chce s vybranou osobou seznámit, musí zaplatit poplatek.

Tento typ seznamek je financován právě z těchto poplatků. U nás bývá většina seznamek zdarma a jsou financovány jiným způsobem, například z reklamy. Některé seznamky již přecházejí na zahraniční způsob provozu a začínají také poplatky vybírat.

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..