Jak vybrat perfektní oblečení pro první rande průvodce pro ženy

· Doba ke čtení 5 minut
pošli přátelům

První rande co na sebe studovala jsem módu během undergroundu, ale výběr oblečení pro první rande pro mě vždy představoval problém. Nerada vybírám oblečení a to natolik, že když mě někdo pozve na rande mám čas na rande hned po práci, abych neměla čas jít domů a převlékat a přemýšlet co na sebe.

Proč bych měla na rande mít na sobě oděv, který nosím do své kanceláře, když to vůbec není můj obvyklý styl?

Je to ironické, protože jsem vždy oblečena způsobem, který je pravděpodobně příliš sexy, což si možná myslíte, že je něco, co bych si chtěla vzít na rande. Ale nechtěla jsem být viděna ve špatném světle, když jdu na první rande s chlapem, který by si mohl dělat o mě mylné závěry.

Vzhledem k tomu, že jsem v pozdějších letech vysoké školy používala seznamovací aplikace, můj styl, moje sebevědomí a přístup k seznamování se vyvinul. Už nechci chodit na první rande v kancelářském oděvu, ale určitě mě neuvidíte v květinové kombinéze a džínové bundě, kterou navrhuje každý ženský časopis na první rande…

První rande Tipy pro výběr oblečení pro ženy

oblečení pro první rande
Na rande se oblečte vhodně k příležitosti vždy se musíte cítit pohodlně.

Vyhoďte všechny informace o oblečení, které jste kdy slyšeli z okna. Byli jsme naprogramováni tak, abychom si mysleli, že perfektní oblečení pro první rande má vypadat určitým způsobem: lichotivě, aniž by to bylo příliš sexy.

Hoďme tu starou knihu pravidel z okna! Protože, hádejte co? Pokud vaše super vysoké podpatky uvedou do rozpaků chlapa na rande, pak pro vás pravděpodobně není ten pravý chlap.

Může to znít drsně, ale způsob, jakým se oblékáte, je důležitým výrazem sebe sama. Nechcete randit s někým, kdo chce změnit váš šatník a styl. A můžete rozumně předpokládat, že váš šatník nebude jedinou věcí, kterou po vás bude chtít změnit tak na to pozor.

Vyberte si svůj přirozený styl

SEZNAMENI
Seznamujte se chytře!

Velká výhoda

Seznamka amateri cz má obrovskou výhodu a tou je možnost pozvat vybraný protějšek na video chat. Pohovořit tváří v tvář a samozřejmě si ho i důkladně prohlédnout a zjistit zda se nejedná a falešný seznamovací profil.

Po provedení prvního kroku může být snadné instinktivně zmírnit váš obvykle nervózní styl nebo vyměnit své obvyklé džíny za koketní minisukni v naději, že uspějete. Ale zatímco my všichni chceme vypadat co nejlépe na prvním rande Vy se ubezpečte, že je to vaše tvář, ne tvář ženy, o které si myslíte, že je snem každého chlapa.

Nezaměřujte se tolik na to co na sebe. Vezměte si jednoduše to v čem se cítíte dobře Místo toho se zaměřte na seznámení se s vaším partnerem a rozhodováním, zda se vám líbí a nebo zda jste kompatibilní. Důležitá je také chemie ve vztahu hormony a chemické látky, které ovlivňují naše pocity.

Pokud se příliš soustředíte na to, aby se vaše rande líbilo vám (chyba, kterou mnoho žen dělá), skončíte tím, že předložíš neautentickou a pravděpodobně méně zajímavou verzi sebe sama. To může ironicky vést k tomu, že vaše protějšek vás nebude považovat za neodolatelného, ​​jak skutečně jste, protože nepozná jaká jste skutečně.

Nebo se mu možná bude líbit verze s oslabenou snovou dívkou a vy skončíte ve vztahu, ve kterém máte pocit, že vždy předstíráte, že jste někdo jiný. Ani jedna z možností není skvělá.

Tím, že jste sami, dáváte svému protějšku možnost se s vámi skutečně seznámit a rozhodnout se, zda s vámi vidí budoucnost vztahu. A pokud nemáte vibrace? Žádné starosti, přijde váš čas na nalezení někoho, kdo bude vibrovat se svou skutečnou osobností.

Noste něco, co byste normálně nosili na večeři se svými přítelkyněmi, nenechte se chytit v tom, co se říká o oblečení, které muži na ženách rádi vidí. Na rozdíl od toho, co jste slyšeli, ne všichni muži jsou stejní, a pokud je to on, bude jistě chtít aby Vás poznat jaká jste skutečně.

Noste něco, díky čemuž se cítíte dobře

Pokud jste stále přilepená na to, co se má nosit, zaměřte se na výběr něčeho, co vám dává dobrý pocit. Něco, díky čemuž se cítíte sebevědomě, sexy a úžasně! Šance jsou, že to neznamená nic, co by bylo nepohodlné nebo příliš odlišné od toho, co byste obvykle nosila.

Nikdy nevíte, kdy skvělé první rande může vést od neformální kávy k 30 minutové procházce po parku, a já to nechci muset odmítnout, protože jsem se rozhodla vzít podpatky. Také se znám a vím, že bych se blbě cítila, kdyby mi bylo příliš chladno – to se vracíme zpět k nošení něčeho v čem se cítím dobře. Pokud mi zamrzne zadek v restauraci, nebudu se cítit dobře!

Samozřejmě, v této praktičnosti se oblékněte k příležitosti. Nezahrnujte se do turistického ráje v minisukně a neukážete se na večeři ve vašich oblíbených keckách a leginách. Jednoduše oblékněte se k příležitosti, ale tak aby jste se cítila fajn to je celá pravda.

TIP – přečtěte si článek jak se připravit na první rande

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..